SOS

Na czym polega trójkąt miłosny?

Czy zdecydowałabyś się na udział w miłosnym trójkącie?
Na czym polega trójkąt miłosny?
10.11.2010

Trójkąty miłosne wciąż są tematami tabu. Ich istnienie jest skrzętnie ukrywane, choć wiadomo, że podobnych układów nie trzeba byłoby szukać długo. Co sprawia, że jest tak atrakcyjny i dlaczego układ dwóch mężczyzn i jednej kobiety jest atrakcyjny również dla panów?

Zdrada kontrolowana

Jak dochodzi do tego typu układu? Ponoć pomysł o intymnych relacjach dwóch kochanków tej samej kobiety najczęściej rodzi się w głowach panów. Jak to możliwe? Chodzi przede wszystkim o zawiłe właściwości natury prawdziwego samca. Dla mężczyzn liczą się przede wszystkim bodźce wzrokowe. Nic więc dziwnego, że widok własnej żony uprawiającej seks z innym mężczyzną jest kuszący. Gdzie jest zazdrość? Uczucie, które zwykle burzy, w łóżku stanowi pobudzenie ambicji, przez co podniecony mężczyzna, jako kochanek chce spisać się jeszcze lepiej tak, by w ten sposób pokonać swojego konkurenta.

Miłosne abc…

Miłość w podobnym trójkącie jest już na tyle popularnym zjawiskiem, by móc mówić o niej, posługując się całym szeregiem określającej ją terminologii. Kontrolowana zdrada, w Polsce znana również, jako rogaczenie, w języku angielskim funkcjonuje, jako cuckolding i oznacza satysfakcję seksualną odczuwaną przez mężczyznę, podczas obserwowania swojej partnerki, uprawiającej seks z innym kochankiem. Rodzime forum internetowe rogacz.net.pl liczy już blisko 10 tys. użytkowników. Panowie, którym uda się przekonać żonę do zdrady to oczywiście rogacze, natomiast same panie nazywa się mianem hot wife. Dodatkowi kochankowie, którzy chętnie urozmaicą intymne życie par, znani są, jako byki w przypadku jednorazowego spotkania. Kiedy urozmaicenie przeradza się w regularną relację byki stają się przyjaciółmi...

seks bez zobowiązań

Kobiecy punkt widzenia

Choć na pierwszy rzut oka, to panie powinny czerpać więcej korzyści ze zdrady kontrolowanej, to właśnie im najtrudniej jest się do niej przekonać. Nic dziwnego, chodzi przecież o zdradę, mającą jawny charakter, w którym czynnie uczestniczy jej ukochany. Fantazje seksualne partnerów początkowo wydają się być niezrozumiałe i ordynarne. Dlaczego dochodzi, więc do tak licznych aktów cuckoldingu? Do rogaczenia dochodzi głównie ze względu na ciekawość, przekonywanie ze strony partnera i podniecenie, wywołane podobnym naciskiem. Panie uczestniczące w podobnym trójkącie początkowo mogą czuć się niedoceniane, lekceważone i prostytuowane – to właśnie ta niebezpieczna mikstura podobną propozycję czyni tak kuszącą.

Zwyczaje i nałogi rogaczy

Większość małżeństw korzystających z usług byków i przyjaciół raz zaznawszy smaku zakazanego owocu, nigdy z niego nie rezygnują. Niektóre pary decydują się na seks we trójkę kilka lub nawet kilkanaście razy w miesiącu, inne próbują czegoś nowego, a zdrada kontrolowana pozostałych przyjmuje kolejne oblicze. Jest nim zdrada bez udziału męża, którego myśl o żonie kochającej się z innym rodzi zazdrość, ale i przede wszystkim jeszcze bardziej intensywne pobudzenie…

Oliwka Mostowska

Zobacz także:

Czy Polki potrafią podrywać mężczyzn?

Których gadżetów ertotycznych powinnaś unikać?

Komentarze (65)

Ocena: 5 / 5
aldona (Ocena: 5) 24.03.2014 22:44
U nas mąż też zaproponował trójkąt lecz z obcym facetem którego ja wybrałam.Seks wygladał tak że mąż mnie trzymał rozebrany między nogami jak bym była u ginekologa.Facet mi włożył ja zaczęłam jęczeć z rozkoszy mężowi staną i zaczał pulsować członak na moich plecach. Miałam szybko orgazm lecz on mnie posówał dość długo.Gdy skończył chwycił mnie jak mąż w tej samej pozycji a mąż mnie zaczał kochać lecz nie miałam orgazmu.Po godzinie powtórka mąż mnie trzymał i znów mu pulsowal członek na moich plecach.Nie mialam tak szybko orgazmu gdy skończył to facet mnie trzymał jemu nigdy nie stał nie czułam jego twardego członka na plecach. Mąż mnie kochał wtedy miałam orgazm i skończyłam mężowi lodzikiem i miał drugi wytrysk do ust.Obcemu nie brałam do ust ze względu na zakażenie.Po tym wspaniałym seksie czulam sie wspaniale troszkę mnie dupcia bolała.Mamy zamiar powtórzyć ten trojkat lecz nigdy bez męża bo jestem lojalna a taki jest warunek meża ża mnie trzyma a mnie się podoba gdy on mnie trzyma.
odpowiedz
maro (Ocena: 5) 25.10.2013 16:36
jak namówić żone na sex z dwoma facetami i spuszczać się do środka jak to zrobić
odpowiedz
JA (Ocena: 5) 28.07.2013 21:51
ja bym chciała trójkącik z dwoma facetami zresztą dwie dziewczyny też bym przygarnęła, jednak mój facet nie chce.....
odpowiedz
egon (Ocena: 5) 02.03.2013 23:35
Raz udało mi się namówić żonę na trójkąt z młodym chłopakiem .Chciał bym to powtórzyć ale żona nie chce . Nie podobało się jej to .A mnie bardzo !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.07.2012 11:03
Masakra ja sie na pewno nigdy na to nie zgodzę
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo