SOS

POGOTOWIE EROTYCZNE: Jak się kochać z prezerwatywą?

Dziś wykład dla zaawansowanych, ale mamy jeszcze wolne miejsca! Zapraszamy na zajęcia z wiedzy o prezerwatywie!
POGOTOWIE EROTYCZNE: Jak się kochać z prezerwatywą?
05.05.2010
> -->

Abyś w łóżku czuła się w 100% zrelaksowana, musisz być bezpieczna. Prezerwatywa to najpopularniejsza metoda antykoncepcji i zarazem jedyny środek zabezpieczający przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Mimo że nie daje pełnej ochrony przed ciążą czy chorobami wenerycznymi (może pęknąć, zsunąć się lub po prostu być źle założona), to przy prawidłowym użyciu jej skuteczność jest bardzo wysoka.

Niektórzy mężczyźni narzekają jednak, że seks w prezerwatywie nie sprawia im takiej przyjemności jak stosunek bez kondomu. Niestety, nie wszystkie kobiety mogą lub chcą stosować hormonalną antykoncepcję i w przypadku wielu par prezerwatywy stają się jedynym dostępnym środkiem zabezpieczającym przed ciążą. Na szczęście, istnieją sposoby, aby stosunek z prezerwatywą stał się bardziej satysfakcjonujący!

Po pierwsze: Rozmiar

Warto wybrać się na wspólne zakupy, podczas których będziecie mogli wybrać odpowiedni rodzaj kondomów. Statystyczna para przeznacza na tę czynność jedynie 7 sekund, a to zdecydowanie za krótko! W tym czasie nie jesteście w stanie znaleźć odpowiedniego rozmiaru prezerwatywy, który przecież ma kluczowe znaczenie jeśli chodzi o erotyczne doznania twojego faceta. Pamiętajcie, że za mały, mocno obciskający kondom nie tylko obniża erekcję, ale również może pęknąć. Z kolei używanie zbyt dużych prezerwatyw grozi zsunięciem, a dodatkowo twój facet widząc, że jego skarb nie jest wystarczająco imponujący, żeby wypełnić kondom, może się niepotrzebnie stresować. Aby się przed tym ustrzec, dokładnie dopasujcie rozmiar prezerwatywy do możliwości twojego ukochanego. Testujcie różne wielkości i marki, aż wreszcie traficie na kondom idealny, czyli taki, którego można naciągnąć na cały penis, aż do nasady.

> -->

Po drugie: Rodzaj

Oprócz rozmiaru ogromne znaczenie ma typ prezerwatywy. Obecnie na rynku dostępny jest szeroki wybór różnego rodzaju kondomów wzbogaconych w prążki czy wypustki, które zapewnią wam dodatkowe doznania. Dobrym pomysłem jest również wypróbowanie nakładek wibracyjnych oraz… innowacyjnych prezerwatyw z poliuretanu, które są cieńsze od tych wykonanych z lateksu, a dodatkowo fantastycznie przewodzą ciepło ciała, gwarantując mężczyźnie maksymalną rozkosz.

Po trzecie: Technika

Dbając o atmosferę  w sypialni, nie można zapominać o tym, że ubieranie prezerwatywy też powinno być rozpalającym rytuałem. Najlepiej żebyś zrobiła to sama, np. przy pomocy ust. Jeśli nie masz w tym wystarczającej wprawy, w czasie gdy twój partner będzie zakładał kondom, ty zrób mu zmysłowy striptiz. Ważne, żebyście nie zwlekali z ubieraniem prezerwatywy do ostatniego momentu, bo wtedy istnieje ryzyko, że erekcja minie.

Po czwarte: Pozycja

Gdy przejdziecie już do konkretów, starajcie się wybierać takie pozycje, w których pochwa będzie dobrze obejmowała członek. Do woli kochajcie się więc „na pieska”, „na łyżeczki” i po misjonarsku.

Kolejna lekcja seksu już za tydzień oraz w każdą kolejną środę!

Zobacz także:

POGOTOWIE EROTYCZNE: Jak się kochać na stojąco?

POGOTOWIE EROTYCZNE: Sekstechnika robótek ręcznych

Komentarze (85)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.04.2012 18:20
Wole robić mojemu facetowi loda bez prezerwatywy, ahhhh na samą myśl aż chcę mi sie.... -Kotku już lecę!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.05.2010 23:03
Tak czytam komentarze i zauważyłem, że wszyscy czepiają się "ubierania prezerwatywy", Poprawność nie jest aż tak istotna; ja zwróciłem uwagę na zawarty w nim morał. Jeśli nie uprawiałeś seksy mów / pisz o nim jak najwięcej a będziesz szczytował. Co do kondomów, rozmiar, hmm jest istotny ale facet wie jakie kondomy są najodpowiedniejsze, poza tym lateks... Pękanie prezerwatyw, podstawowa rzecz; 90 % prezerwatyw pęka z powodu pęcherzyka powietrza ... pozdrawiam twórce komentarze - wzbudziłeś kontrowersję, następny temat który poruszysz to : dlaczego prezerwatywy nie są czarne ?...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2010 22:39
no coz mowienie o tym ze prezerwatywa moze pęknąć jest raczej śmieszne.... i kazdy kto twierdzi ze gdy jest za ciasna na członka i moze pęknąć (tak pisze w tym artykule) chyba nigdy nie widzia na oczy prezerwatywy....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2010 18:58
mojemu partnerowi raz zsunęła się prezerwatywa i utkwiła we mnie tak głęboko, że nie można było tego wyciągnąć... od tamtego czasu wolimy unikać takich niespodzianek i kochamy się bez gumek
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2010 14:05
antykoncepcja to świetny biznesss
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo