Oskarżenie o pedofilię za zabawę z własnym dzieckiem!

Pedofilia to coraz częstszy temat w mediach. Na Zachodzie można trafić za kratki za kąpanie własnego dziecka, a w Polsce…
Oskarżenie o pedofilię za zabawę z własnym dzieckiem!
26.09.2010

Kilka dni temu w Tarnobrzegu na Podkarpaciu doszło do bardzo nieprzyjemnego incydentu. Jeden z tamtejszych mieszkańców został niesłusznie posądzony o pedofilię. Przechodnie, którzy usłyszeli strzępy jego rozmowy z synem oskarżyli go o molestowanie seksualne własnego dziecka

5-latek spacerował z ojcem, bawiąc się w policjanta. Chłopiec jadący na rowerze udawał funkcjonariusza na motorze, a ojciec odgrywał rolę niesfornego pieszego przechodzącego przez pasy na czerwonym świetle. – Proszę pana, nie wolno tak przechodzić przez ulicę – pouczał 5-latek.

Świadkowie zabawy opatrznie zrozumieli słowa malucha. Zaniepokojeni faktem, że najpierw chłopiec zwraca się do dorosłego mężczyzny per „pan”, a później pozwala mu się całować i przytulać, zawiadomili policję. Okazało się, że przechodnie wzięli troskliwego ojca za pedofila.

Mundurowi, którzy zjawili się na miejscu zdarzenia szybko wyjaśnili sytuację i przeprosili mężczyznę za nieprzyjemności.

Natasza Lasky

Zobacz także:

Rodzice zginęli, dziecko umarło z tęsknoty

Zamordowała koleżankę, teraz zostanie gwiazdą!

Polecane wideo

Komentarze (47)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.10.2010 16:24
Poszukuje pilnie pracownika do obsługi e-mail, aby sprostać dynamicznemu wzrostowi. Zarobisz miesięcznie 1000 - 3.000 zł i więcej. Wystarczy mieć komputer i stałe połączenie z internetem. Praca wykonywana jest w Twoim własnym domu, poświęcasz tyle czasu ile chcesz. W celu uzyskania szczegółów skontaktuj się z [email protected]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2010 00:18
Rozumiem, że ci 'troskliwi' ludzie się martwili, ale bez przesady, zamiast najpierw zapytać od razu policję wezwali, poza tym ja nie widzę w tym tekście, że tak to nazwę, nic zbereźnego, tudzież sprośnego. Żałośni ludzie, po prostu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2010 16:43
Za kąpanie dziecka do więzienia? To co, niemowlak sam się umyje, przebierze i podetrze? Niedługo dzieci w ogóle nie będzie wolno dotykać, p*ieprznięci są ci ludzie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2010 18:21
Ja pierdziele... W Polsce jest przesrane naprawde, na nic nie potradzisz. Koleżanka dzwoniła na policę bo w mieszkaniu obok odbywała się libacja alkoholowa i były małe wystraszone dzieci... Co jasne wie o tym, bo była w środku i zobaczyła to niepokojące zdarzenie. A co policja na to? A wie pani, że nie ma ciszy nocnej jescze?? Koleżanka na to, że wie ale tam są małe dzieci i butelki z alkoholem a policjantka kazała jej poczekać bo połączy ją z inną dzielnicą miasta i czekała chyba z pół godziny! Aż w końcu się wkurzyła i rozłączyła.... masakra...!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2010 17:46
hahaha, a jak zadzwonilam na policje miedzy 5 a 6 rano, bo slyszalam jak matka tlukla dziecko to policjanci mi powiedzieli przez telefon, ze przesadzam xDD Polskie realia !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie