SOS

Podczas stosunku zdjął prezerwatywę bez zgody partnerki. Usłyszał wyrok sądu

Zjawisko tzw. stealthingu staje się coraz popularniejsze.
Podczas stosunku zdjął prezerwatywę bez zgody partnerki. Usłyszał wyrok sądu
Fot. Pexels (cottonbro studio)
19.03.2023

Pewien mężczyzna z Holandii usłyszał wyrok sądu w budzącej kontrowersje sprawie. Sprawca w trakcie seksu zdjął prezerwatywę, nie informując o tym partnerki. Tym samym kobieta nie miała szansę wyrazić bądź nie wyrazić zgody na takie działanie. Zjawisko to nosi nazwę stealthingu. Jego konsekwencje mogą być opłakane.

Zobacz także: „Mąż ma prawo domagać się współżycia”. Jaką żoną powinnaś być według Radia Maryja?

Zdjął prezerwatywę podczas stosunku. Partnerka nic o tym nie wiedziała

Stealthing to praktyka stosowana przez niektórych mężczyzn, którzy świadomie zdejmują prezerwatywę podczas stosunku seksualnego bez poinformowania o tym partnerki lub partnera. Kobieta bądź mężczyzna są nieświadomi, że dalsze czynności seksualne odbywają się już bez zabezpieczenia. Teraz 28-letni mężczyzna z Rotterdamu usłyszał wyrok sądu w sprawie dotyczącej tego typu przestępstwa. Mieszkaniec Holandii otrzymał trzymiesięczny wyrok więzienia w zawieszeniu. Dodatkowo, swojej ofierze musi wypłacić 1000 euro odszkodowania. Sąd tego aktu seksualnego nie uznał jednak za gwałt, ponieważ jak orzekł, ofiara wyraziła zgodę na seks. Nie zmienia to faktu, że zachowanie sprawcy było dużym nadużyciem. Kobiety, które padły ofiarą stealthingu, są narażone na zarażenie się chorobą weneryczną czy zajście w niechcianą ciążę.

Jak podaje portal Ofeminin.pl, w jednym z badań, które dotyczyły tego zjawiska, kobiety twierdziły, że według nich takie zachowanie partnera, narusza ich autonomię seksualną. Dodatkowo w ich odczuciu, mężczyzna, który tak postępuje wykorzystuje je i zawodzi ich zaufanie.

Zobacz także: Odnaleziono mężczyznę, który zaginął w Amazonii. Udało mu się przeżyć w dżungli ponad miesiąc

 

Polecane wideo

Co Polki słyszą od ginekologów? Słowa lekarzy szokują: „Jest pani doskonałym inkubatorem”
Co Polki słyszą od ginekologów? Słowa lekarzy szokują: „Jest pani doskonałym inkubatorem” - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
Mam małego (Ocena: 5) 13.11.2023 21:24
Siema mam 10 lat i lubię jak tryska z cipki 😁😁
odpowiedz
ℍ𝕒𝕡𝕡𝕪 𝕡𝕖𝕣𝕤𝕠𝕟💘✨ (Ocena: 5) 14.08.2023 17:38
XD SKĄD WIEDZIAŁA 😆👌👈
odpowiedz
ziuta (Ocena: 5) 28.07.2023 15:52
Jeśli nie zapłodnił to zbędne pretensje. Nie pochwalam takiej lekkomyślności ale rozumiem, że facet chciał mieć większą przyjemność.
odpowiedz
alek (Ocena: 5) 04.07.2023 18:59
Faktycznie to jest draństwo. Ja mam komfortową sytuację. Jestem kawalerem w wieku 24 lat i pracuję z super atrakcyjną i śliczną jak modelka 30 letnią koleżanką, która po kilku latach związku rozstała się z partnerem, który pił alkohol i się łajdaczył. Zawsze byłem miły i uczynny dla koleżanki, prawiłem jej komplementy i pomagałem w pracy. Nie ukrywał, że mi się bardzo podobała i od zawsze miałem na nią chętkę. Kiedyś poprosiła mnie abym pomógł jej naprawić zamek w drzwiach balkonowych. Po naprawie poczęstowała mnie kawą i lampką wina. Atmosfera stała się miła tak, że odważyłem się ją pocałować i wyznać, że bardzo nie pociąga. Nie oponowała gdy ją całowałem i pieściłem po całym ciele, również po pupie. W następną wolną sobotę również poprosiła o drobną przysługę w jej mieszkaniu. Tym razem doszło do seksu i kochaliśmy się kilka razy aż do rana. Seks był wręcz wspaniały bo koleżanka znała się na antykoncepcji i mogłem w nią wchodzić bez prezerwatywy i kończyć z wytryskiem w cipce. Spotykamy się na seks bez zobowiązań od kilku miesięcy
odpowiedz
adam (Ocena: 5) 01.06.2023 10:59
No faktycznie postąpił nagannie. Ale dla wielu facetów penetracja cipki bez prezerwatywy daje większą przyjemność. Nie wolno jednak zapomnieć o antykoncepcji
odpowiedz

Polecane dla Ciebie