SOS

Petting. Techniki, które są źródłem ekstremalnej przyjemności

Jedyną granicą w tego rodzaju zbliżeniu stanowi wyobraźnia i wzajemne granice określone przez partnerów.
Petting. Techniki, które są źródłem ekstremalnej przyjemności
Fot. Unsplash.com (Zelle Duda)
09.09.2022

Z pewnych względów nie chcesz bądź nie możesz uprawiać seksu z partnerem? Petting to równie przyjemna alternatywna dla tradycyjnego stosunku płciowego. Na czym dokładnie polega i jakie techniki są gwarancją ekstremalnej przyjemności?

Zobacz także: Szybki QUIZ, dzięki któremu dowiesz się, co on do Ciebie czuje ♥

Petting – czym dokładnie jest?

Na petting składają się różnego rodzaju pieszczoty, których celem jest doprowadzenie partnera/partnerki na skraj rozkoszy jednak bez penetracji pochwy czy odbytu za pomocą członka. Jest to dobra alternatywa dla klasycznego stosunku płciowego, a może dawać równie dużo frajdy i satysfakcji. Przez niektóre pary może być traktowany jako gra wstępna.

Na petting zazwyczaj decydują się nowe pary. Jest to dla nich dobry sposób na poznanie ciała zarówno partnera, jak i swojego.

Petting – jak go uprawiać?

Petting polega na dawaniu przyjemności drugiej osobie i sobie poprzez różnego rodzaju dotyk. To świetna baza dla późniejszego stosunku z penetracją. W trakcie pettingu oboje partnerzy doznają przyjemności poprzez m.in. pieszczenie narządów intymnych czy wzajemne pocieranie się nimi. Petting to także stosunek pozorowany, czyli wprowadzanie członka pomiędzy piersi czy pośladki.
Jedyną granicą w tego rodzaju zbliżeniu stanowi wyobraźnia i wzajemne granice określone przez partnerów.

Petting – techniki

W przypadku młodych i mało doświadczonych lub zwyczajnie wstydliwych par świetną techniką okaże się necking. Ten rodzaj dawania sobie przyjemności polega na pieszczeniu jedynie górnych części ciał partnerów. Kiedy jednak napięcie wzrośnie i stanie się to niewystarczające, partnerzy mogą przejść np. do wzajemnego zdejmowania z siebie ubrań.

Inną, chyba najpopularniejszą techniką będzie stosunek międzypiersiowy, podczas którego mężczyzna umieszcza penisa pomiędzy piersiami partnerki.

Podobną techniką jest umieszczenie członka pomiędzy zgięciem w ciele partnerki takim jak np. kolano. W tym przypadku jednak dobrze będzie wcześniej zastosować lubrykant.

Zobacz także: Jak przyciągać do siebie miłość? Przewodnik Manifestacji Randkowej

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na wrzesień
Horoskop MIŁOSNY na wrzesień - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Nagość (Ocena: 5) 05.12.2022 21:44
On mnie rucha a ja jestem sucha czemu masz suchego karalucha jestem sucha jak bułka paryska
odpowiedz
Sexi babcia (Ocena: 5) 14.09.2022 08:39
A ja kocham brawl stars i tyle
odpowiedz

Polecane dla Ciebie