Dziadek usypiał babcię i molestował wnuczki!

Prokuratura nie dała wiary jego wyjaśnieniom, że tylko sypiał w jednym łóżku z dziewczynkami.
Dziadek usypiał babcię i molestował wnuczki!
09.04.2009

Sprawa oskarżonego o molestowanie 59-letniego mężczyzny, który od października 2008 przebywa w areszcie, toczy się przed sądem w Lublinie. Cały czas utrzymuje, że jest niewinny, a z wnuczkami tylko spał w jednym łóżku. Z ustaleń prokuratury wynika, że dziadek upatrzył sobie szczególnie starszą wnuczkę. W chwili pierwszego molestowania, w 2003 roku, dziewczynka miała 9 lat.

Mężczyzna prawdopodobnie wszystko bardzo dobrze planował. Jego żona wspomina, że dziwnie się zachowywał, dopytywał o higienę intymną wnuczek, a podczas ich wizyt paradował po domu w bieliźnie. Dodatkowym obciążającym faktem jest to, że kobieta za każdym razem gdy były córki ich syna, czuła się senna po posiłkach przygotowanych przez męża. Dziadek miał napastować wnuczki, gdy ich babcia spała po podanych środkach nasennych.

Prokuraturę o dziwnym zachowaniu mężczyzny poinformował jego syn i ojciec dziewczynek. Dziadkowi postawiono zarzut molestowania wnuczek.

Zobacz także:

Wywiad z Halszką Opfer, autorką „Kato-tata. Nie-pamiętnik”

Spowiedź córki polskiego Fritzla

Polecane wideo

Komentarze (173)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2009 16:07
Dla mnie pedofilia to nie choroba,ludzie mamy z wlasnych podatkow sponsorowac leczenie zboczencow,ja jestem raczej liberlana i wiele rzeczy jestem w stanie zoruzmiec nie mam nic do fetyszystow bo nie dotyczy to mnie,oraz homoseksualistow,nic zlego mi nie roba ale kiedy niszczy sie psychike dziecka malego dziecka to juz jest male przegiecie.Nie wyobrazam sobie sytuacji gdzie moje dziecko jest molestowane no nie wyobrazam sobie. KAra śmierci jak najbardziej . wstyd gdzie wlasna rodzina do ktorej masz zaufanie wlasnie tak postepuje , wstyd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.07.2009 18:51
zgadzam się...albo powinni wprowadzic karę śmierci za takie coś!!!to by wtedy ludzie tak nie robili!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2009 20:14
wykastrowac !!!! ;/ stary zboczeniec ;///////////
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.05.2009 13:11
To jest nie dopuszczalne prawo powinno takich ludzi skazywać na bardzo długie lata aby w więzieniu odczuwali co to molestowanie - a szczerze to już się gwałtem nazywa - zwyrodnialcy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.05.2009 19:51
Co za huj nie ma gdzie kutasa zamoczyc... Obrzydliwe... ;/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie