"Wolniej, wolniej, to będziesz krzyczała do męża podczas nocy poślubnej!"

Szkolny katecheta to osoba, która powinna uczyć religii, a nie życia seksualnego. Okazuje się, że w Polsce bywa inaczej.
"Wolniej, wolniej, to będziesz krzyczała do męża podczas nocy poślubnej!"
26.09.2010

W Chojnicach ksiądz katecheta wywołał skandal. Jak poinformował „Wieczór Wybrzeża” jedna z uczennic podczas lekcji religii nie nadążała notować wszystkiego o czym mówił nauczyciel. W pewnym momencie szepnęła pod nosem -  Wolniej, wolniej. Okazało się, że ksiądz usłyszał mruczenie dziewczyny i nie zastanawiając się ani chwili, odpowiedział przy całej klasie – Wolniej, wolniej, to będziesz krzyczała do męża podczas nocy poślubnej.

Uczniowie zamarli słysząc słowa wypowiedziane przez katechetę. Nie mogli pojąć, jak ksiądz mógł w ten sposób zwrócić się do ich koleżanki. Dlatego postanowili o całym zajściu poinformować rodziców, a ci z kolei przedłożyli sprawę dyrektorce gimnazjum.

Pani dyrektor mimo całego zajścia nie zwolniła księdzaUważam, że każdy może popełnić błąd, a nam nie wolno przekreślać z tego powodu doświadczonego, bo z czteroletnim stażem, nauczyciela.

Można się spodziewać, że takie słowa wypowiedziane przez nauczyciela innego przedmiotu skończyłyby się dla niego zwolnieniem lub chociażby naganą. Jednak księżom wolno więcej. Chojnice to mała miejscowość i nic tu nie przejdzie bez echa. Może dlatego dyrektorka szkoły nie chciała nagłaśniać całej sparwy. Czy słusznie?

Kinga Walczak

Zobacz także:

Zakonnica i ksiądz w dwuznacznej reklamie lodów!

Przesiąknięta erotyzmem i… symbolami religijnymi kampania promocyjna lodów pewnej włoskiej marki wywołała fale protestów w Wielkiej Brytanii!

Jak rozmawiać z księdzem o seksie?

Duchowny powinien być naszym powiernikiem i przyjacielem. Czy zatem łatwo jest rozmawiać z nim o seksie?

Polecane wideo

Komentarze (241)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2011 19:53
Moja klasa raczej by się cieszyła, że spoko nauczyciel, a nie od razu do dyrektora. A skoro już mowa o lekcjach religii to na lekcji kiedyś ksiądz puścił nam film a w nim ludzie walczyli ze sobą obcinając sobie głowy i różne inne części ciała:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2011 16:58
Myślę, że wcale nie było tak, jak tutaj napisano, że "Uczniowie zamarli słysząc słowa wypowiedziane przez katechetę. Nie mogli pojąć, jak ksiądz mógł w ten sposób zwrócić się do ich koleżanki. Dlatego postanowili o całym zajściu poinformować rodziców...". Powiedzieli to rodzicom pewnie tak dla śmiechu, żeby po prostu powiedzieć, co ogólnie w szkole. Mi jak się mama pyta, co w szkole, to też jej opowiadam te śmieszne wydarzenia. Ale nie po to, by zgłosiła to do dyrektora... Poza tym w szkole dzieją się dużo gorsze rzeczy, to jest nic w porównaniu z innymi zdarzeniami, co w innych komentarzach już stwierdzono. ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.10.2010 13:00
boże u nas na lekcji ksiądz puszczał film o narkomanach i księdzu który przeleciał dziewczyne ; )) no i oczywiscie byli nadzy na tym filmie . i z ksiedzem sie smieliśmy że taki kolega z klasy niewie o co chodzi ; )) no prosze was, nauczyciele cyba musza traktowac nas jako straszych z ktorymi mozna pozartowac nie .? ; ))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.10.2010 12:20
z takch rzeczy nalezy się śmiać a nie aferę robic . dużo gorsze sie słyszy teksty w szkołach i zostaja one miedzy uczniami .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2010 15:36
W programie nauczania religii jest także przygotowanie do małżeństwa. Nie wiem o co tyle krzyku.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie