Mój chłopak jest w więzieniu!

Witam drogie Papilotki, proszę o radę w sercowej sprawie.
Mój chłopak jest w więzieniu!
07.12.2010

Witam drogie Papilotki :)

 

Od pewnego czasu borykam się z pewnym problemem, który mnie trapi.

Jestem z moim chłopakiem prawie rok. Nigdy wcześniej nikogo tak nie kochałam jak jego .

Gdy go nie ma czuję się samotna, bardzo tęsknię za nim. Między nami były chwile radości i smutku kłótnie i szczęście.

Ale przechodząc do sedna sprawy. Mój chłopak wpadł w złe towarzystwo. Próbowałam go od tego odciągnać, ale było już za późno. Teraz prawdopodobnie pójdzie do więzienia nie wiadomo na jak długo. Zostal zatrzymany przez policjie i od tego czasu nic nie wiem.

Czekam na nowe wieści i nie wiem co zrobić. Przed zatrzymaniem go byłam z nim szczęśliwa było cudownie. Obiecalam mu, że go nigdy nie zostawię.  Ale w związku z zaistniałą sytuacją nie wiem co zrobić?

Drogie Papilotki, pomóżcie mi w podjęciu decyzji. Kocham go, ale boję się, że on się nie zmieni, że nadal bedzie robił to co przed zatrzymaniem, a nasze relacje nie będą już takie jak kiedyś. 

Czy pomimo tego zdecydować się na związek z nim i odwiedzać go w areszcze??  Dodam też, że nikogo nie zabił itp

Czekam na pomocne rady :(

Komentarze (268)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.12.2016 21:54
Witam mam takie pytanie czy warto czekać na chłopaka który dostał 5 lat do odsiadki mamy kontakt i wogóle piszemy do siebie też będę jechała na widzenie ale chcę wiedzieć czy aż tyle można poczekać na kogoś kogo bardzo się kocha?
zobacz odpowiedzi (2)
Dominika (Ocena: 5) 25.11.2016 23:40
Ja tak samo mam od wczoraj . Bardzo mi ciężko . Nie wiem w jakim mieście w pl jest . Nie wiem co z nim się dzieje . Nie wiem co on robi . Mam całą głowę w myślach ca płacze . Bym najlepiej pojechała tam gdzie On jest . Nie dzwonił nic .
odpowiedz
rok (Ocena: 5) 08.04.2016 17:00
Mój chłopak też siedzi juz prawie rok nie byliśmy długo ze SB bo może jakiś miesiąc obiecałam mu ze bd czekac ale po kilku mies poznałam innego akurat z tym co siedzi bylam po klucona i z nim zerwalam później się z nim pogodziłam ale krótko mówiąc lecialam na 2fronty. Niestety sprawy się pokomplikowaly i jestem z tym co poznałam później jestem w ciąży. Kocham tego co siedzi jestem za nim głupia ale nie od wrócę sprawy. Nie wiem jak mam mu powiedzieć ze to koniec ze jestem w ciąży z innym. On może za niedługo wyjść chciał mi się oświadczyć oprócz mnie nie ma nikogo. Wiem ze go zawiodłam i chciałabym żeby to dziecko było jego no ale niestety tak nie jest. Prosze was o pomoc
odpowiedz
Stel (Ocena: 4) 20.12.2015 14:37
Ja nie wiem co mam robić. Dzisiaj się dowiedziałam, że mój chłopak trafił do więzienia. Nie wiem za co i na ile i nie chcą mi powiedzieć. Jestem w 25 tyg. ciąży więc tym bardziej jestem zagubiona ;(
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2015 12:12
Ja też poznałam chłopaka który teraz siedzi nie ma go już tydzień. A znam go zaledwie 3 miesiące. Nie wyobrażam sobie nie czekać na niego.Czekam bo kocham
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo