15-letnie mistrzynie seksu oralnego - gimnazjalistki uprawiają go na potegę!

Nastolatkowie myślą, że oralne pieszczoty to sposób na odłożenie w czasie pierwszej inicjacji. Dowiedziono, że są w błędzie!
15-letnie mistrzynie seksu oralnego - gimnazjalistki uprawiają go na potegę!
05.11.2010

Specjaliści biją na alarm! Coraz więcej nastolatków godzi się na seks oralny z partnerem, bo sądzi, że to idealny zamiennik seksu tradycyjnego. Utwierdzają się w przekonaniu, że w ten sposób rozładują napięcie seksualne i zapobiegną: przedwczesnej utracie dziewictwa, chorobom wenerycznym i zajściu w ciążę. Nawet rodzice często podzielają ten pogląd i w zaufaniu, pozwalają swoim pociechom na kontakty intymne. Otóż nic bardziej mylnego!

Jak dowiedli seksuolodzy z University of California, pieszczoty oralne znacznie przyśpieszają rozpoczęcie przez młodych pełnego współżycia. To tylko krótki etap, podczas którego nastoletni kochankowie pozbywają się pierwszego wstydu i uczą się śmielszego wyrażania potrzeb. Zazwyczaj trwa to maksymalnie do pół roku, a nie jak liczą dzieci lub ich naiwni rodzice – kilka lat. 

Widać, na braki w edukacji seksualnej cierpią nie tylko uczniowie, ale również ich rodzice. Niedostatki w nauce zawsze wypłyną na wierzch, więc jeśli ani w szkole, ani w domu nie pogrąży się mitów, którymi posługują się młodzi, to niestety zrobi to życie. 

Maja Kostrzewa

Zobacz także:

Pigułka wczesnoporonna dostępna bez recepty!

Tabletka „pięć dni po” trafiła do wolnej sprzedaży internetowej! 

Jak na kobiecy nastrój i związek wpływają pigułki antykoncepcyjne?

Gorzej niż myślisz! A wszystko odbija się na związku! 

 

Polecane wideo

Komentarze (132)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.09.2012 10:33
Tutaj wpisz treść komentarza do 15-letnie mistrzynie seksu oralnego - gimnazjalistki uprawiają go na potegę!...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2012 11:34
Moim zdaniem sex oralny jest gorszy niż zwykły ponieważ żadna normalna kobieta by się niezgodzila na taki rodzaj sexy , oprócz dziwki jednym słowem to są mało letnie dziwki szukające doznań . Bo rodzice je dopieszczaja i myślą ze sa nieskazitelne , a w tworu wychodzi jakie one sa , wiem po sobie bywam często w klubach i widzę jak nastolatki sie zachowują , i co proponują . Szczeze taka kobieta może ze 3-5 lat będzie pociągają bo będzie jeszcz ładna i nie rozieba.. A po kilku latach zrozumie co robiła ale to będzie zapuzno nibedzie mogła patrzeć na siebie :-P:P:D ale z drugiej strony przez takie szmaty można sie odprężyć :):]
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2011 10:00
no i co z tego? wg prawa można w wieku 15 lat, autor artykułu to chyba jakiś katol
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2010 01:27
a ja jestem 30letnim prawiczkiem i mowiłem jakis zboczone rzeczy jakiejs 14latce bo mi sie chcialo, no i po godzinie dzwoni jej kolezanka i sie pyta zrobic ci loda? a ze ja nie mam gadki lepszej powiedzialem tylko tak, wiec sie rozlaczyla.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2010 17:07
tak tak. Sama mam 14 lat i to wszytko to za przeroszeniem go*no prawda. Tak samo jak 90% artykułow tutaj. Naprawde w to wierzycie? W mojej szkole nikt sie nie pierd*** po katach
odpowiedz

Polecane dla Ciebie