Pobiła męża i jego kochankę za zdradę

Gdy zobaczyła męża w łóżku z inną, ruszyła do ataku, pomagała sobie wałkiem do ciasta. Z kochanków zrobiła miazgę.
Pobiła męża i jego kochankę za zdradę
16.11.2008

Gdyby państwo M. mieszkali w bloku, a nie w domku jednorodzinnym, to sąsiedzi obejrzeliby widowisko na miarę brazylijskiej telenoweli.

Pan Krzysztof jest górnikiem i ma problem z alkoholem, próbuje się leczyć, ale nie zawsze mu wychodzi. Podczas kolejnego cugu jego żona, Elżbieta, wyrzuciła go z sypialni ich nowego domu. Urażony mąż postanowił się zemścić. Sposób wybrał niezbyt wyszukany. Do małżeńskiego łoża zaprosił znajomą, Agnieszkę G.

Niewierny górnik podzielił się swoją tragiczną historią z „Faktem":

„Zamknęliśmy się w sypialni. Dzisiaj wiem, że to była głupota. Z amorów na szczęście nic nie wyszło, bo nie byłem w stanie, ale żona wpadła w złym momencie".

Pani Elżbieta nie przebierała w środkach, by dać upust furii, w jaką wpadła. Początkowo biła męża i jego kochankę butami. Do momentu, gdy połamała obcasy:

„Tłukłam ich najpierw butami, ale obcasy się połamały. Potem chwytałam co było pod ręką, wałek do ciasta, tłuczek do mięsa. Ta zdzira jeszcze miała do mnie pretensje i gdy zadzwoniłam na policję, ona rozsiadła się w kuchni i wywaliła nogi na stół".

Pan Krzysztof zrozumiał swój błąd i próbuje udobruchać żonę obietnicami poprawy:

„Kocham żonę i przepraszam ją. Obiecuję, że nie zrobię już więcej takiego numeru. To był pierwszy i ostatni raz. Żona musi przyjąć kwiaty, wybaczyć, bo nie doszło między nami do zbliżenia. Przyrzekam. Pójdę się leczyć, a pić nie będę i zabiorę ją na wczasy za granicą".

Natomiast Agnieszka G. nie czuje się winna i ma żal do Elżbiety za pobicie, złamanie nosa i zmasakrowanie twarzy. Według niej, została zaproszona, więc przyszła i nie ma w tym nic złego.

Polecane wideo

Komentarze (230)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2009 12:29
suce worek na leb
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.10.2009 20:35
ja bym mu zeby wybila xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.08.2009 13:10
brawooo;D !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2009 19:34
Super Kobieta !!! :) Kazdemu gnojowi by sie należało i szmacie również :):) chyba zrobie to samo :):)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2009 01:11
Popieram Panią ! :) i się nie dziwie ! Zrobiłabym to samo ; )
odpowiedz

Polecane dla Ciebie