13-latka przez ojczyma została prostytutką

Zgwałcił ją, gdy miała 8 lat. Nikt, komu opowiadała swoją dramatyczną historię, jej nie pomógł - ani mama, ani psycholog szkolny, ani policja.
13-latka przez ojczyma została prostytutką
21.04.2009

Historia 13-letniej Emilki pokazuje, jak bardzo ofiarom przemocy domowej czy gwałtu potrzebna jest odpowiednia pomoc i nie wolno ich zostawiać samym sobie. Gdy dziewczynka miała 8 lat, zgwałcił ją ojczym. Reporter portalu Nowiny24.pl opisał jej relację z tego strasznego zdarzenia:

„Uderzył ją w twarz, taśmą zakleił usta, trzymał ręce, zaczął całować. Chciała krzyczeć, ale taśma... Potem to zrobił. Bardzo ją bolało. Puścił dopiero wtedy, kiedy usłyszał, że ktoś idzie. Na koniec kopnął ją w brzuch i powiedział, że jeśli komuś piśnie słówko... I pogroził nożem”.

Emilka opowiedziała o wszystkim matce, ta jednak nic nie zrobiła. Podobnie zareagowała szkolna pani psycholog, tłumaczyła, że boi się mężczyzny. Gdy dziewczynka zwierzyła się wujkowi, ten od razu zaprowadził ją na policję. Funkcjonariusze wysłuchali, ale nie przyjęli zgłoszenia.

Brak jakiejkolwiek reakcji ze strony osób, które powinny pomóc, wyzwoliły w ofierze poczucie odrzucenia. Dziewczyna zaczęła uciekać z domu, trafiła do domów wychowawczych, a potem na ulicę. Nowi „znajomi” zaproponowali jej, aby środki na życie zdobyła, prostytuując się. Emilka zatrudniła się w agencji towarzyskiej „XXL” w Pilźnie na Podkarpaciu.

Powiedziała, że ma 17 lat. Koleżanki z pracy nauczyły ją wszystkiego. Opowiadając o swojej pracy, nie widzi w tym, co robiła, nic złego:

„A klienci byli w różnym wieku. Ja miałam ich więcej niż Dorota (…). Jednego dnia to miałam nawet czterech klientów. O seksie dowiadywałam się z książek. Agnieszka mówiła, jak mam uprawiać seks i co to znaczy <<robić loda>>. Loda pokazywała mi na palcu”.

Emilka została uwolniona z burdelu podczas akcji policji. Oddano ją pod opiekę babci. Sąd powinien zająć się nie tylko ojczymem, ale też wszystkimi, którzy nie chcieli pomóc dziewczynie i są pośrednio odpowiedzialni za piekło, jakie ją spotkało.

Zobacz także:

Wasze listy: „Mama pozwalała mnie ojcu gwałcić, czy jej wybaczyć?”

Prawo zezwala na gwałt

Polecane wideo

Komentarze (258)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.09.2015 18:57
Co za swinia z ojczyma
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2010 09:19
Jej matke powinni zapuszkowac, jak mozna nie rozmawiac z wlasnym dzieckiem i nie reagowac = nigdy tego nie zrozumiem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.05.2010 18:41
to jest okropieństwo.........jak tak można?I nikt nie chciał jej pomóc?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.04.2010 18:20
czytam sobie powaga, chęć mordu i zemsty na tym piepr*onym państwie A tu nagle "Uwolniona z burdelu" Wiem ze nie powinnam sie smiac , ale do tej pory nie moge sie opanowac....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2010 10:11
Papilocie czy ktos moze opanowac ta 22 letnia kretynke ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie