Sąd go wypuścił, a on znowu gwałci córkę!

Wyszedł z więzienia za dobre sprawowanie. Trafił za kratki za brutalne gwałty na niepełnoletniej córce.
Sąd go wypuścił, a on znowu gwałci córkę!
01.02.2009

Słysząc takie historie, zapomina się o człowieczeństwie, a zaczyna myśleć o zemście. Sąd zwolnił 47-letniego Jerzego W. z więzienia, za dobre sprawowanie, wykazanie skruchy i deklarację poprawy. Z 4-letniego wyroku za brutalne gwałty na córce odsiedział niecałe 3 lata. Tak niską karę, choć groziło mu do 12 lat, dostał, ponieważ wzięto pod uwagę dobrą opinię środowiskową i wcześniejszą niekaralność. W chwili popełniana przestępstwa dziewczyna miała 16 lat.

Sąd dał wiarę deklaracji poprawy Jerzego W., jednak chęci zboczeńcowi starczyło na zaledwie kilka tygodni. Wtedy to kolejny raz zgwałcił swoją córkę. Akt oskarżenia w tej sprawie ponownie trafił do Sądu Rejonowego w Kłodzku.

Tej potwornej historii można było uniknąć. Sąd okazał wiele wyrozumiałości dla zwyrodnialca, który zgwałcił własną córkę. Najpierw wymierzył mu bardzo niską karę, a potem umożliwił szybki powrót na wolność. "Dziennik Polska”, który próbował się skontaktować z sędzią i jego przełożonymi, nie uzyskał żadnej odpowiedzi. Wszyscy byli niedostępni. Jego koledzy po fachu uważają, że wszystko jest w porządku, ponieważ działano zgodnie z literą prawa.

Ludzie, którzy dopuszczają się przestępstw na tle seksualnym, powinni być leczeni. Samo izolowanie nie naprawi zepsutej psychiki. To jest akurat wina źle skonstruowanego prawa. Sędziowie, którzy umożliwiają zwyrodnialcom powrót między ludzi, powinni przed samymi sobą odpowiedzieć, czy postąpiliby podobnie, gdyby chodziło o kogoś z ich rodziny.

Jaki teraz dostanie wyrok Jerzy W.? 6 lat? Potem powie, że już się poprawił i prosi o wybaczenie, a dzięki dobrej grze aktorskiej wyjdzie na wolność? W przypadku takich historii zazwyczaj zaczyna się debata publiczna, ale po dużej tragedii, bo na te małe nikt nie zwraca uwagi. Dopiero wtedy prawodawcy zaczynają działać. Szkoda, że jest już za późno...

Komentarze (110)

Ocena: 5 / 5
skrzywdzona przez pedofila i gwalciciela (Ocena: 5) 28.07.2013 10:26
Kastrować zboczencow ! Oni nie mają współczucia dla swoich Ofiar....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2009 17:19
KASTROWAC WSZYSTKICH GWAŁCICIELI I PEDOFILI!!!!! Zgadzam sie!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2009 18:37
takich jak on to powinni kajstrować!!! jak by mało kobiet było na świecie to taka świnia zgwałci dziecko i to jeszcze własne co to za przyjemność???!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2009 22:40
szkoda że w Polsce nie ma kary: krzesła elektrycznego
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2009 22:13
Jestem na TAK KASTROWAC zwyrodnialców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo