SOS

Tantryczne ćwiczenia, dzięki którym czeka Cię fascynujące życie erotyczne

Genialnie wzmagają pożądanie!
Tantryczne ćwiczenia, dzięki którym czeka Cię fascynujące życie erotyczne
Fot. Unsplash (Dusan Jovic)
03.10.2022

Bardzo często zapominamy o tym, że o swoją seksualność warto dbać regularnie, a nie jedynie od święta. Tylko wtedy można czerpać z niej najwięcej i cieszyć się niezwykle satysfakcjonującymi erotycznymi przeżyciami, jakie zaskakują swą intensywnością. W poszerzaniu oszałamiających doznań i rozwijaniu się w sferze seksualnej pomogą nam intrygujące tantryczne ćwiczenia. Wykonujmy je regularnie - to gwarancja fascynującego życia erotycznego!

Zobacz także: „Ideał kobiety”. 4 cechy wyglądu, które najbardziej kręcą facetów

Jak zwiększyć swoją seksualną energię?

Oddech ognia 

Oddech ognia jest uznawany za tantryczne ćwiczenie, jakie doskonale wpływa na orgazmy - dzięki niemu stają się jeszcze silniejsze, łatwiej osiągane i częstsze. Oto, w jaki sposób zabrać się do jego wykonywania. 

Klękamy. Prostujemy plecy oraz uda. Kładziemy ręce na biodrach. Zaczynamy oddychać wolniej i spokojniej. Z każdym wdechem delikatnie przesuwamy kość ogonową do tyłu.

Po chwili zmieniamy sposób oddychania na szybszy. Odtąd wyrzucamy powietrze sporym wydechem. W trakcie każdego z nich mocno napinamy brzuch. Oddychając, poruszamy biodrami w tył wraz z wdechem, a następnie wprzód z wydechem. Napinamy mięśnie krocza.

Po około dwóch minutach wstrzymujemy oddech. Potem się rozluźniamy. Powtarzamy to niezwykle sensualne ćwiczenie jeszcze cztery razy.

Oddech pożądania

Jeżeli chcemy odczuwać silniej pożądanie i otworzyć się bardziej na cielesne doznania, przygotujmy sporą wygodną poduszkę i usiądźmy na niej. Wyprostujmy kręgosłup. Skupmy uwagę na oddechu - zacznijmy oddychać głębiej i swobodniej. Rozluźnijmy się.

Przesuńmy dłonie na miednicę. Zacznijmy delikatnie nią poruszać, wykonując koliste ruchy.

Wdychając i wydychając powietrze, napinajmy i rozluźniajmy mięsień łonowo-guziczny. Po kilku minutach poczujemy, że całkowicie otworzyłyśmy się na przyjemność.

Zobacz także: Partner testuje Cię na początku związku. Stosuje 5 podstępnych sztuczek

Polecane wideo

Wzorzysto-pastelowe łazienki to teraz gorący trend. Zobacz, jak urządzili je niektórzy…
Wzorzysto-pastelowe łazienki to teraz gorący trend. Zobacz, jak urządzili je niektórzy… - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Sexmasterka 69 (Ocena: 5) 30.08.2023 23:20
Lubie się masturbacja seksu kurwa mać sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy sexmasterki sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls tt tt seksie powinno być może być może być w sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls tt tt sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls roku w tym samym roku w Polsce i nie ma to y pornograficzną sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy eee www b w Polsce położona sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy rt i nie ma na i nie ma na i nie ma na i nie ma na i to nie sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy girls sexy sexy sexy sexy sexy sexy sexy sexy sexy sexy sexy sexy sexy sexy sexy sexy sexy sexy sexy sexy sexy sexy sexy sexy sexy to nie ma na i nie ma na i nie seks z tego nie sexy sexy sexy sexy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.10.2022 20:09
Hce uprawiać sex
odpowiedz

Polecane dla Ciebie