Krwawa zemsta na pedofilu

Najpierw rozebrali go do naga, a potem… obcięli głowę.
Krwawa zemsta na pedofilu
16.12.2008

W Londynie doszło do makabrycznego zdarzenia, które pokazuje, jak wielka jest odraza ludzi do pedofilów. Policjanci znaleźli ciało 52-letniego kierowcy ciężarówki, Andrew Cunninghama, w jego mieszkaniu - przyczepie. Nagie zwłoki, z licznymi ranami ciętymi, miały odcięte genitalia.

Jak powiedzieli „Daily Mail" okoliczni mieszkańcy, to był zaplanowany atak, wszyscy wiedzieli, że był pedofilem i to była zemsta.

Andrew był kierowcą ciężarówki, mieszkał w południowym Londynie, niedawno wyszedł z więzienia, gdzie odsiedział 4 miesiące za gwałt na trzynastoletniej dziewczynce. Mimo odsiadki, nadal napastował nastolatki.

Także policja podejrzewa, że brutalne morderstwo ma związek ze skłonnościami mężczyzny. Jednak, jak podkreśla Donald Findlater z Lucy Faithfull Foundation, nie można wymierzać osobiście sprawiedliwości na chorym człowieku.

Zupełnie innego zdania są mieszkańcy z okolicy i Internauci, którzy nie żałują pedofila i cieszą się, że pozbyli się kłopotu.

Brytyjski wymiar sprawiedliwości ma podobne problemy jak polski. Pedofilia nie jest traktowana należycie poważnie, a zidentyfikowani przestępcy nie są izolowani od społeczeństwa, by nie mogli krzywdzić dzieci.

Komentarze (416)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.04.2011 08:48
Wg mnie zbyt dużo się mówi a za mało się robi spójrzcie każdy mówi zabić pedofila czy gwałciciela bo robi to czy tamto ale tak naprawdę nikt nie chce im pomóc niema żadnej instytucji co pomagala by pedofilom anonimowo. Zacznijmy ich leczyć a potem karać.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2011 14:39
jak można kogoś takiego dać do więzienia na 4 miesiące???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za posiadanie marihuany jest do 4 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja tego nie rozkminiam. Co najmniej dożywocie powinno być
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 17.08.2010 10:46
i dobrze dziewczynki które zgwałcił przeżyły koszmar więc oko za oko ząb za ząb
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2010 20:02
ankietka.pl/ankieta/36838/ankieta-dla-osob-ktore-doswiadczyly-przemocy-seksualnej-przed-15-rokiem-zycia.html Proszę o pomoc w badaniach
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.07.2009 19:02
I dobrze mu zrobili!tak powinno się robic z kazdym pedofilem!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo