"Gwałt w małżeństwie nie istnieje!" – głosi islamski kleryk

Seks jest integralną częścią małżeństwa, a zmuszanie do niego nie jest przestępstwem. To zasada przyświecająca działaniu islamskich sądów.
"Gwałt w małżeństwie nie istnieje!" – głosi islamski kleryk
19.10.2010

Szejk Maulana Abu Sayeed, który kieruje islamskimi sądami w Wielkiej Brytanii, ma pogląd zupełnie podważający prawo panujące na Wyspach. Sądzi, ze kobiety, które zgłaszają na policję i do sądów gwałt, kłamią, gdy oskarżają o to swoich mężów!

Sypianie z mężem jest obowiązkiem żony. Jeśli zostanie do tego zmuszona siłą to jest to czyn haniebny, ale nie zasługuje na karę, a jedynie na słowną naganę. Mąż powinien potem prosić żonę o przebaczenie - tyle wystarczy zdaniem szejka Sayeeda. 

Rzecznik brytyjskiej policji twierdzi, że to niszczy wszystko, z czym do tej pory walczono. Do gwałtów najczęściej dochodzi w domach, a sprawcami są mężowie lub znajomi ofiary.

Szariat to prawo organizujące życie muzułmanina. Islam nie uznaje rozdziału życia świeckiego i religijnego, reguluje wszystko jednocześnie. Jednak to nie oznacza, że może podważać prawo, obowiązujące w Wielkiej Brytanii.

Maja Kostrzewa

Zobacz także:

Czy zosatwić dziecko pod opieką rodziców i wyjechać za granicę?

Krwawy festiwal wegetarian. Uwaga drastyczne zdjęcia!

 

Komentarze (27)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.10.2010 13:48
posrani...niech go walą w tyłek taka powinna być kara dla tych świn co gwałcą!! A nie że kuźwa robią co chcą i jescze na dodtake głaszcze się ich po głowie .... ja bym takiemu fiutka odgryzła:/ niech szanują swoje kobiety a nie traktura je jak szmaty ....do pudła i walić w tyłek to by sie nauczyli nie wyciągać ich z galot!!!! kurczaki ja bym musiała tam być ..taki rygor bym wprowadziła ze na widok piteczki penisek bym im opadał!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2010 17:58
odpowiada za to tradycja arabska, a nie religia islamska. czas się douczyć pani autoreczko od siedmiu boleści.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2010 18:46
Nie wkładajcie wszystkich wyznawzów islamu do jednego worka. To jest jakis pewien odłam. Jakiś sobie człowiek coś powiedział, a ludzie od razu atakują wszystkich. Osobiście znam wielu wyznawców islamu i gwarantuje Wam, że nie wszyscy muzułmanie latają z ładunkiem wybuchowym na ciele, ani też nie traktują kobiet jak "szmate"!! Nie wolno karać wszystkich za pojedyncze jednostki!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2010 11:22
Ale z tego co mi wiadomo to w prawie katolickim zapisane jest również że żona nie może bez ważnej przyczyny odmówi mężowi sex-u
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2010 10:30
przerażające..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo