Wyrodni krewni przetrzymywali dzieci w klatkach!

Skąd w ludziach aż takie okrucieństwo?! Policja zatrzymała babcię, dziadka i ciotki przetrzymujące dzieci w klatkach!
Wyrodni krewni przetrzymywali dzieci w klatkach!
27.09.2010

53–letni dziadek, 52–letnia babcia oraz 3 ciotki zostali zatrzymani przez policję w Glasgow po tym jak przetrzymywli dwójkę małych dzieci w klatkach.

Rodzice nie byli w stanie zająć się dziećmi z powodu swoich problemów z uzależnieniami, dlatego maluchy trafiły pod opiekę dziadków i cioć.  Mieszkali razem od dwóch lat. Teraz okazuje się, że nie wiadomo, gdzie dzieciom byłoby lepiej.

Dzieci – dziewięciolatek i ośmiolatka żyli w ciasnych klatach, zrobionych z ich łóżeczek, które umieszczone były w zaciemnionym pokoju. Rodzeństwo było wypuszczane tylko po to, aby pójść do szkoły.

Pewnego dnia dziewczynka nie wróciła do domu. Babcia postanowiła zawiadomić policję. Po przyjęciu zgłoszenia funkcjonariusze przeszukali dom dziewczynki i wtedy cała prawda wyszła na jaw. Nikt nie spodziewał się, jaki koszmar przeżywają małe dzieci w swoim rodzinnym domu.

Wyrodni krewni dwójki dzieci zostali aresztowani cztery dni po całym zajściu. Usłyszęli zarzuty okrutnego traktowania dzieci. Chłopiec i dziewczynka znajdują się obecnie pod opieką pomocy społecznej.

Kinga Walczak

Zobacz także:

Dlaczego niektórzy nie chcą mieć dzieci?

Nie każda rodzina to rodzice plus potomstwo. Niektórzy nie chcą mieć dzieci – i rezygnują z nich zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Dorosłe Dzieci Alkoholików

Nieważne, ile mają lat, gdzie mieszkają i jak zarabiają. Łączą ich trudy dzieciństwa i te same bolące wspomnienia. Kim są Dorosłe Dzieci Alkoholików oraz jak radzą sobie z niełatwą przeszłością?

Polecane wideo

Komentarze (36)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2012 18:03
biedne dzieci
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2011 18:50
roztrzelać takich
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.10.2010 16:23
Poszukuje pilnie pracownika do obsługi e-mail, aby sprostać dynamicznemu wzrostowi. Zarobisz miesięcznie 1000 - 3.000 zł i więcej. Wystarczy mieć komputer i stałe połączenie z internetem. Praca wykonywana jest w Twoim własnym domu, poświęcasz tyle czasu ile chcesz. W celu uzyskania szczegółów skontaktuj się z kasia-1008@o2.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2010 21:30
skąd ludziom takie pomysly przychodza do głowy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.10.2010 19:38
Wybacz ale nie widzę sensu w bronieniu innych. Skoro to człowiek sam zabija drugiego człowieka ? I gdzie w tym sens ? Sami niszczymy życie innej osoby. Co da to że przejmę się sytuacją tych dzieci skoro nawet teraz ktoś może robić coś gorszego innemu dziecku ? Nie ma w tym sensu bo to my sami jesteśmy katami dla bliźnich...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie