Pijana matka zasnęła z dzieckiem na przystanku

Policję zawiadomili przechodnie. Śpiąca miała we krwi 3 promile. Szybka reakcja pozwoliła uniknąć tragedii.
Pijana matka zasnęła z dzieckiem na przystanku
09.01.2009

Podczas mrozów, które właśnie nawiedziły Polskę, najważniejsze, żeby nie pozostawać obojętnymi na to, co się dzieje wokół. Jeśli widzicie, że ktoś przysypia na przystanku albo śpi na klatce, powiadomcie odpowiednie służby, najlepiej policję, straż miejską lub pogotowie. Właśnie dzięki takiej obywatelskiej postawie udało się uniknąć tragedii we Wrocławiu.

Przechodnie zauważyli na przystanku śpiącą matkę z dzieckiem i od razu zawiadomili policję. Okazało się, że 40-letnia kobieta jest pijana i pilnuje 4-letniego chłopca. Na szczęście, badania w szpitalu nie wykazały żadnych odmrożeń u dziecka, ale u kobiety wykryto 3 promile alkoholu.

Matka trafiła do izby wytrzeźwień, a chłopczyka oddano pod opiekę ojca.

Zimą nie wolno pozostawać obojętnymi w obliczu takich sytuacji. Niektóre osoby mogą sobie nie zdawać sprawy ze stanu, w jakim się znajdują, ani z zagrożenia wynikającego z mrozu.

Polecane wideo

Komentarze (44)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.05.2009 19:23
Ale ta kobieta ma pod kopułą najeba.. żeby dziecko narażać na odmrożenie które na szczęście nie miało miejsca.Nie dość że alkoholiczka to jeszcze niby dziecka na przystanku pilnowała.W to akurat nie uwierze...ewentualnie dziecko mogło jej pilnować buhaha.Ale ona jest przykra po prostu żal.pl Powinna się leczyć...choć wątpie żeby to coś dało...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2009 23:09
to jest przegięcie,jak chce pić to niech pije sama!!! żeby dziecko narażać!!!Jedna myśl mi się nasuwa Im starsze tym głupsze!!!!!!!!!!! Dobrze że chłopczykowi nic się nie stało:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2009 23:01
stary za siebie odpowiada ale zeby dzicko ciagac ze soba co za s..a
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2009 21:34
Jak moze mloda matka..miec tyle alkoholu we krwi!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2009 15:21
pojebana / i kurwa alkochol robi swoje ;/;/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie