SOS

Tantryczne ćwiczenia, dzięki którym czeka Cię fascynujące życie erotyczne

Genialnie wzmagają pożądanie!
Tantryczne ćwiczenia, dzięki którym czeka Cię fascynujące życie erotyczne
Fot. Unsplash (Dusan Jovic)
03.10.2022

Bardzo często zapominamy o tym, że o swoją seksualność warto dbać regularnie, a nie jedynie od święta. Tylko wtedy można czerpać z niej najwięcej i cieszyć się niezwykle satysfakcjonującymi erotycznymi przeżyciami, jakie zaskakują swą intensywnością. W poszerzaniu oszałamiających doznań i rozwijaniu się w sferze seksualnej pomogą nam intrygujące tantryczne ćwiczenia. Wykonujmy je regularnie - to gwarancja fascynującego życia erotycznego!

Zobacz także: „Ideał kobiety”. 4 cechy wyglądu, które najbardziej kręcą facetów

Jak zwiększyć swoją seksualną energię?

Oddech ognia 

Oddech ognia jest uznawany za tantryczne ćwiczenie, jakie doskonale wpływa na orgazmy - dzięki niemu stają się jeszcze silniejsze, łatwiej osiągane i częstsze. Oto, w jaki sposób zabrać się do jego wykonywania. 

Klękamy. Prostujemy plecy oraz uda. Kładziemy ręce na biodrach. Zaczynamy oddychać wolniej i spokojniej. Z każdym wdechem delikatnie przesuwamy kość ogonową do tyłu.

Po chwili zmieniamy sposób oddychania na szybszy. Odtąd wyrzucamy powietrze sporym wydechem. W trakcie każdego z nich mocno napinamy brzuch. Oddychając, poruszamy biodrami w tył wraz z wdechem, a następnie wprzód z wydechem. Napinamy mięśnie krocza.

Po około dwóch minutach wstrzymujemy oddech. Potem się rozluźniamy. Powtarzamy to niezwykle sensualne ćwiczenie jeszcze cztery razy.

Oddech pożądania

Jeżeli chcemy odczuwać silniej pożądanie i otworzyć się bardziej na cielesne doznania, przygotujmy sporą wygodną poduszkę i usiądźmy na niej. Wyprostujmy kręgosłup. Skupmy uwagę na oddechu - zacznijmy oddychać głębiej i swobodniej. Rozluźnijmy się.

Przesuńmy dłonie na miednicę. Zacznijmy delikatnie nią poruszać, wykonując koliste ruchy.

Wdychając i wydychając powietrze, napinajmy i rozluźniajmy mięsień łonowo-guziczny. Po kilku minutach poczujemy, że całkowicie otworzyłyśmy się na przyjemność.

Zobacz także: Partner testuje Cię na początku związku. Stosuje 5 podstępnych sztuczek

Polecane wideo

Wzorzysto-pastelowe łazienki to teraz gorący trend. Zobacz, jak urządzili je niektórzy…
Wzorzysto-pastelowe łazienki to teraz gorący trend. Zobacz, jak urządzili je niektórzy… - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.10.2022 20:09
Hce uprawiać sex
odpowiedz

Polecane dla Ciebie