SOS

Zachowania ZAKAZANE w sypialni

Zobacz, jakich łóżkowych czynności pod żadnym pozorem nie powinnaś testować na swoim partnerze!
Zachowania ZAKAZANE w sypialni
25.01.2010

Ostatnio pisaliśmy, że mężczyźni aż 13 razy dziennie myślą o seksie. Zakładamy jednak, że nie jest to dla ciebie żadnym zaskoczeniem – faceci po prostu kochają seks! Zresztą, czemu się tu dziwić? Współżycie jest nie tylko najbardziej intymną formą zbliżenia między kobietą a mężczyzną, ale także daje dużo frajdy, wpływa na nasze samopoczucie, kondycję, zdrowie, a przede wszystkim jest niesamowicie przyjemne! Dlatego za seksem przepadają również kobiety. 

Jednak pomimo tego, że mężczyźni nie wyobrażają sobie życia bez seksu i chętnie w łóżku eksperymentują, są pewne czynności, o których raczej powinnaś zapomnieć w czasie zbliżenia. Mogą być dla twojego partnera bardzo nieprzyjemne czy wręcz bolesne. Choć oczywiście na 100 facetów znajdzie się zawsze ten jeden, który będzie wprost szalał za tym, co przez pozostałych uznawane jest za niedopuszczalne, jednak generalnie w przypadku większości przedstawicieli płci przeciwnej, tego typu zagrywki nie będą przez niego pochwalane. 

O jakich mowa? Do grupy czynności zakazanych należą: 

Mocne gryzienie sutków

OK, męskie sutki, tak samo jak kobiece są wrażliwe na dotyk oraz pieszczoty. Jednak zbyt mocne ich kąsanie może zakończyć się dla mężczyzny bardzo nieprzyjemnie. Dla nas, kobiet, sutki są strefą erogenną. U mężczyzn jest trochę inaczej. Całowanie, głaskanie i delikatne podgryzanie jest jeszcze przyjemne (a dla niektórych facetów nawet bardzo), jednak nie myśl, że im intensywniej będziesz kąsała tam faceta, tym lepiej. Nic z tych rzeczy. Mocne, zdecydowane ukąszenie może zakończyć się jego „auuuua!”, które szybko zniechęci was do dalszych igraszek. 

Bicie po twarzy

Niektóre kobiety lubią być raz na jakiś czas sponiewierane w łóżku przez swojego partnera. Podoba im się fakt, że są bezbronne, a mężczyzna ma nad nimi niesamowitą kontrolę. Wiele kobiet deklaruje, że lubi, gdy mężczyzna przydusza je, ciągnie za włosy czy nawet czasem bije w trakcie seksu. Jest to dla nich niezwykle podniecające i szalenie im się podoba, stanowiąc urozmaicenie ich życia seksualnego.

Ale w przypadku mężczyzny jest naprawdę inaczej. Dla nich to całe duszenie, bicie czy po prostu „poniżanie”, zawsze powinno odbywać się za zgodą. Dlaczego? Bo wtedy czują się mało męscy. Mają bowiem zakodowane w głowie, że to oni jako faceci powinni być stroną dominującą, a pozwolenie kobiecie na bicie ich jest swego rodzaju kwestionowaniem ich dominacji i męskości. Bicie po twarzy (bez uprzedzenia!) na pewno nie będzie dla nich podniecające i intrygujące. Mało tego – mogą się wręcz zdenerwować i szybko zakończyć łóżkowe igraszki. Jeżeli dojdzie do tego, przeczytaj w osobnym artykule, jak zachować się po nieudanym seksie. 

Wkładanie palca w odbyt

Dla wielu mężczyzn jest to strefa niedozwolona, do której kobieta raczej nie powinna się zbliżać. Choć oczywiście jest też gros facetów, którzy uwielbiają pieszczoty „tamtego” miejsca i tylko czekają aż kobieta się tam zbliży. Jednak jest to tak specyficzne miejsce w ciele mężczyzn (niektórzy panicznie boją się tego, że gdy będą się przyznawać, że lubią pieszczoty „tam”, kobieta zobaczy w nich mało męskiego faceta), dlatego, jeżeli chcesz się tam zakraść, lepiej wcześniej go o to zapytaj. Taka niespodzianka, jeżeli go nie uprzedzisz, może skończyć się naprawdę nieprzyjemnie – facet się zniechęci, zdenerwuje, ty – tym bardziej. I o gorącym, namiętnym seksie będziecie mogli tylko pomarzyć. A szkoda by było. 

Wyzywanie

Wzdychanie, jęczenie, powtarzanie imienia kochanka czy nawet przekleństwa świadczące o tym, że jest ci świetnie, są jak najbardziej OK. Ale czasem możesz się nieco zagalopować, zwłaszcza kiedy zaczniesz wyzywać mężczyzn od najgorszych. Dla wielu z nich nie jest to ani przyjemne, ani podniecające, ani nie podnosi ich samooceny. Nawet w momencie szczytowania, nasłuchanie się od kobiety, że są „tacy, siacy i owacy” może być dla nich średnio podniecające, czy wręcz odpychające. 

Nieumiejętność przystopowania, gdy on tego chce

Kobiety czasem są uległe, czasem dominują. Innym razem uwielbiają wspomagać się gadżetami, żeby potem kompletnie z nich zrezygnować. Z mężczyznami jest podobnie. Jednak dopóki wszystko jest przez partnerów akceptowane i sprawia im przyjemność, dopóty jest jak najbardziej w porządku. Jednak partnerzy powinni znać umiar we wszystkim i wiedzieć, kiedy coś przestaje drugiej stronie odpowiadać. Jeżeli facet wyraźnie daje ci do zrozumienia, że nie lubi, gdy go bijesz po pupie albo dominujesz w łóżku i chciałby, żebyś przystopowała, zrób to. Przecież ty też nie chciałabyś, żeby twój kochanek robił coś wbrew tobie, czy nie? 

seks jest świetny, ale pod warunkiem, że przyjemność czerpią z niego obydwie strony. Teraz już wiesz, czego unikać (i przy okazji nie zaszkodzi napomknąć ukochanemu, co tobie nie odpowiada). 

Ewa Podsiadły 

Zobacz także: 

Dlaczego mężczyźni boją się ślubu?  

Sprawdź, co sprawia, że faceci nie spieszą się ze ślubem i na samą myśl o małżeństwie, robi im się słabo. 

Jak uprawiać seks tantryczny? 

Zdradzamy ci tajniki zbliżenia tantrycznego, które wyniesie cię na wyżyny rozkoszy.      

Komentarze (135)

Ocena: 4.99 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.07.2013 19:24
Papilocie! To znowu ja! Mam teraz 25 lat i za rok wyznaczoną rozprawę rozwodową.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2012 22:19
lubisz to suko:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2011 00:51
A ja uwielbiam gryzienie w sutki i bicie, ale nie po twarzy, ale po torsie i to najlepiej pejczem, no i jeszcze drapanie po torsie i plecach, bardzo mocne, może być nawet do krwi;-)
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 05.07.2010 22:55
„Papilocie! Mam 26 lat, jestem w stałym związku już prawie 10 lat i nie mam jeszcze wyznaczonej daty ślubu" :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2010 15:44
fajnie sie to czytalo
odpowiedz

Polecane dla Ciebie