Ukamienowali ją, bo chciała być MISS! Została ukarana za nowoczesne poglądy!

Kolejna ofiara fanatyzmu religijnego! Tym razem padło na początkującą modelkę...
Ukamienowali ją, bo chciała być MISS! Została ukarana za nowoczesne poglądy!
01.06.2011

Piękna Katia Koren z Krymu od dzieciństwa marzyła o zostaniu modelką. Jej rodzice wspominają, że już jako kilkuletnia dziewczynka ćwiczyła chodzenie na wysokich obcasach, stroiła się przed lustrem. W tym roku jej marzenie o karierze na wybiegu miało szansę się ziścić. 19-letnia Ukrainka wystartowała w wyborach miss i zajęła siódme miejsce. Nie mogła się jednak długo cieszyć wygraną

Kilka dni po finałowej gali konkursu dziewczyna zniknęła. W jej poszukiwania zaangażowali się krewni, przyjaciele, znajomi, do ostatniej chwili żyjący nadzieją na odnalezienie Katii. Niestety, podczas przeszukiwania lasu policja natrafiła na porzucone ciało 19-latki.

Okazało się, że chłopcy mieszkający niedaleko dziewczyny postanowili ją ukarać za nowoczesne poglądy. Ich zdaniem fakt, że Katia była muzułmanką zobowiązał ją do rygorystycznego przestrzegania zasad zapisanych w Koranie. Dziewczyna się jednak do nich nie zastosowała i wystąpiła w konkursie, za co ściągnęła na siebie zemstę współwyznawców.

Bezduszni sąsiedzi ukamienowali dziewczynę, a zwłoki ukryli w lesie. Ukraińska policja aresztowała już trzech młodych mężczyzn podejrzewanych o zbrodnię. Jeden z nich, 16-letni Bihal Gaziev przyznał w krótkim wywiadzie dla lokalnej gazety, że nie żałuje tego, co zrobił.

Natasza Lasky

Zobacz także:

Dallas Wiens: Odzyskał swoją twarz i pierwszy raz pokazał się publicznie!FOTO przed i po!

Mężczyzna jest trzecią osobą na świecie i pierwszą w USA, której wykonano pełny przeszczep twarzy.

TYDZIEŃ MODY COLGATE MAX WHITE ONE

Pokaż nam swój zniewalający uśmiech, śnieżnobiałą stylizację i wygraj jeden z ośmiu ekskluzywnych dodatków od największych modowych marek!

Komentarze (27)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2011 18:16
bylo to w gazecie fakt przedwczoraj ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2011 23:13
chore chore chore, psychiczne. mam za slaba psychike, by to czytac chyba
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2011 18:45
dziwne, że nie napisali, iż ukamieniował ją też jej 14 letni brat! są to sprawdzone infromacje...nienormalny świat...kiedyś spotkałam się z jednym marokańcem z pracy...po prostu napić się czegoś, herbaty, pogadać..a on się mnie pyta dlaczego mężyźni pzrepuszczają kobiety pierwsze, przecież to oni powinni iść z przodu! ja na to, że w ten sposób wyrażają do nas szacunek, jest to oznaka kultury...marokańce i turcy to najgorsze co może być! mają żony a podrywają na boku laski i nie wiadomo co z nimi robią. Mówią wiele, ale nic z tego nei ejst prawdą, dlatego strzeżcie się.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2011 16:29
buhahaha, wasza wypowiedzi są przesycone nienawiścią. pieprzeni neonaziści, zbudujecie obozy dla muzułmanów? czujecie się lepsi od nich? wątpliwie, w każdej wierze znajdzie się kilku pieprzonych fanatyków i tyle. chcę przypomnieć motyw z South Parku: NO SEX, NO JACKING OFF, SAND więc powstawcie się w sytuacji muzułmanina, jest piątek wieczór, ale nie możesz uprawiać seksu ani zjechać na ręcznym, macie piasek w oczach i prawdopodobnie w tyłku. co robisz?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2011 02:23
KORAN I MUZULMANIZM TO NIE RELIGIA TO CHORE MESKIE PRAWO USTANOWIONE PRZEZ MEZCZYZN DLA MEZCZYZN!!!!!!!!!!!!!! JAK WIDAC ONI NAWET NIE ZALUJA TEGO CO ZROBILI TACY TO SA FANATYCY....IM WOLNO WSZYSTKO A KOBIETOM NIC!!!!!!!!! I JAKIM PRAWEM ZACHOWUJA SIE TAK W INNYCH KRAJACH ? NIECH SIEDZA NA SWOJEJ ZIEMI I TAM NAJLEPIEJ NIECH SIE POZABIJAJA I BEDZIE SPOKOJ A JESLI SA W INNYCH KRAJACH NIE MAJA PRAWA TEGO ROBIC I POWINNI BYC SUROWO KARANI A NAJLEPIEJ WSZYSTKIE KRAJE POWINNY WPROWADZIC ZAKAZ WPUSZCZANIA ICH DO INNYCH KRAJI!!!!!!!!!!! NIECH SIEDZA U SIEBIE CHOLERNI FANATYCY!!!!!!!!!!!!!!!! NIE TOLERUJE ICH ...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo