SOS

Związek? Nie ma mowy. Według tej TikTokerki mężczyźni najpierw muszą zdać te trzy testy

Jeśli tego nie zrobią - są skreśleni.
Związek? Nie ma mowy. Według tej TikTokerki mężczyźni najpierw muszą zdać te trzy testy
Fot. Unsplash
25.04.2022

Pierwsze randki nie zawsze bywają udane. Zdarza się, że już po paru minutach okazuje się, że nie mamy o czym rozmawiać z osobą, z którą się umówiliśmy, a atmosfera jest tak niezręczna, że mamy ochotę uciec. 

Zobacz również: Co jest najtrudniejsze w związkach i w randkowaniu? Bardzo szczere męskie wyznania

Spotkanie twarzą w twarz jest jednak najlepszym sposobem na to, aby przekonać się, z jaką osobą mamy do czynienia - zwłaszcza jeśli do tej pory komunikowaliśmy się ze sobą tylko za pośrednictwem wiadomości czy aplikacji.  

Pewna TikTokerka traktuje pierwszą randkę nie tylko jako okazję do poznania potencjalnego partnera, ale również... przetestowania go. Jak wyjaśniała w viralowym nagraniu, poddaje facetów trzem sprawdzianom, które mają zweryfikować, czy w jej oczach zasługują na kolejne spotkanie. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gabby 🅿️ (@respectfullygabby)

Testowanie faceta na pierwszej randce 

Chodzi o TikTokerkę o pseudonimie @respectfullygabby. Internautka nagrywa filmiki, w których najczęściej podejmuje temat randkowania i związków. 

Ostatnio Gabby zamieściła na swoim profilu nagranie, w którym opowiedziała o trzech testach, jakim poddaje każdego faceta, z którym wybiera się na pierwszą randkę. Materiał został obejrzany ponad ćwierć miliona razy i wzbudził sporo kontrowersji. 

Pierwszy test, jaki przeprowadza TikTokerka ma związek z podziałem rachunku. Zdaniem Gabby mężczyzna zdecydowanie powinien pokryć wszystkie koszty randki. 

Zakończmy tę dyskusję, dzielenie się rachunkiem po połowie to bzdura. Na pierwszej randce to facet musi zapłacić. A jeśli tego nie zrobi – do widzenia. 

Kolejny test ma na celu sprawdzić, czy mężczyzna jest w stanie zapewnić TikTokerce bezpieczeństwo. Gabby wyjaśniła to poniższym przykładem: 

W ostatni weekend wybrałam się do baru w Miami i spotkałam faceta, którego obserwuję na Instagramie. Spędziliśmy ze sobą większość wieczoru, a gdy wychodziliśmy, każde z nas zamówiło Ubera. Jego kierowca przyjechał pierwszy. Mój znajomy powiedział: “O nie, poczekam z tobą”. Odpowiedziałam: “Nie, nie musisz”, na co po prostu wsiadł do swojego Ubera i odjechał. Była 4 nad ranem w Miami, to nie jest bezpieczna pora. Wszystko jest zamknięte, a ja stoję sama na ulicy. Jeśli nie obchodzi cię moje bezpieczeństwo i nie upewniasz się, że bezpiecznie wsiądę do Ubera, jesteś skreślony. Jeśli następnie nie sprawdzisz, czy dojechałam bezpiecznie do domu - żegnam! Ten mężczyzna oblał test i już nigdy się z nim nie spotkam. 

@respectfullygabby First date tests #dating ♬ Sex and the City (Main Theme) - TV Sounds Unlimited

Ostatni test, jaki przeprowadza Gabby ma sprawdzić jak facet zareaguje, gdy dziewczyna powie, że jest jej zimno. 

Jeśli jesteśmy na zewnątrz i on ma na sobie kurtkę, zawsze, bez najmniejszej wątpliwości oznajmię, że jest mi zimno. Chcę sprawdzić, czy zdejmie tę kurtkę i mi ją da. Jeśli tego nie zrobi, jest dla mnie martwy. 

Nagranie Gabby szybko stało się viralem i zgromadziło setki komentarzy. Wiele internautek stwierdziło, że TikTokerka ma 100-procentową rację. 

Zazwyczaj nie zgadzam się z takimi testami, ale dbanie o swoją partnerkę powinno być czymś oczywistym. 

Całkowicie się zgadzam. Kiedyś znalazłam się w podobnej sytuacji i już nigdy nie odezwałam się do tego faceta. 

Jednak wiele osób miało zastrzeżenia co do zachowania Gabby. 

Test tu, test tam... Nie jesteśmy w liceum. Skończ grać w te gierki i zacznij się komunikować. 

Następnym razem nie mów mu, że nie musi na ciebie czekać. Ja zawsze proszę o to faceta. Nie mów “nie” tylko po to, żeby go sprawdzić. 

A wy co sądzicie o takim teście? 

Zobacz również: Chcesz mieć udany i trwały związek? Zasada „5 C” odmieni Twoją relację na lepsze

Polecane wideo

Cechy Twojego znaku zodiaku, które najbardziej irytują mężczyzn
Cechy Twojego znaku zodiaku, które najbardziej irytują mężczyzn - zdjęcie 1
Komentarze (22)
Ocena: 4.68 / 5
RudyRudzik (Ocena: 5) 14.03.2023 08:27
Test nr 1, test nr 2, test nr 3. Tak nigdy nie znajdzie chłopaka😑
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.11.2022 20:48
Wymienione gesty sa najprostszymi gestami mężczyzny kulturalnego. Raz jeden trafiłam na takiego człowieka i zdecydowanie sam wykonał te ruchy sam z siebie i to byl najlepszy seks ever. Konkretny samiec alfa z psychiki bo to jest wazne a nie wyglad.
odpowiedz
Racja (Ocena: 5) 05.10.2022 13:58
Ma 100% racji, ukochana kobieta powinna być dla faceta najważniejszą istotą na świecie i jak nie zależy mu na jej komforcie i bezpieczeństwie to do widzenia
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 02.05.2022 21:53
Niezrozumiałe dla mnie…ta Pani ma bardzo konserwatywne poglądy (w co wątpię) lub chce być utrzymywana tylko leżąc i pachnąć chyba, że jest w stanie wymyślić coś równoważnego co wnosi do „związku”
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 28.04.2022 00:04
Test nr 1 - niunia po prostu chce się nażreć i nachlać za darmo Test nr 2 - skoro sama polazła do baru w tym niebezpiecznym Miami to powinna zakładać że również będzie wracać sama. No ale ona zakładała że znajdzie jakiegoś łosia, który zapewni jej bezpieczeństwo. Niech wynajmie sobie bodygurada jak chce się szlajać po nocach. No i z tymi Uberami niech lepiej uważa bo kolorowi ubogacacze kulturowi rzucą się na wszystko co nie szczeka i na drzewo nie ucieka. Test nr 3 miałby sens gdyby Gabby miała 10 lat i nie ogarniała prognozy pogody i nie potrafiła ubrać stosownie do niej. Dla faceta to jasny sygnał że skoro królewna nie ogarnia własnej fizjologii, to w innych sprawach będzie również wisieć na nim. Kup jej, zrób jej, załatw jej, noś królewnę na rękach, a ona w zamian popuści szpary, ale jedynie wówczas gdy sama będzie miała ochotę. Kijem toto gonić.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie