SOS

Przypraw waszą miłość

Związki powinny być odpowiednio stymulowane, aby temperatura uczuć nie spadała. Kilka pomysłowych rad, jak rozbudzić wzajemną fascynację.
Przypraw waszą miłość
02.06.2008

Często w związkach z długim stażem, po upływie wielu wspólnie spędzonych miesięcy, nadchodzą gorsze dni. Zaczynamy się zastanawiać, czy aby na pewno chcemy spędzić resztę życia właśnie z tą osobą. Warto wtedy podgrzać atmosferę i podnieść temperaturę uczuć. To wcale nie jest takie trudne!

1. Komunikuj się niestandardowo

Szeptanie do uszka „kocham cię” już dawno spowszedniało wam obojgu. Czas na odświeżenie emocji, jakie powinny budzić te dwa słowa. A od czego masz telefon i Internet? Możesz cały dzień wysyłać swojemu facetowi pikantne SMS-y, takie opowiadanie w odcinkach, zatytułowane: „Co będziemy robić dziś w nocy?”. Inna możliwość - fikcyjne maile, za pośrednictwem których będziecie mogli prowadzić rozmowy, wcielając się w wymyślone przez siebie postacie. Jeżeli macie swój ulubiony serwis internetowy - posprzeczajcie się flirciarsko w komentarzach.

2. Wyraź się bardziej zagadkowo

Zrób swojemu chłopakowi oryginalny prezent i stwórz puzzle z dedykacją. Możesz takie zamówić. Napisz coś osobistego, np. jakieś pytanie i pozwól mu je składać. Później zażądaj odpowiedzi w tej samej formie. Pobudzisz jego kreatywność i zaintrygujesz, a to cenne afrodyzjaki.

3. Nagraj mu płytę

Twój facet wyjeżdża gdzieś na dłużej? Stwórz specjalnie dla niego płytę z piosenkami, które wam się ze sobą kojarzą i daj mu na chwilę przed odjazdem. Nie będzie mógł przestać o tobie myśleć, a tęsknota nie pozwoli mu się skupić na niczym innym.

4. Stwórz waszą fotokronikę

Nie masz pomysłu na walentynkowy prezent? Wybierz spośród waszych wspólnych zdjęć te najfajniejsze i zrób fotoksiążkę z osobistymi opisami do każdego zdjęcia. Miłe wspomnienia rozbudzą jego uczucia na nowo.

5. Życz mu smacznego

Wyjechałaś, jesteś daleko, a chcesz mu zrobić niespodziankę? Wiesz, którą pizzę lubi najbardziej? Zamów mu ją. Będzie bardzo wdzięczny nie tylko dlatego, że nie będzie musiał robić sobie obiadu, ale również dlatego, że poczuje twoją troskę.

Polecane wideo

Komentarze (116)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2015 18:49
U mnie to wyglądało tak, że ja się zmieniłam dla niego, w sumie ja byłam na poczatku bardziej z dystansem, on pragnął ode mnei ciepła, ciągłej bliskości, spedzania razem każdej wolnej chwili.... a teraz - ja pragne od niego tego same. Niestety on juz zmienil zdanie. Rzucił mnie. Zamowilam urok na urokmilosny24.pl żeby go odzyskać. I nagle dziś pojawił się u mnie z kwiatami. Dam mu szansę.
odpowiedz
Maja (Ocena: 5) 03.09.2014 23:29
Kupcie sobie dziewczyny coś seksownego humor poprawi, i facet innym wzrokiem spojrzy ja kupiłam sobie coś takiego me-seduce pl Jak się ładnie ubiorę, od razu lepiej się czuję, nie wiem jak wy :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2011 16:21
Zarobiłaś kiedyś 2000 złotych jednej nocy? Nie? Mamy coś dla Ciebie www.sexycity.pl/polecam/72 Sprawdź to! Nie musisz nawet wychodzić z domu! Zarobiłaś kiedyś 2000 PLN jednej nocy? Ja tak! Wejdź na www.sexycity.pl/polecam/72
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2011 16:19
Jestem na www.sexycity.pl/polecam/72 Znajdź mnie Kumpel znowu zabiera dziewczynę do kina ? Wybiera się na fajnego sylwestra gdzie pełno pięknych kobiet ? Spróbuj czegoś co może zmobilizować Cię do realizacji tego o czym kiedyś tylko marzyłeś! SexyCity czeka właśnie na Ciebie www.sexycity.pl/polecam/72
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2009 17:41
[quote="rysio snajper"]jak dla mnie to te rady są idiotyczne ;P[/quote] dla mnie tak samo ;/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie