23 kolegów i koleżanek z klasy molestowało 6-latkę!

Dziewczynka była poniżana, bita, rozbierana i „dotykana w sposób sugerujący podtekst seksualny”. Czy ma jeszcze szanse na normalne życie?
23 kolegów i koleżanek z klasy molestowało 6-latkę!
05.04.2010
>

Jak donosi „The Daily Telegraph”, dwa lata temu w jednej z walijskich szkół doszło do prawdziwego dramatu. Co najmniej 23 uczniów (zarówno dziewcząt, jak i chłopców) prześladowało i molestowało 6-latkę. Dziewczynka była poniżana, bita, rozbierana oraz „dotykana w sposób sugerujący podtekst seksualny”.

Proceder nie wyszedłby być może na jaw, gdyby o okrutnych praktykach kilkulatków nie dowiedział się ojciec jednego z oprawców. Mężczyzna powiadomił o wszystkim rodziców ofiary, a ci zgłosili sprawę na policję.

Funkcjonariusze od razu wszczęli śledztwo i potwierdzili, że w szkole rzeczywiście dochodziło do bezdusznych aktów przemocy. Mali dręczyciele nie poniosą jednak żadnej kary ze względu na swój wiek. Mimo to, policja postanowiła nagłośnić sprawę w mediach, aby ostrzec innych rodziców.

Poszkodowana Dziewczynka została przeniesiona do nowej szkoły, a jej dane utajniono. Zarówno ona, jak i jej oprawcy próbują teraz wrócić do normalnego życia. Oczywiście, o ile jest to jeszcze możliwe.

Natasza Lasky

Zobacz także:

Gimnazjalistka, która urodziła w szkole, współżyła z pięcioma mężczyznami!

Na szczęście już wiadomo, który z nich jest ojcem. Co ciekawe, najmłodszy.

Zazdrosna koleżanka skopała ją na śmierć!

Biła ją pięściami, z wściekłością  kopała po całym ciele, a potem w amoku skakała po głowie ofiary!

Polecane wideo

Komentarze (104)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.06.2012 17:21
Brawo że ojciec normalny, co w dzisiejszym świecie gdzie mogłoby się wydawać, że 99% ludności to psychopaci, sprawia wrażenie. Bo wielu rodziców uznałoby, że po co o tym komukolwiek mówić, jeszcze dziecku i sobie się narobi problemy itd.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2011 17:41
kur.wa takie coś do więzienia "żadnej kary" chyba pojeb.ało policje!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2011 12:26
NOIKoO qojgqycqowed
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 12:49
CAXf5c osntixikszgi
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 10:01
A good many valablues you've given me.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie