SKANDAL w Kościele! Ksiądz molestował kandydatkę do bierzmowania!

Najpierw podał 15-latce drinka, potem wziął na kolana i zaczął obmacywać! Kolejne dowody na deprawację kleru! Szokujące!
SKANDAL w Kościele! Ksiądz molestował kandydatkę do bierzmowania!
20.01.2010

Właśnie rozpoczął się proces jednego z księży – proboszcz ze wsi Bojano pod Gdynią usłyszał zarzuty molestowania 15-letniej kandydatki do bierzmowania. Matropolita gdański podjął decyzję, że dopóki sprawa się nie wyjaśni, ksiądz musi być na przymusowym urlopie.

Aby wyjaśnić o co tak naprawdę chodzi, musimy cofnąć się aż do 5 grudnia minionego roku. Wtedy to jedna z dziewcząt u nieszczęsnego proboszcza się spowiadała. Tuż po wyznaniu grzechów, ten, rzekomo poruszony jej kłopotami, zaproponował spotkanie następnego dnia – mieli rozmawiać i szukać ich rozwiązania. Niestety jedyne, co ksiądz chciał znaleźć, to zapięcie stanika nieszczęsnej 15-latni…

Uczennica, wierząc w dobre intencje duchownego, przyszła do niego nazajutrz. Ten jednak zamiast herbaty, zaproponował jej drinka (nie odmówiła), a następnie wziął na kolana i zaczął obmacywać! Przestraszona i zaskoczona  dziewczyna wyszarpała się z jego objęć i uciekła do domu, gdzie całą historię opowiedziała rodzicom. Jeszcze tego samego wieczoru proboszcz wysłał jej kilka smsów.

Ksiądz, jak podaje portal Pardon.pl, zdecydowanie zaprzecza takiej wersji wydarzeń. I można by nawet mieć wątpliwości. W końcu już nie raz zdarzały się prowokacje przeciwko duchownym. Jest w Polsce grupa ludzi chcąca konieczne wykazać zdeprawowanie kleru. Jednakże śledczy twierdzą, iż mają mocne dowody: bilingi i sms-y.

Natasza Lasky

Zobacz także:

SONDA: czy ksiądz ma prawo pytać o życie seksualne?

Księża nie stronią od ingerencji w życie osobiste wiernych, a wręcz za element swej kapłańskiej posługi uważają wnikliwą jego analizę.

Wizyta duszpasterska – jak przyjąć księdza?

Kwoty dawane przez wiernych wahają się od 10 do 100 złotych – najczęściej jest to około 30 złotych. Brak ofiary nie jest jednak grzechem, o czym warto pamiętać.

Polecane wideo

Komentarze (57)

Ocena: 5 / 5
katechetka (Ocena: 5) 09.02.2013 20:41
ciekawe czy z pensji nauczycielki mozna sobie taki domek zbudowac..dlaczego tylko byłe kochanki miroslawa sie wypowiadaja...a tego ela juz nie pow o swoim bylym mezu jak mu twarz zbił... a moze pow co wyprawiał mirek na urodzinach swojego brata jak dobieral sie do czyjeś żony i jego wlasna matka odciągała go od niej za włosy...żal.....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.04.2011 16:43
Oni są bezkarni to jest w tym najgorsze jedynie rozdział państwa Polskiego od kościoła może to zmienić.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.09.2010 09:10
mnie ksiądz molestował bałam sie mu sprzeciwić,kto tego nie przezyl wiec nie wie , chodzilo o bierzmowanie poszlam tylko po materialy, sprawe zglosilam na Policje , i do Biskupa , napewno tak łatwo nie odpuszcze mam sms na to co zrobil,dodam ze mam 18 lat.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.06.2010 14:36
biedna. tacy księża w ogóle nie powinni nimi zostawać...są niedojrzali emocjonalnie i fizycznie wiec działają na zasadzie impulsu. wiara w Boga opiera się na codziennej miłości do Niego i wielkiej wierze oraz wyrzekania sie wszystkiego co by prowadziło do grzechu,..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.01.2010 23:44
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie