Zamordowała koleżankę, teraz będzie gwiazdą!

Amerykanka, która zabiła koleżankę w trakcie orgii seksualnej, dziś bryluje w więziennym teatrzyku! Być może podbije także Hollywood!
Zamordowała koleżankę, teraz będzie gwiazdą!
23.09.2010

Winna zabójstwa współlokatorki, Amanda Knox odbywa 26-letni wyrok, zasądzony we Włoszech. Podczas odsiadki, okazało się, że piękna morderczyni ma inne talenty. Otóż, potrafi świetnie śpiewać! Jest tak dobra, że już obsadzono ją w głównej roli bożonarodzeniowego przedstawienia!

Przypomnijmy sobie, w 2007 roku świat obiegła informacja o morderstwie w domu studenckim, we włoskiej Perugii. Znajomi studenci z wymiany brali udział w seksualno – narkotykowej orgii i stracili kontrolę nad rzeczywistością... Po odzyskaniu przytomności, brytyjską studentkę Meredith Kercher, znaleziono martwą. Mimo, że oskarżona przyznała się do winy, sprawa zabójstwa nie jest całkiem jasna. Tak wysoki wyrok zadziwia amerykańską opinię publiczną do tego stopnia, że nawet sekretarz stanu, Hilary Clinton, zabrała w niej głos. Prawnicy dziewczyny składają apelacje, ale te na niewiele się zdają.

Tymczasem Amanda Knox vel. Foxy Knoxy stała się obiektem zainteresowania filmowców! W Hollywood powstaje film na jej temat, w którym główną rolę zagra Hayden Panettiere (serial „Herosi”).  Można śmiało przypuszczać, że postać studentki zostanie wybielona przez rodaków z wytwórni, a wersja wydarzeń z imprezy zmieniona. Producenci liczą na duży sukces, w końcu nic tak się nie sprzedaje jak historia z piękną kobietą w tle.

Jak Wam się podobają takie pomysły uwiecznienia zbrodniarki?

Oliwia Podlecka

Zobacz także:

Sprzedała nieletnią do agencji towarzyskiej!

Podstępem wywiozła młodą dziewczynę za granicę, aby tam sprzedać ją do domu publicznego

Kolejna ofiara dopalaczy! Zmarła 23-letnia dziewczyna!

Popularne sklepy z tzw. dopalaczami rosną jak grzyby po deszczu. Są już praktycznie w każdym polskim mieście.

Polecane wideo

Komentarze (59)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.10.2010 16:26
Poszukuje pilnie pracownika do obsługi e-mail, aby sprostać dynamicznemu wzrostowi. Zarobisz miesięcznie 1000 - 3.000 zł i więcej. Wystarczy mieć komputer i stałe połączenie z internetem. Praca wykonywana jest w Twoim własnym domu, poświęcasz tyle czasu ile chcesz. W celu uzyskania szczegółów skontaktuj się z [email protected]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.09.2010 13:12
"chicago"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.09.2010 12:29
O śmierć koleżanki cała ekipa jest winna która tam wtedy była...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.09.2010 01:23
facepalm!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2010 22:33
niech siedzi ! bezwstydnica! dobrze jej tak ! powinna dozywocie dostac! i wcale nie jest piekna.... bladź zwykla
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie