Matka wykorzystywała własne dzieci! NIE DO WIARY!

Renata Ch. (42 l.) i jej były konkubent zostali skazani za rozpijanie i wykorzystywanie seksualne dwójki dzieci kobiety.
Matka wykorzystywała własne dzieci! NIE DO WIARY!
18.03.2010

Renata Ch. (42 l.) i jej były konkubent zostali skazani za rozpijanie i wykorzystywanie seksualne dwójki dzieci kobiety.

Wstrząsająca sprawa ujrzała światło dzienne w październiku 2008 roku, gdy pijana Renata Ch. powiadomiła policję o tym, że jej były konkubent wykorzystywał jej dwójkę dzieci.

14-letnia dziewczynka i jej o trzy lata młodszy brat byli nie tylko molestowani seksualnie, ale również regularnie pojeni alkoholem. Specjalistyczne badania potwierdziły, że dzieci przez cztery lata były wykorzystywane przez konkubenta i - co najgorsze – przez samą Renatę Ch. Okazało się również, że oboje oskarżeni cierpią na zaburzenia psychiczne.

Sąd w Pile skazał  Karola K. (63 l.) na 9 lat więzienia za pedofilię, a matka dzieci została skazana na 4 lata pozbawienia wolności.

Na eFakt przeczytaj także news: 12-latek zmarł na WF-ie!

Zobacz także:

Pierwszy na świecie człowiek BEZ PŁCI!

Koniec świata, czy początek nowej ery?

Żyje za 13 złotych dziennie!

25. to dla niej najszczęśliwszy dzień miesiąca. Listonosz przynosi emeryturę.

Polecane wideo

Komentarze (56)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.02.2011 15:17
Jaki ten świat jest pojeb*ny! Tak dzieci torturować , rozpijać i wykorzystywać seksualnie? Jacy ci dorośli są pojeb*ni ... Cieszę się że mam jeszcze 9 lat .. I nie jestem taka jak oni ;/ Przepraszam za przeklinanie :p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2010 16:16
Dziwi mnie to, że te krzywdzone dzieciaki nie reagują. Ja sama miałam sytuację 'podbramkową' ...kiedyś( miałam ze 13 lat) pod nieobecność mojej Mamy, jej wieloletni już partner po pijaku zaczął się do mnie dobierać, gdy zorientowałam się, że jego rączki lądują tam gdzie nie trzeba, zareagowałam i powiedziałam, że to ma się nigdy więcej nie powtórzyć. Mama zorientowała się potem, że coś jest nie tak i go zostawiła. Życzę molestowanym dzieciaczkom więcej wiary w swoje siły i na co niektórych miejscu ..trzymałabym nawet nóż pod poduszką.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2010 11:21
mam nadzieje ze w wiezieniu dowiedza sie za co siedza to z nimi zroba porzadek bo na sprawiedliwosc panstwa nie ma co liczyc.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2010 08:04
żal.. ;/ za małe kary !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2010 11:19
ja piedole 9 lat i 4 ???? to ma byc sprawiedlwość?!! ja bym tego faceta wykastrowała a matke to był chyba torturowała
odpowiedz

Polecane dla Ciebie