Radio Maryja: „Zaspokojenie seksualne poza złożeniem nasienia w drogach rodnych kobiety TO GRZECH!”

Słuchając porad seksualnych wygłaszanych na antenie Radia Maryja, można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat „pieszczot małżeńskich” oraz „składania nasienia w drogach rodnych”.
Radio Maryja: „Zaspokojenie seksualne poza złożeniem nasienia w drogach rodnych kobiety TO GRZECH!”
Radio Maryja, strona internetowa
28.01.2010

Jak zauważa portal Pardon.pl, Radio Maryja zaskakuje swoich słuchaczy coraz to pikantniejszymi dyskusjami. Ostatnio temperatura w studio niebezpiecznie się podniosła, a to przy okazji programu zatytułowanego „Antykoncepcja najkrótszą drogą do rozwodu” (swoją drogą ciekawa teoria).

W pewnym momencie, jeden z słuchaczy zasugerował, że można się kochać „bez wchodzenia w kobietę”. Pan Leszek, gospodarz programu, oraz ksiądz Piotr Wencel byli więc zmuszeni poprowadzić wieczorną dysputę TYLKO DLA DOROSŁYCH, opisując seks iście rytualno-biologicznym językiem:

„Jeżeli była mowa w telefonie, że można się kochać "bez wchodzenia w kobietę", rozumiemy, że w swojej bliskości małżeńskiej, w łożu małżeńskim dochodzi do pieszczot. I jeżeli pojawi się wytrysk jakiś, powiedzmy poza drogami rodnymi, nie intencjonalnie, to jest jakieś zdarzenie, które, no, zdarzyło się nam. Natomiast jeżeli będziemy poszukiwali zaspokojenia seksualnego poza złożeniem nasienia w drogach rodnych kobiety, to jest to ewidentnie czyn niemoralny, jest to grzech.”

Nie chcemy w tym momencie wchodzić w polemikę z głoszonymi przez księży teoriami. Chcemy jedynie zwrócić uwagę na komizm języka i sformułowania, które wydają się żywcem wyjęte z podręcznika do zoologii dla studentów weterynarii, rozdział: TANIEC GODOWY. Przypuszczamy, że niejedna słuchaczka oblała się rumieńcem.

Cytat pochodzi z portalu Pardon.pl.

Nina Drzewiecki

Zobacz także:

SONDA: Czy ksiądz ma prawo pytać o życie seksualne?

Księża nie stronią od ingerencji w życie osobiste wiernych, a wręcz za element swej kapłańskiej posługi uważają wnikliwą jego analizę.

Katolicka Kamasutra okiem księdza

Publikacja już od pierwszych stron pobudza do myślenia, niektórych złości, dziwi, skandalizuje… Ojciec Ksawery próbuje udowodnić, że akt małżeński też jest modlitwą, sposobem na połączenie z Bogiem.

Polecane wideo

Komentarze (153)
Ocena: 5 / 5
felipe2 (Ocena: 5) 20.06.2017 10:13
A gdzie w 10 przykazaniach jest mowa o pożyciu małżeńskim? Jest jakaś wzmianka w 10 przykazaniach że sex w związku małzeńskim jest grzechem? Ja widzę że ci księza to robią ze wszystkiego grzech. Niedługo nie bedzie mozna np oddychać nosem bo okaże się że to grzech.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.01.2010 20:40
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.01.2010 09:49
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2010 18:46
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2010 17:02
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie