Szczecinianka sprzedała nieletnią do zagranicznej agencji towarzyskiej!

Podstępem wywiozła młodą dziewczynę za granicę, aby tam sprzedać ją do domu publicznego.
Szczecinianka sprzedała nieletnią do zagranicznej agencji towarzyskiej!
18.09.2010

Kobieta miała uknuty cały plan. Najpierw zaprzyjaźniła się z rodziną nieletniej dziewczynki. Wykorzystała do tego złą sytuację finansową w domu rodzinnym. Zaoferowała swoją pomoc i opiekę nad dzieckiem. Po czym wywiozła ją na Zachód. Dopiero tam wyszedł na jaw prawdziwy cel podróży. Zaczęło się od alkoholu i narkotyków, które były regularnie podawane dziewczynie. Następnie  została sprzedana za kilka tysięcy euro do jednej z agencji towarzyskich. Po dokonaniu  trasakcji kobieta wróciła do Szczecina, ale jeszcze przez jakiś czas czerpała korzyści finansowe z usług, które musiała wykonywać  nieletnia.

Po pewnym czasie dziewczynie udało się uciec. Wróciła do Polski, ale nie od razu opowiedziała rodzinie o tym co się stało. Prawdopodobnie dlatego, że nie mogła liczyć na wsparcie patologicznych rodziców.

Sprawa ujrzała światło dzienne kiedy jeden z policjantów dowiedział się o młodziutkiej uciekinierce. Kolejno sprawę przejęli kryminalni z Komendy Wojewódzkiej w Szczecinie wraz z Prokuraturą Okręgową. Kiedy dotarli w końcu do dziewczyny, ta potwierdziła wszystkie informacje.

27–letnia kobieta usłyszała bardzo poważne zarzuty – handel ludźmi, podawanie narkotyków i rozpijanie nieletniej, czerpanie korzyści z prostytucji oraz nakłanianie do nierządu. Została już tymczasowo aresztowana na okres trzech miesięcy. Grozi jej kara minimum trzech lat więzienia.

Kinga Walczak

Zobacz także:

Kolejna OFIARA DOPALACZY!Zmarła 23-letnia kobieta!

Popularne sklepy z tzw. dopalaczami rosną jak grzyby po deszczu. Są już praktycznie w każdym polskim mieście.

Urodziła dziecko w samolocie i wyrzuciła je do śmietnika!

Podczas sprzątania samolotowej toalety, kobiety znalazły w koszu na śmieci twarde, foliowe zawiniątko. Jak się okazało, był to niemowlak!

Komentarze (41)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.09.2010 18:57
a za nielegalnego windowsa 5 lat wiezienia :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2010 19:42
wy potraficie tylko narzekac, a nic nie robicie... prosze kandydowac do rzadu i zmieniac to prawo, a nie tylko gdakac.. typowi polacy ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2010 17:39
czy wy umiecie czytac? wyraznie napisane jest MINIMUM 3 lata wiezienia
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2010 14:30
dlaczego nie odalicie źródła artykułu? :) a co do jego treści. przerażające :( ludzie są beznadziejni.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2010 12:04
3 lata ? Co za popier dolony kraj i poj ebane prawo -.-
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo