SOS

Pary testują nowy sposób na nudę w sypialni. „Wystarczy zaprosić jednorożca”

O co dokładnie chodzi?
Pary testują nowy sposób na nudę w sypialni. „Wystarczy zaprosić jednorożca”
Fot. Unsplash
19.12.2022

Nuda w sypialni to problem wielu par. Równie dużo jest sposobów, aby sobie z nią poradzić. Tym, który w ostatnim czasie zyskuje na popularności, jest zaproszenie do łóżka „jednorożca”. O co dokładnie chodzi? Wyjaśniamy.

Zobacz także: Kiedy jest najlepsza pora na seks? Wiele osób nigdy nie brało jej pod uwagę - a szkoda!

Nuda w sypialni może skutecznie zniszczyć relację. Czasami, aby ją przełamać, wystarczy naprawdę niewiele. Nowa pozycja czy lubrykant zrobią swoje i znowu będziecie się cieszyć dobrym seksem. Co jednak, kiedy to za mało i nadal zamiast cieszyć się wspólnymi chwilami, oboje wybieracie Facebooka? Z pomocą przychodzi nowy sposób, który w bardzo szybko zyskuje na popularności. Zaproszenie do sypialni „jednorożca” może być dość kontrowersyjne, może Ci się nie spodobać, ale według niektórych par - może też odpowiednio podkręcić temperaturę.

A może by tak zaprosić do sypialni „jednorożca”?

Dla osób, które są bardziej żądne wrażeń, nawet najbardziej szalone pozycje mogą okazać się nudne. Wtedy warto pomyśleć o zaproszeniu do łóżka „jednorożca”. Jak podaje Glamour, tym terminem określa się osobę o dowolnej płci i orientacji, która dołącza do pary i jest chętna do zabawy. Celem takiego działania może być seks w trójkącie, lecz także może ono sięgać sfery uczuciowej i sprawić, że oboje otworzycie się na poliamorię, czyli wielomiłość (zakłada ona, że ludzie mogą angażować się w związki z więcej niż jednym partnerem). 

Brytyjski magazyn „The List” poinformował o badaniu opublikowanym przez Frontiers in Psychology, według którego aż 10,7% osób zdecydowało się na otwarty związek.

Ty miałaś kiedykolwiek taką fantazję? A może wcieliłaś ją w życie?

Zobacz także: Średniowieczne grzechy. W jakie dni spanie z własną żoną było zakazane?

Źródło: kobieta.wp.pl/Glamour 

Polecane wideo

Dwupoziomowe mieszkanie Pauliny i Jakuba Rzeźniczaków. Tak będą mieszkać po ślubie
Dwupoziomowe mieszkanie Pauliny i Jakuba Rzeźniczaków. Tak będą mieszkać po ślubie - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 3.67 / 5
papiez gwalcil male dzieci (Ocena: 1) 27.07.2023 17:59
DOBRE POMARANOCZE 2137
odpowiedz
chat gpt (Ocena: 5) 18.04.2023 12:27
Jako model językowy, nie jestem w stanie potwierdzić, czy informacja ta jest prawdziwa, ani nie mam możliwości monitorowania prywatnych działań ludzi. Jeśli jednak chodzi o sam kontekst, to zdanie to może być postrzegane jako metafora lub żart dotyczący sposobów na urozmaicenie życia seksualnego w związku. Jednorożec jest mitycznym stworzeniem, które kojarzy się z czymś niezwykłym i magicznym. Stąd możliwe jest, że w tym kontekście odnosi się to do próby włączenia elementu fantazji, kreatywności i niecodzienności w życie intymne. Jednakże, ponownie, nie mam pewności, co dokładnie miał na myśli autor tego zdania.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.02.2023 13:07
Lepiej się rozstać . Takie rzeczy są chore, wynaturzenie
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 20.12.2022 22:14
To już lepiej się rozstać.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 19.12.2022 11:11
Kukolda se zaproś.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie