SOS

Kilka rzeczy, które powinnaś wiedzieć o seksie oralnym

Może dostarczyć Ci dużo frajdy, kiedy dasz się ponieść.
Kilka rzeczy, które powinnaś wiedzieć o seksie oralnym
Fot. Unsplash (Emiliano Vittoriosi)
03.12.2022

Wiele osób uważa seks oralny za bardziej intymny rodzaj zbliżenia niż seks klasyczny. Aby oboje kochanków czerpało przyjemność z miłości francuskiej, dobrze, kiedy jest pomiędzy nimi więź. Nie zawsze jest to jednak warunek konieczny. Niektórzy bowiem traktują ten rodzaj zbliżenia jako grę wstępną. Niezależnie, czy bierzesz czy dajesz oraz czy dopiero chcesz go spróbować czy rozkoszujesz się nim od dawna, jest kilka rzeczy, które powinnaś wiedzieć.

Zobacz także: 5 rzeczy, po których poznasz, że facet jest zadowolony z Waszego życia intymnego

Miłość francuska: Każdy sposób jest dobry

Pamiętaj, że w przypadku seksu (seks oralny nie jest tu wyjątkiem) każdy ma swoje upodobania i fantazje. Nie ma jednego schematu, który będzie dawał satysfakcję. Możliwości jest wiele. Coś, co uwielbiał twój były partner, nowemu może się nie spodobać. Jak zatem znaleźć złoty środek? Kluczem do sukcesu jest rozmowa. Wystarczy krótkie pytanie w stylu „Czy tak jest ok?”, abyś wiedziała, co robić. To może wprowadzić waszą intymność na całkiem nowy poziom.

Nie musisz, jeśli nie chcesz

Chociaż nie będziesz wiedziała, czy to lubisz, dopóki nie spróbujesz, nie musisz się decydować, jeśli nie masz na to ochoty. Pamiętaj o tym! Jeśli twój partner Cię nie słucha i nalega, pomimo odmowy, może warto rozważyć… zmianę partnera.

Postaw na kreatywność

Niezależnie od tego, czy miłość francuską uprawiasz z kobietą czy facetem, postaraj się być kreatywna. Tu liczy się różnorodność ruchów. Lepiej nie wykonywać cały czas tych samych sekwencji, jeśli chcesz, żeby jemu lub jej było dobrze. Kluczową rolę odgrywa reakcja osoby pieszczonej. Jeśli coś się jej ekstremalnie spodoba, od razu będziesz o tym wiedzieć.

To, co jesz, wpływa na twój smak

Smak damskich płynów ustrojowych zmienia się w zależności od dnia cyklu. Ma na niego wpływ także dieta. Jeśli chcesz być tam smaczniejsza, unikaj czerwonego mięsa, alkoholu i papierosów. Zamiast tego pij dużo wody oraz spożywaj więcej warzy i owoców, z których najlepiej działają banany, brzoskwinie i ananasy. Zawarta w nich fruktoza sprawi, że będziesz smakować bardziej słodko.

Możesz zarazić się chorobą przenoszoną drogą płciową

Mit mówiący, że w trakcie seksu oralnego nie zarazisz się chorobą przenoszoną drogą płciową, jest niczym więcej jak tylko… mitem. Uprawianie miłości francuskiej wiąże się z ryzykiem zakażenia HIV, rzeżączką, opryszczką czy kiłą. Właśnie dlatego w trakcie uprawiania seksu oralnego nie powinno się zapominać o zabezpieczeniu w postaci prezerwatywy dla niego i lateksowych chusteczek dla niej.

Zobacz także: Średniowieczne grzechy. W jakie dni spanie z własną żoną było zakazane?

Źródło: www.hellozdrowie.pl

 

 

Polecane wideo

Najniebezpieczniejsze diety. Traci się przez nie kilogramy, ale i zdrowie
Najniebezpieczniejsze diety. Traci się przez nie kilogramy, ale i zdrowie - zdjęcie 1
Komentarze (25)
Ocena: 4.52 / 5
gość (Ocena: 1) 06.12.2022 10:14
Głębokie gardło?
odpowiedz
Robert (Ocena: 5) 05.12.2022 22:22
To niesamowite jeszcze nie patrzyłem na to w ten sposób. Poproszę jeszcze o artykuł o seksie analnym bo z partnerem się przymierzamy.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 05.12.2022 15:03
Pytanie do samic: czy połykacie?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.12.2022 00:05
Ja z mężem uwielbiamy wzajemnie się bawić oralnie , cudo
odpowiedz
Nutella (Ocena: 5) 04.12.2022 14:09
17:16 pudło. Jeśli chcesz wiedzieć to uprawiałam seks wiele lat przed ślubem, i nie tylko pod kołderką, zdziwiłabyś się :D Prawda jest taka, że homosiowy seks nie jest zgodny z naturą, widziałaś kiedykolwiek kopulujące np. dwie samice ze sobą? :) Ja wcale nie gardzę osobami o innej orientacji ale prawda jest taka, że nie jest to normalne i takie osoby powinny to zachować dla siebie a nie się z tym obnosić.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie