Holenderscy rodzice pozwalają nastolatkom na seks w domu!

Liberalni rodzice tłumaczą, że dzięki temu wiedzą, co i kiedy robią ich dzieci. Efekt? Holenderskie nastolatki nie zachodzą w niechciane ciąże.
Holenderscy rodzice pozwalają nastolatkom na seks w domu!
12.09.2010

Jak donosi portal Salon.com, aż 70% holenderskich rodziców zgadza się na to, aby ich nastoletnie dzieci spały z sympatią w jednym łóżku. Równocześnie, większość z nich pozwala młodzieży na uprawianie seksu w domu.

Nierozsądne? Jak wykazały badania, w ten sposób nastolatki uczą się odpowiedzialności i nie boją się podejmować z rodzicami kwestii związanych z seksem. Ponadto, holenderscy uczniowie w wieku 15-17 lat rzadziej niż ich rówieśnicy z innych krajów Unii Europejskiej zapadają na choroby weneryczne czy zachodzą w ciążę.

Specjaliści tłumaczą, że tolerancyjni rodzice mają lepszy kontakt z dzieckiem i nie wstydzą się rozmawiać na temat potrzeb seksualnych nastolatków. Holenderskie matki i ojcowie częściej niż rodzice z innych krajów dyskutują również ze swoimi pociechami o problemach natury emocjonalnej.

W efekcie, nastolatki z kraju tulipanów stosują bezpieczne metody antykoncepcji i rzadziej decydują się na przypadkowy seks. Tolerancja się opłaca.

Nina Drzewiecki

Zobacz także:

Ma 106 lat i jest dziewicą!

Isa nigdy się nie całowała, ani nawet nie miała chłopaka. Jak tłumaczy, mężczyzna nigdy nie było potrzebny jej do szczęścia…

Mężczyźni wstydzą się kupować małe prezerwatywy!

W efekcie, niemal połowa z nich używa za dużych kondomów. A to grozi zsunięciem prezerwatywy i zwiększa ryzyko zajścia w niechcianą ciążę…

Komentarze (109)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2010 11:02
ja kocham się 5 razy w tygodniu i dla mnie to jest rzecz naturalna
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.11.2010 13:48
ja tez chce
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.09.2010 02:06
Ale jest jeszcze jeden aspekt... Czym ja zaskocze swojego chłopaka jutro, za tydzień, za miesiąc? Skoro z Nim chodzę to chyba nie tylko dla seksu- bo to jest oznaka mojej niedojrzałości... Napewno mam poważne plany... Chcę założyć z Nim rodzinę i ożenić się- jest 21wiek, ale niech moje dzieci nie będą wytykane, że są jakiejś k*r*y bez ślubu... I teraz co ja mogę dać mu wtedy po ślubie? Co zmieni się po nim w naszym życiu? Nic- czyli będzie porażka... Moim zdaniem jak kocha to poczeka:-)... Kasia
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2010 11:59
I bardzo dobrze robia holendrzy. Przynajmniej u nich nie zdarzaja sie sytuacje typu:11-latka stracila dziewictwo w totalecie/barze/czy innych miejscach niz dom.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2010 11:16
Ja zawsze kocham sie z moim chłopakiem w jego domu... jego rodzice dobrze wiedza co robimy.. kiedy schodzimy na dol zawsze sie do nas tak fajnie usmiechaja :P Na poczatku mnie to strasznie peszyło, ale jego rodzice sa strasznie wyluzowani i strasznie sympaytczni :) Ala 19 lat
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo