SZOK! Temu mężczyźnie urosły piersi!

Chińscy lekarze nie mają wątpliwości, że odkryli największe męskie piersi na świecie. Właśnie zgłosił się do nich 53-letni rolnik Guo Feng, któremu gigantyczne piersi przeszkadzają nie tylko w pracy na polu, ale także w codziennym życiu.
SZOK! Temu mężczyźnie urosły piersi!
29.03.2010

Rzadka choroba zamieniła tors chińskiego wieśniaka w biust hojnie obdarzonej przez naturę kobiety. Niestety, ten dar wcale go nie cieszy. Rolnik narzeka na piersi i na to, że przeszkadzają mu one w pracy. Teraz lekarze z Pekinu głowią się, jak pomóc 53-letniemu mężczyźnie

Chińscy lekarze nie mają wątpliwości, że odkryli największe męskie piersi na świecie. Właśnie zgłosił się do nich 53-letni rolnik Guo Feng, któremu gigantyczne piersi przeszkadzają nie tylko w pracy na polu, ale także w codziennym życiu.

- Mówi, że jest atrakcją wsi i przykuwa uwagę innych jej mieszkańców. Ci śmieją się z niego tak bardzo, że musi nosić ciężkie i ciepłe ubrania maskujące piersi. Robi to nawet wtedy, kiedy jest gorąco - mówi doktor Zhang Lilan.

Guo Feng dodaje, że piersi zaczęły rosnąć mu około 10 lat temu. Początkowo nie zwracał na to uwagi i po prostu dalej ciężko pracował. Ale w ciągu kilku ostatnich lat, biust zaczął mu ciążyć. Był już w kilkunastu szpitalach, ale nikt nie potrafił mu pomóc.

Na razie nie wiadomo co jest przyczyną  schorzenia Chińczyka. Wykluczono raka i zatrucie środkami ochrony roślin. W normie jest też materiał genetyczny pobrany od chorego. Lekarze podejrzewają zaburzenia w odkładaniu tkanki tłuszczowej. Feng naciska na operację. Mówi, że wydał już mnóstwo pieniędzy na medyczne testy i niespecjalnie obchodzi go przyczyna zjawiska.

Grozi, że w ostateczności sam odetnie sobie piersi i przyjdzie do lekarzy, by opatrzyli mu rany. Ci jednak proszą go o cierpliwość do momentu odkrycia przyczyn tej anomalii.

Na eFakt.pl przeczytaj także news: Katowali kobiety i kradli im auta!

Zobacz także:

Rak zżera jej twarz! Drastyczne zdjęcia!

Komórki rakowe zagnieździły się  w jej lewym oczodole, a dzisiaj pokrywają twarz…

Sześciolatek ma sześć palców! Rekordzista?

To dziecko ma aż 31 palców - 15 u dłoni i 16 u stóp. Wkrótce będzie operowane. 

Polecane wideo

Komentarze (133)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.05.2016 19:08
Po pierwsze powinien na co dzień nosić biustonosz. Będzie zdecydowanie wygodniej. Sam mam dość duże piersi duże B. W staniku czuję się bardzo dobrze i jak nie założę, to coś mi nie gra.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.03.2012 15:16
Żadna sensacja. Ja tez mam duże i jest mi z tym niewygodnie. Do lekarza wstydze się z tym iść. W domu dla wygody zakładam stanik i jest mi łatwiej ale kiedy wychodzę z domu musze zdejmowac bo boje sie kpin.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2012 19:39
męskie piersi straszne ,nie chciałabym położyć się do łóżka z mężczyzna o tak obwitych kształtach.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2011 12:34
Wielu mężczyzn ma duże piersi. Czas skończyć ze stereotypem, że tylko kobiety mają piersi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2011 16:47
pewnie wjebali kota faraona i teraz spadła na nich klątwa
odpowiedz

Polecane dla Ciebie