Mąż zdradził ją z kolegą z pracy!

Magda Ś. wróciła wcześniej do domu i zastała męża w łóżku z kolegą z pracy podczas igraszek. Panowie byli tak zajęci sobą, że nie zauważyli pojawienia się kobiety.
Mąż zdradził ją z kolegą z pracy!
05.11.2008

Mimo że historia brzmi śmiesznie, pani Magdzie ze Szczecina nie jest do śmiechu. Wszystko zaczęło się niewinnie, poznała męża ze swoim kolegą z pracy - Kamilem. Nie podejrzewała, co z tego wyniknie. Panowie od razu przypadli sobie do gustu.

Mąż pani Magdy, Piotr, pracuje jako kierownik na stacji benzynowej, ona natomiast jest księgową w biurze rachunkowym. Ich małżeństwo było zupełnie normalne, do czasu... Do pracy Magdy doszedł nowy pracownik, Kamil. Jako współpracownicy spędzali razem wiele godzin. Piotr był coraz bardziej zazdrosny o nowego kolegę żony, więc ta postanowiła poznać panów, aby uniknąć nieporozumień. Jak się okazało później, popchnęła ich w swoje ramiona.

Magda nakryła Piotra z Kamilem w jednym łóżku, gdy wróciła z podróży, z Krakowa, dzień wcześniej niż planowała. Po wejściu do sypialni zobaczyła, jak jej mąż pieści kolegę. Doprowadziło to kobietę do wściekłości i zaczęła demolować mieszkanie.

Piotr przeprosił Magdę, ale ta nadal nie wie, co zrobić po takim upokorzeniu. W rozmowie z „Super Expressem" przedstawiła wersję wydarzeń męża:

„Piotrek tłumaczył, że został przez Kamila uwiedziony. Że to wszytko przez alkohol. Łgał. W jego komórce znalazłam bezwstydne nagie zdjęcia kochanka!".

Kamil od czasu wpadki jest na zwolnieniu lekarskim, a Piotr nie chce komentować zajścia i twierdzi, że nadal kocha żonę.

Według was, która sytuacja jest gorsza - przyłapanie partnera na zdradzie z kobietą czy mężczyzną?

Polecane wideo

Komentarze (328)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.08.2016 23:25
Żałosne polecieć ze zdradą męża do gazety
odpowiedz
artur-bisex (Ocena: 5) 28.02.2016 16:54
coraz czesciej zonaci mezszczyzni wyskakuja na szybki seks z chlopakiem na miejsca spotkan dworce parki parkingi spotykaja sie w kinie by odbyc szybki seks bez cudowania rozgrzewania pieszczenia nie sluchajac o migrenie bolu glowy okresie i pieczeniu w kroku facet facetowi zrobi dobrze w kilka minut bez lachy i to sa problemy XXIw.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.09.2009 16:36
jestem kobieta i wolalabym z mezczyzna chyba... chociaz nie wiem, zdrady NIE TOLERUJE. po zdradzie z mezczyzna napewno by mi bylo zapomniec o moim bylym.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2009 10:06
Nie ma różnicy, zdrada to zdrada, ale skoro już do niej doszło, to proponuję szczerą rozmowę całej trójki ze sobą. Nie można przecież żyć w gniewie i niepewności.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.05.2009 13:36
link do tego komentarza zgłoś do usunięcia Gość 2009-02-06 21:53 bez roznicy. tak jak orientacja nie ma znaczenia dla uczucia tak plec partnera dla faktu zaistnienia zdrady. boli tak samo. Trafne stwierdzenie...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie