SOS

Ta kobieta ma 41 lat i jest dziewicą. Przestała trzymać to w tajemnicy

„Zdecydowanie nie mam zamiaru umrzeć jako dziewica” – mówi Michelle.
Ta kobieta ma 41 lat i jest dziewicą. Przestała trzymać to w tajemnicy
Fot. Unsplash
10.01.2023

Kobieta o imieniu Michelle ma 41 lat i nigdy dotąd nie uprawiała seksu. Jej seksualne doświadczenia sprowadzają się do tego, że całowała się z dwoma facetami. Za każdym razem było to dla niej jednak traumatyczne przeżycie. Teraz zdecydowała się wyznać bliskim prawdę o sobie. Ich reakcja pozytywnie ją zaskoczyła.

Zobacz także: „Ludzka Barbie” nie przestaje zadziwiać. Tak teraz wygląda australijska „królowa chirurgii plastycznej”

41-latka zdradza, dlaczego jest dziewicą

Zachowanie dziewictwa do późnego wieku może wynikać z wielu przyczyn. Niektóre kobiety decydują się na to świadomie. Inne nigdy nie spotkały odpowiedniego faceta. Do grona tych drugich zalicza się Michelle, które mimo że zachowała dziewictwo do 41. roku życia, deklaruje, że nie chce umrzeć jako dziewica. Do historii tej kobiety dotarł portal WP Kobieta, który powołuje się na brytyjski thesun.co.uk. Michelle tak długo pozostaje dziewicą, ponieważ jak zdradziła, w czasach szkolnych w ogóle nie myślała o romantycznych relacjach. Była nerdem i nie zawracała sobie głowy miłosnymi podbojami. Zdaniem tej kobiety na taki stan rzeczy wpłynął także fakt, że nie poszła na studia. Jak powiedziała 41-letnia Michelle:

Czuję, że moje dziewictwo nie jest wyborem, a refleksją nad moim życiem. Większość ludzi po raz pierwszy ma taką możliwość w szkole średniej, a ja byłam wtedy nerdem. Wiele osób chodzi do college'u, a ja nie. Przez to nie nauczyłam się tego towarzyskiego stylu życia. Byłam szczęśliwa, że mogłam po pracy wrócić do domu, obejrzeć telewizję, a w weekend pójść do kina z mamą.

Michelle dodała, że do tej pory całowała się tylko z dwoma facetami i były to raczej nieprzyjemne doświadczenia. Dodała, że jeszcze nigdy w życiu nie widziała żadnego mężczyzny nago.

Postanowiła wyznać rodzinie prawdę o sobie

Michelle do tej pory informację, że nadal jest dziewicą trzymała w tajemnicy. Teraz jednak postanowiła powiedzieć o tym swoim najbliższym. W tym celu zorganizowała imprezę. Kiedy wyjawiła swój sekret, reakcja innych pozytywnie ją zaskoczyła. Bliscy zaczęli bić jej brawo. Michelle uważa, że powiedzenie prawdy o sobie dużo jej dało. Sam seks był bowiem dla niej zawsze mniej przerażający niż poinformowanie o fakcie bycia dziewicą.

Zobacz także: „Fanka Popka” pozwała tatuatora. Zapadł wyrok w sprawie

 

 

Polecane wideo

Modowe hity 2023 roku. Kolorowe marynarki, wzorzyste spodnie i romantyczne sukienki to rzeczy, bez których się nie obejdziesz
Modowe hity 2023 roku. Kolorowe marynarki, wzorzyste spodnie i romantyczne sukienki to rzeczy, bez których się nie obejdziesz - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 4.69 / 5
zofia (Ocena: 5) 06.01.2024 23:18
Nie wiem czy to egoizm czy coś innego. Przecież nic by jej nie ubyło a mogła sprawić przyjemność wielu fajnym kolegom za co byliby jej wdzięczni. Też mam 40 lat, jestem wolna i nie mam zamiaru mieć dzieci ale niekiedy godziłam się na seks przygodę z kolegą który był dla mnie miły i uczynny. Sprawiałam im tym dużą radość i sama też miałam przyjemność. Gdy miałam już 30 lat preferowałam młodszych od siebie kochanków np. w wieku 24-26 lat. Dla młodych chłopaków seks przygoda ze starsza i bardziej doświadczona dziewczyną to wprost marzenie
odpowiedz
Izka (Ocena: 5) 17.09.2023 18:49
Dobre to 40 letnia cnotka nie chcę być zle zrozumiana ale to nie jest zdrowe dla kobiety ja straciłam cnotę mając 16 lat i wcale tego nie żałuję poznałam smak seksu z innymi facetami i wiem doskonale czego potrzebuję od faceta. Od wielu lat jestem mężatką i co jakiś czas muszę być dobrze zerznieta bo inaczej nosi mnie po domu.
odpowiedz
aśka (Ocena: 5) 09.07.2023 18:14
Po prostu egoistka. Zamiast sprawić kilku fajnym kolegom przyjemność wybrała rolę cnotki niewydymki. Ja nie jestem puszczalską ale już w liceum straciłam cnotkę z kolegą, który mi się podobał i zalecał się do mnie. Po prostu mu się podobałam i miał na mnie ochotę. Był zaskoczony i zachwycony, że był tym pierwszym. Nawet po latach pamięta o moich urodzinach czy imieninach, wiele razy dostała od niego kwiatki. To dla mnie miłe
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.06.2023 16:22
To po prostu obciach aby aż do 41 roku życia być dziewicą.
odpowiedz
zoja (Ocena: 5) 06.04.2023 00:59
Nienormalna to babka. Przecież seks jest wskazany a nawet zalecany ze względów zdrowotnych. Wolała się masturbowa przy pomocy wibratora zamiast sprawić przyjemność jakiemuś fajnemu koledze. Danie dupci może być atrakcyjnym dla kolegi prezentem.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie