Kolejna OFIARA DOPALACZY! Zmarła 23-letnia kobieta!

Popularne sklepy z tzw. dopalaczami rosną jak grzyby po deszczu. Są już praktycznie w każdym polskim mieście.
Kolejna OFIARA DOPALACZY! Zmarła 23-letnia kobieta!
fot. Fakt.pl
17.09.2010

23-letnia dziewczyna zmarła pod koniec lipca na oddziale detoksykacyjnym. Połknęła aż 6 tabletek o złowieszczo brzmiącej nazwie „Masakrator”. Po kilku godzinach trafiła do szpitala. Dopiero teraz, ponad miesiąc później, na jaw wychodzi prawdziwa przyczyna jej zgonu.

Kobieta została przyjęta do szpitala z objawami ostrego zatrucia dopalaczem – poinformowała Bogusława Małecka, prokurator rejonowy prokuratury Szczecin–Zachód. Pacjentka miała kontakt ze światem, ale bardzo często traciła przytomność. Mimo szybkiej interwencji lekarzy dziewczyny nie udało się uratować.

Prokuratura czeka jeszcze na wyniki sekcji zwłok, jednak jest już pewne, że przyczyną zgonu było przedawkowanie „Masakratora”. Kobieta zażyła pigułki w domu. Jak donosi Głos Pomorza, prawdopodobnie chciała popełnić samobójstwo.

To nie jedyna ofiara dopalaczy. Niedawno uzależniony mężczyzna, który wydawał nawet 600 zł dziennie na te środki zamordował w amoku swoją matkę.

Kinga Walczak

Zobacz także:

„W moim śnie przyjaciółka chciała popełnić samobójstwo!”

Patrycja obudziła się rano zalana łzami – we śnie jej przyjaciółka i kuzyn próbowali popełnić samobójstwo. Co to oznacza?

Japończycy mumifikują zmarłych bliskich, aby brać ich emerytury!

Spis ludności przeprowadzony w Japonii odkrył tajemniczą prawidłowość, której wyjaśnienie wydaje się być dość mroczne…

Polecane wideo

Komentarze (181)
Ocena: 5 / 5
Arletta Bolesta (Ocena: 5) 30.11.2022 11:25
Kwestię uzależnień można również rozpatrywać w świetle kościelnego procesu o nieważność małżeństwa dr Arletta Bolesta adwokat kościelny mail: [email protected]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2010 13:41
Zamiast dopalaczy , zalegalizowac marysie;P nikogo nie zabila, dziala cuda i leczy;*
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2010 09:54
"Niedawno uzależniony mężczyzna, który wydawał nawet 600 zł dziennie na te środki zamordował w amoku swoją matkę. " U mnie w miasteczku nastolatka pod wpływem ALKOHOLU nie żadnych narko zadźgała ojca i co????!!! Alkohol też powinni zlikwidować??!! Z resztą po alkoholu też zdarzają się zgony! Wszystko jest dla ludzi byle z umiarem!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2010 17:44
do pupy z dopalaczami chcemy żeby ich nie było
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2010 15:26
Pojebało was wszystkich??? Kocham dopalacze jaki żal....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie