SOS

5 rzeczy, po których poznasz, że facet jest zadowolony z Waszego życia intymnego

Zwróć uwagę na te sygnały.
5 rzeczy, po których poznasz, że facet jest zadowolony z Waszego życia intymnego
Fot. Pexels.com (cottonbro studio)
23.11.2022

Seks stanowi ważny element związku. Jeśli coś nie gra w sypialni, szybko przełoży się to na inne aspekty relacji. Skąd masz wiedzieć, że twój partner po stosunku jest zadowolony i spełniony? Zwróć uwagę na te rzeczy. To sygnały, które on nieświadomie wysyła.

Zobacz także: W sieci kłamstw. Relacja z tym typem mężczyzny przynosi wielkie rozczarowanie

Często Cię dotyka

Usatysfakcjonowany mężczyzna będzie Ci okazywał czułość nie tylko w sypialni, lecz także poza nią. Taki facet, kiedy znajdziecie się w towarzystwie, będzie chciał pokazać innym, że jesteście razem. W tym celu okaże Ci zainteresowanie, przytulając, całując ukradkiem i trzymając za rękę.

Obdarza Cię zaufaniem

Twój partner stał się bardziej otwarty nie tylko na nowe seksualne pozycje, lecz również w kwestii swoich spraw osobistych? To znaczy, że on zaczyna Ci ufać. Kiedy dzieli się z Tobą tajemnicami czy przemyśleniami na różne tematy, spróbuj odwdzięczyć mu się tym samym. Budowanie zaufania odgrywa bardzo ważną rolę w kształtowaniu relacji.

Jest w dobrym humorze

Twój facet po seksie jest w znakomitym nastroju, który bardzo ciężko zepsuć? Seks musiał być dobry! Jeśli on zaczyna się przy tobie wygłupiać i proponuje, że zrobi śniadanie, musisz się mu naprawdę podobać.

Chce, żebyście byli w kontakcie

Jeśli zastanawiasz się, czy podobała mu się noc spędzona z Tobą, przyjrzyj się jego zachowaniu. Pamiętaj jednak, aby dać mu czas. Następnego dnia pisze do Ciebie zaraz po przebudzeniu? Wysyła też słodkie SMS-y przed snem? To znak, że było mu z Tobą dobrze i nie może o Tobie zapomnieć.

Dba o Ciebie

Mężczyzna, który jest spełniony w łóżku, będzie o Ciebie dbał także poza nim. Jeśli połączyła Was ta silna intymna więź, on będzie chciał ją podtrzymać. W tym celu będzie Cię rozpieszczał. Będzie także opiekuńczy.

Zobacz także: „Kontroluje, więc kocha”. Niepokojące sygnały, że Twój partner jest zbyt zaborczy
Źródło: radiozet.pl 

Polecane wideo

Cechy partnerki, o której marzą mężczyźni: Wskazali 7 cech ideału
Cechy partnerki, o której marzą mężczyźni: Wskazali 7 cech ideału - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.11.2022 22:02
Ohhhh... Zrób mi ląda... Achhhhh... Mocniej... Achhhh... Jeszcze... Szybciej... Oocchhh...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie