SOS

Event, na którym mężczyźni zdradzają najczęściej. Jest bardzo romantyczny, ale tylko w teorii

To właśnie w takich okolicznościach prawie 1/3 mężczyzn nie potrafi utrzymać rąk przy sobie.
Event, na którym mężczyźni zdradzają najczęściej. Jest bardzo romantyczny, ale tylko w teorii
Fot. Unsplash
19.06.2022

Illicit Encounters to serwis randkowy dedykowany osobom, które są w związkach, ale szukają okazji do skoku w bok. Od czasu do czasu jego użytkownicy biorą udział w ankietach, które zdradzają wiele ciekawych informacji na temat tego, co kieruje osobami, które decydują się nawiązać relację intymną poza związkiem. 

Zobacz również: Czy Twój partner ma problemy z wiernością? Aby się o tym przekonać, przyjrzyj się jego... palcom

Z jednego z ostatnich badań przeprowadzonych na użytkownikach wspomnianej już aplikacji dowiadujemy się na jakim popularnym evencie mężczyźni zdradzają najczęściej. Teoretycznie to bardzo romantyczne i radosne święto, ale na pewno nie mogą tego powiedzieć osoby, które zostały zdradzone właśnie w takich okolicznościach. 

Zdrada na weselu. Dopuszcza się jej prawie 1/3 mężczyznFot. Unsplash

Zdrada na weselu. Dopuszcza się jej prawie 1/3 mężczyzn 

W ankiecie przeprowadzonej przez serwis Illicit Encouters wzięło udział 2 tys. użytkowników. Okazuje się, że spośród popularnych celebracji mężczyźni najczęściej dopuszczają się zdrady podczas... wesel. 

Aż 32 proc. ankietowanych przyznało, że nie dochowało wierności swoim partnerkom na weselu, na którym pojawili się w pojedynkę. Z badania wynika też, że tacy mężczyźni najczęściej decydują się na romans z druhną panny młodej. 

Z jakiegoś powodu kobieta w roli druhny jest bardzo atrakcyjna dla mężczyzn. Być może chodzi o pokreślenie faktu, że jest singielką, więc jest dostępna. Ponadto wesele jest wydarzeniem, na którym wszyscy chcą się dobrze bawić i zapewnia wszystkie elementy, które sprzyjają przygodzie na jedną noc - dużą ilość alkoholu, taniec, atrakcyjne stylizacje, a także dostęp do hotelowych pokojów 

- komentowała rzeczniczka serwisu, Rosie Freeman-Jones. 

Ale wesela to nie wszystko. Niewiele mniej niewiernych partnerów dopuszcza się zdrady podczas wieczoru kawalerskiego – takiej odpowiedzi udzieliło 27 proc. ankietowanych. Na dalszych miejscach znalazły się takie eventy jak firmowa impreza świąteczna (21 proc.) i zjazd absolwentów szkoły (9 proc.). 

Tymczasem panie zapytane o to, w jakich okolicznościach ich partnerzy najczęściej mogliby okazać się niewierni wymieniły przede wszystkim firmową Gwiazdkę (37 proc.), wieczór kawalerski (35 proc.) i zjazd absolwentów (17 proc.). Tylko zdaniem 11 proc. pytanych wesele jest wydarzeniem największego ryzyka jeśli chodzi o zdradę. 

Co sądzicie o wynikach tego badania? 

Zobacz również: Jest ekspertką od demaskowania niewiernych partnerów. Wyjaśnia, gdzie najczęściej szukają okazji do zdrady

Polecane wideo

Te znaki zodiaku mogą liczyć na lato pełne miłości. Kto przeżyje gorący romans?
Te znaki zodiaku mogą liczyć na lato pełne miłości. Kto przeżyje gorący romans? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie