Para porzuciła w restauracji troje dzieci!

Rodziców nadal poszukuje policja. Najmłodsze dziecko miało 8 miesięcy, pozostałe - 2 i 4 lata.
Para porzuciła w restauracji troje dzieci!
23.04.2009

Właściciel pizzerii w rejonie Aosty w północnych Włoszech zawiadomił policję, że klienci pozostawili w jego lokalu troje dzieci. Para niemieckich turystów wyszła na papierosa, zostawiając kelnerowi kartę, aby przyjął zapłatę i już nie wrócili. Po kilkunastu minutach ich nieobecność wywołała zaniepokojenie u mężczyzny i wszczął alarm. Do zdarzenia doszło w niedzielę.

Policja najpierw zawiozła dzieci (w wieku 8 miesięcy, 2 i 4 lat) na badania kontrolne do szpitala. Tożsamość ich rodziców udało się ustalić, ponieważ zostawili przed restauracją samochód. W Fordzie Fiesta znaleziono dokumenty.

Z informacji, jakie uzyskała policja, wynika, że 26-letnia Ina Caterina Remhof i 24-letni Sascha Schmidt są narkomanami. Policja bada, czy nie popełnili samobójstwa, ponieważ w dokumentach znaleziono zapiski sugerujące taką ewentualność. Wskazują na to dodatkowe okoliczności - para przyjechała z dziećmi do Włoch bez żadnych bagaży, od pewnego czasu mieli problemy finansowe. Obecnie są poszukiwani przez policję nie tylko na terenie Półwyspu Apenińskiego.

dzieci są zdrowe i znajdują się w ośrodku opiekuńczym.

Zobacz także:

13-latka w ciąży z ojcem!

Plaga nieślubnych dzieci w Polsce

Polecane wideo

Komentarze (55)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.02.2011 12:14
Matko szkoda dzieci;(( oj co to się wyrabia szkoda gadać..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.07.2009 18:41
DEbilizm na maxa!!!! tacy ludzie nie powinni miec dzieci!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2009 09:52
Nie ładniee
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2009 20:28
Oj :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.05.2009 02:21
Jezu, kłócicie się co do Niemców. A prawda jest taka, że zawsze będzie ktoś kto będzie (Niemiec) mówił o Polakach źle i zawsze będzie Polak, który źle będzie się wyrażał o Niemcach. Ale, ludzie, czy wy nie możecie porzucić uprzedzeń? Są ludzie źli i dobrzy, ale nie da się określić całego państwa jako złe lub dobre. Nie chcecie by na świecie panował stereotyp złodziejaszka - Polaka? - Odrzućcie stereotypy co do mieszkańców innych państw. Albo obejrzyjcie jeden ze skeczy KMN ("Bitni Polacy") - przekonacie się, jak wyglądacie bluzgając innych.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie