Chciałaś chłopca, a wyszła dziewczynka? Aborcja na życzenie!

Jedna trzecia 20-latek z Danii ma za sobą nawet kilka zabiegów usunięcia ciąży!
Chciałaś chłopca, a wyszła dziewczynka? Aborcja na życzenie!
07.11.2010

Dunki usuwają ciążę według uznania. Najczęściej usuwa się dziewczynki, bo chłopcy są bardziej ekonomiczni. Według organizacji rozpatrującej podania o dokonanie aborcji, aż 10 na 800 wniosków dotyczy niechcianej płci. I tak jest to niepełny wynik, ponieważ część ciężarnych usuwa dziecko w Szwecji, gdzie zabieg na żądanie jest dozwolony do 18 tygodnia ciąży, a nie jak w Danii, do trzeciego miesiąca.

Całkowity dostęp do badań prenatalnych oraz aborcji to wynik reform duńskiego parlamentu z 1973 roku. Nie pomyśleli jednak o tym, żeby poprawić edukację seksualną i dopuścić do niej młodszych uczniów. Na razie lekcje są dostępne dopiero w liceum, a powinny być już w podstawówce, szczególnie, że prawie co trzecia pacjentka kliniki aborcyjnej jest nastolatką!

Duński resort zdrowia ujawnił, że na 16, 6 tys. dokonanych zabiegów, aż 6,6 dotyczyło kobiet w wieku od 15 do 24 lat. To szokujący wynik, nawet jak na tak liberalny kraj. Przy tym jedna trzecia dziewczyn w wieku od 20 do 24 lat przeszła więcej niż jeden zabieg.

Problem turystyki seksualnej w ultraliberalnej Szwecji nie przeniesie się na duński grunt, ponieważ panuje tam zakaz przerywania ciąży u ciężarnych nie związanych bezpośrednio z Danią. Oprócz tego po trzecim miesiącu dokonuje się usuwania tylko na podstawie zaleceń medycznych i to sąjedyne obostrzenia w tym temacie.

Wygląda na to, że rezygnowanie z urodzenia wyłącznie ze względu na płeć i wynikająca z niej dyskryminacja, jest konsekwencją takiej swobody. Na przykładzie Polski widać, że całkowity zakaz nie jest najlepszym rozwiązaniem, ale zupełna dowolność jest również złym wyborem. Pora mocnymi obostrzeniami wypracować kompromis. 

Maja Kostrzewa

Zobacz także:

15-letnie mistrzynie seksu oralnego!- gimnazjalistki uprawiają go na potęgę.

Szokująca historia dziewczynki, która za przyzwoleniem własnej matki, urodziła dziecko!

Komentarze (53)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.06.2015 17:25
Napisz komentarz...Sprzedam zestaw z Women On Web, zestaw sklada sie z 1 tab Mifepristonu + 8 tab Misoprostolu Zestaw sprzedam za 390zł, mozliwa jest wysylka kurierska lub poczta polska lub odbior osobisty! Moj numer to 697564trzy10.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2015 17:01
Mam do zaoferowania zestaw tabletek wczesnoporonnych z Women On Web, kazdy jesten zestaw zawiera 1 tab Mifepristonu+ 8 tab Misoprostolu. cena za zestaw jeden to 380zł z wysylka w pl zestawy sa orginalne nie otwierane Zapraszam! 607095810
odpowiedz
gosc (Ocena: 5) 02.01.2015 15:29
WITAM, sprzedam zestaw WOW złozonego z Mifepristone i Misoprostol . Miferpistone blokuje wydzielanie hormonu progesteronu, który warunkuje utrzymanie ciąży. Bez tego hormonu przerywa się więź między zarodkiem a ścianą macicy, wystepują skurcze. Misoprostol natomiast wzmacnia skurcze, pomagając wydalić produkty ciąży z macicy. W przypadku zamówienia środków ze strony women on web wpłącasz pieniądze na konto a paczki w 90% przechwytywane są na granicy kraju przez urząąd celny. Wynikiem tego jest znaczne opóźnienie (około 6 tygodni) lub niedostarczenie przesyłki - na co nie można pozwolić gdyż każdy DZIEŃ PRZY TAKIEJ KURACJI JEST ISTOTNY. Środki sprowadzane są z jednej z hurtowni medycznych na terenie Holandii. Wysyłam je z Polski więc paczka dotrze do Ciebie na 100%, nie będzie obaw o przechwycenie jej za granicą. W ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz przesyłkę. Z swojej strony udzielam dokłądnych informacji o kuracji po trzymaniu paczki. Zawartość przesyłki: 1x Mifepristone 8x Misoprostol Instrukcja dawkowania Tanio!! KONTAKT: 726dwa98532
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2012 16:49
Jak ktoś potrzebuje to mogę odsprzedać oryginalny zestaw poronny z WOMEN ON WEB. Stosuje się go do 7 a nawet do 9 tygodnia ciąży. Kontakt anitka441@interia.pl Cena to 300zł.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.12.2011 11:01
Jeśli w łonie matki od poczęcia nie ma dziecka, to kiedy ono nim się staje ? Po miesiącu, po dwóch, trzech, a może po urodzeniu ? Skoro nie jestem tego pewny, a sprawa jest dyskusyjna, to czy możemy ryzykować czyjeś życie, bo "nam się tak wydaje" ? Nie potępiam nikogo za jego poglądy, bo każdy ma swoje, ale jest to sprawa zbyt poważna, aby dokonywać aborcji (ew. zażywać tabletki poronne, które samoistnie dokonują aborcji) według swojego, niezbyt pewnego zdania. Hitler też uważał, że żydzi to nie ludzie i można ich zabijać, co najgorsze, przekonał do tego większość Niemców, którzy na niego zagłosowali... dalszą część historii znamy. Warto zobaczyć film dokumentalny na ten temat 180 movie
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo