SOS

Kulki gejszy – historia i zastosowanie rozkosznego gadżetu

Wystarczą tylko dwie kuleczki, a efekt końcowy daje większą satysfakcję niż płaski brzuch. Droga do orgazmu jest prosta – kulki gejszy i mięśnie Kegla.
Kulki gejszy – historia i zastosowanie rozkosznego gadżetu
24.11.2010

Kobiece ciało jest bardziej wymagające niż męskie. Szczególną rolę w intymnym życiu kobiety odgrywają mięśnie Kegla. Od kiedy zaczęło się o nich głośno mówić, nareszcie rozmiar przestał mieć znaczenie. Klucz do udanego zbliżenia znajduje się głębiej.

Większość kobiet błędnie łączy swoje pożycie seksualne z wyglądem fizycznym. Prawdą jest, że atrakcyjność kobiety to coś więcej niż zewnętrzna powłoka. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu, a mięsień Kegla to tajna broń, którą doceniono w Japonii już ponad 100 lat temu…

Kraj kwitnącej rozkoszy

XIX wiek to czas rozkwitu kultu gejszy i początek popularności „magicznych” kulek. Dziewice były odpowiednio przygotowywane do rozpoczęcia współżycia, między innymi dlatego, że ich wiano kosztowało majątek. Młode dziewczęta wkładały do pochwy specjalne kulki i trenowały mięśnie Kegla, dzięki  czemu nawet bez wcześniejszego doświadczenia seksualnego potrafiły doprowadzić mężczyzn do orgazmu.

Niekończąca się rozkosz

Kulki gejszy to  dwie twarde piłeczki o średnicy około 4 cm. Umieszcza się je w pochwie, a następnie obkurcza jej mięśnie, aby nie kulki nie wypadły.  Najlepsze efekty uzyskuje się wtedy, gdy jedna kulka przylega do szyjki macicy, a druga przytrzymywana jest przez wspomniane wyżej grupy mięśni. Brzmi groźnie, ale to bardzo przyjemna czynność. Nie tylko ćwiczy się w ten sposób mięśnie, ale również zwiększa możliwość samoistnego orgazmu. Dzięki kulkom nawet wyjście po zakupy może przynieść satysfakcję. Pod warunkiem, że nie zapomni się ich założyć.

 

nie mam orgazmu

Modny dodatek

Na rynku jest bardzo szeroki wybór kulek gejszy, nie wszystkie jednak są dobrej jakości. W wielu szkołach rodzenia poleca się Smartballs – kulki pomagające w szybkim powrocie do formy sprzed ciąży. Ich przewaga nad konkurencją polega na tym, że w środku posiadają specjalny mechanizm, który sprawia, że podczas chodzenia kulki zaczynają drgać, dodatkowo ćwicząc mięśnie pochwy. Za granicą można je kupić w aptekach, w Polsce - w Fun Factory.

Przede wszystkim zachwyca ilość kolorów, w jakich są dostępne Smartballs - różowe, fioletowe, czarne, niebieskie. To już nie zwykłe kulki do ćwiczeń, to wysmakowany gadżet, który dumnie można nosić w torebce!

Koniec udawania

Ponad połowa kobiet przyznaje się do udawania orgazmów. Te statystyki są przerażające, bo potrzeby kobiet są równie ważne jak mężczyzn. Na szczęście kulki gejszy są pomocne i w tym przypadku. Użyte podczas stosunku wzmagają doznania kobiety, gwarantując jej przeżycie satysfakcjonującego orgazmu.

Zobacz także:

Erotyczna mapa ciała mężczyzny – odkryj jego sekrety!

Naucz się dotykać mężczyznę tak, żeby był wniebowzięty!

Na czym polega trójkąt miłosny?

Czy zdecydowałabyś się na udział w miłosnym trójkącie?

Polecane wideo

Komentarze (69)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.08.2016 12:44
kulki gejszy wspaniała rzecz wkładałam dla kochanka mając je w sobie chciał wejść w cipkę fiutem myślałam że nie da rady ale wsadził do oporu było wspaniale potem wsadził w odbyt czułam rozkosz robiłam to tylko dla niego mąż nic nie wiedział polecam Bożena z Wrzeciona
odpowiedz
milena (Ocena: 5) 30.10.2013 12:24
no właśnie w tym sklep-intymny.pl mają tanio te kuleczki dla nas pań i szybko przysyłają nawet jak zrobilam przelew z gory wpożo ludzie tam pracują
odpowiedz
omnom (Ocena: 5) 15.01.2013 16:43
""o średnicy ok. 4 cm" ? Raczej około 3!, a i z włożeniem takich można mieć problem. Różnica kilku mm jest ogromna, a Wy od razu piszecie, że norma to 4 cm. :o Chcecie, żeby ludzie się od razu zniechęcili?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.12.2012 13:41
ja kupiłam kulki w sklepie intymnym jestem zadowlona
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.06.2012 14:11
ja mam dwie pary smartballs z fun factory.mile w dotyku tylko co z tego...pije duzo wody i czesto chodze do lazienki a noszac kuleczki-za kazdym razem musze je wyjmowac przy siusianiu bo inaczej mam wrazenie ze sie nie wysikuje do konca ;/ o.O
odpowiedz

Polecane dla Ciebie