Nauczycielka opisała fantazje uczniów na swój temat!

Książka jest brutalnym opisem szkoły, w której uczniowie ćpają i kradną, a przy okazji marzą o seksie z nauczycielką.
Nauczycielka opisała fantazje uczniów na swój temat!
06.04.2009

Nauczycielka z liceum we wschodnim Yorku została zawieszona w obowiązkach po tym, jak w sieci opublikowała książkę na temat swojej szkoły. Na stronach powieści zamieszczonej w Internecie występowały prawdziwe postacie z jej pracy i klasy.

Powodem zawieszenia były treści, jakie pojawiły się w publikacji. Na życzenie dyrektora placówki książkę zdjęto ze strony internetowej.

Pani Leonora Rustamova opisała uczniów, którzy fantazjują na jej temat, kradną telefony w szkole i narkotyzują się podczas lekcji. Przy okazji zawieszono także innego nauczyciela, który jest podejrzany o współpracę przy powstawaniu powieści.

Nauczycielka tłumaczyła, że w uczniach ciężko jej widzieć tylko dzieci, czasem dostrzega niemal dorosłych ludzi. Część niedawnych uczniów Leonory popiera jej inicjatywę. Założyli stronę internetową, na której domagają się powrotu nauczycielki do pracy i ponownego opublikowania książki. Także ich rodzice są zdziwieni postawą dyrekcji liceum. Jak powiedział jeden z nich, to tylko fikcja i nie jest gorsza od programów, które można oglądać w telewizji.

Jeden z uczniów, który jest bohaterem książki i fantazjuje o nauczycielce, powiedział dziennikarzowi „The Sun”, że po przeczytaniu tego, co napisała, lepiej zrozumiał szkołę i zaczął naukę traktować poważnie.

Jeśli książka ma aż taką moc i uczniowie dzięki niej stają się bardziej odpowiedzialni oraz świadomi, może trzeba to wykorzystać i publikacja powinna trafić do kanonu lektur szkolnych? Tylko czy każda nauczycielka i nauczyciel gotowi są na szczerość ze swoimi podopiecznymi, żeby pokazać, jak ich widzą naprawdę?

Zobacz także:

Nauczycielka ponad 300 razy zgwałciła swojego ucznia!

Nauczycielki sterroryzowały swoją koleżankę!

Polecane wideo

Komentarze (132)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2012 19:39
Tutaj wpisz treść komentarza do Nauczycielka opisała fantazje uczniów na swój temat!...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2009 18:44
Echhh gdyby tak moja pani od fizyki znała moje fantazje :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2009 21:11
a gdybys miala powiedzmy 14 lat a matka czy tam ojciec stali by nad tobą i gapili sie co robisz i z kim piszesz?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.10.2009 15:20
W mojej szkole młody nauczyciel wf-u ożenił się z jedną z uczennic :) ale dopiero gdy ukończyła szkołę.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.09.2009 21:36
JEST ŚLICZNA PIĘKNA ALA TYLKO MOŻE PODRYWAĆ JĄ CHŁOPAK TEN KTÓRY JEST PEŁNOLETNI Z MIŁOŚCI CHCE JĄ ZGWAŁCIĆ KOCHAĆ I SIĘ ZAKOCHAĆ BYĆ Z NIĄ PRZEZ CAŁE ŻYCIE CODZIENNE GDY TEGO CHCE NAPRAWDĘ TO JEST MOŻLIWE MOŻE BYĆ SZCZĘŚLIWY UŁOŻYĆ SOBIE ŻYCIE Z NAUCZYCIELKĄ KTÓRA CHCE TEGO ONA TAK MA BYĆ ZAWSZE CHCĄ BYĆ RAZEM TO MOGĄ NIE MA PROBLEMU JEŻELI CHCĄ DZIECI TO CZEMU NIE UŁOŻYĆ ŻYCIE EROTYCZNE CZY RODZINNE SEKSUALNE NIE MA KŁOPOTU I SPRAWY JEŻELI ONANIE MA MĘŻA DZIECI TO ON MOŻE BYĆ Z NIĄ I BYĆ MĘŻEM TYLKO ŚLUB I ZARĘCZYNY .
odpowiedz

Polecane dla Ciebie