SOS

Rozbierane lotki, pikantne SMSy, erotyczne karty – miłosne gry dla dwojga!

Erotyczne gry dla dwojga, to idealna propozycja dla par, w których życie intymne wkradła się nuda, lub dla tych, które chętnie eksperymentują w łóżku.
Rozbierane lotki, pikantne SMSy, erotyczne karty – miłosne gry dla dwojga!
09.01.2010

Chociaż seks jest jedną z podstawowych potrzeb i przyjemności człowieka, to zdarza, się, że w nasze życie intymne wkrada się nuda. Dotyczy to zwłaszcza elementów gry wstępnej. Co zrobić żeby urozmaicić ją trochę? Prawdziwym hitem ostatnich czasów stały się erotyczne gry dla dwojga.  

Formą przypominają najczęściej zwykłe gry planszowe, jednak ich treść bynajmniej nie jest zwyczajna. Na rynku dostępnych jest sporo propozycji erotycznych gier dla dwojga. Najlepsze z nich to takie, które są przyjemną zabawą dla każdego z partnerów. Ciekawą wersją są wszelkie miłosne gry karciane. Najczęściej mają postać kart, na których znajdziemy opisy małych i większych przyjemności erotycznych. Losując je po kolei, otrzymujemy od partnera wybraną przez nas formę pieszczoty. Taka gra jest dobrym sposobem na pogłębienie wiedzy na temat wzajemnego sprawiania sobie przyjemności. Dając rozkosz naszej drugiej połówce, zgodnie z zasadami zabawy, powinnyśmy pytać jakie pieszczoty sprawiają największą radość. Szeroki wachlarz sprawdzonych technik erotycznych umili długie, zimowe wieczory oraz pobudzi wyobraźnię.  

Interesującą  propozycją jest gra w rozbierane lotki. Zamiast tradycyjnej tarczy do darta, mamy tarczę z narysowanymi częściami garderoby. Nasz partner musi zdjąć tą część odzieży, w którą trafimy. Wygrywa oczywiście ten, kto pierwszy rozbierze swoją drugą połówkę. Nagrody mogą być tak słodkie i fantazyjne, jak tylko podpowie nam wyobraźnia.  

Prawdziwym hitem stała się karmasheetra, czyli… prześcieradło z nadrukowanymi dwukolorowymi śladami stóp i dłoni. Umożliwia wypróbowanie tylu pozycji miłosnych, na ile tylko starczy nam sił i wygimnastykowania. Umieszczając dłonie, stopy, pośladki oraz kolana na ponumerowanych polach, możemy cieszyć się bliskością w niecodziennej formie.  

Dla par, które chcą  podtrzymywać płomień namiętności w związku nie tylko w sypialni, ale również na co dzień, dostępne są specjalne wersje gier. Gramy w nie tak długo, aż poczujemy, że ich rezultaty pomagają nam utrwalić i odświeżyć nasz związek. Jak działają? Co kilka dni losujemy karty z wyznaczonymi zadaniami ( np. niespodziewane obdarowanie naszej drugiej połówki romantycznym prezentem, wysłanie jej pikantnego smsa, tworzenie z nią droga mailową erotycznego opowiadania, przygotowanie romantycznej kolacji) i realizujemy je krok po kroku. Ich wykonywanie pomoże przypomnieć parom z długim stażem, namiętność i zaangażowanie z pierwszych etapów ich związku.  

Gry erotyczne dla dwojga niewątpliwie pomogą podgrzać atmosferę w sypialni oraz dostarczą nowych pomysłów na wspólną przyjemność. Pamiętajmy jednak, że powinny być jedynie dodatkiem do naszego życia erotycznego, a nie jego podstawą. Czułości i wzajemnego zrozumienia na pewno nie będą w stanie zastąpić.  

Anna Kruszewska 

Zobacz także:

Gra wstępna – jak czerpać satysfakcję z pieszczot?

Sposoby na przyjemną  grę wstępną. 

Erotyczne punkty na ciele mężczyzny

Jak sprawić przyjemność partnerowi.

Polecane wideo

Komentarze (12)
Ocena: 5 / 5
Kasia397 (Ocena: 5) 28.06.2017 18:12
Najlepsze gry dla par to te, które nie wymagają dodatkowych zakupów. Najczęściej do pikantnej zabawy wystarczy nasza kreatywność, chęci i odrobina luzu i humoru. Już zwykłe karty i kości, które ma w domu każdy z nas mogą przerodzić się w narzędzie do pikantnych gier dla par. Szukacie pomysłu? Sprawdźcie 11 propozycji ostrych gier dla par tutaj: http://pikantnehistorie.pl/gry-dla-par/
odpowiedz
Zofia (Ocena: 5) 03.02.2016 12:07
Zawsze można zagrać w pomyslnasex.pl, gra erotyczna online dla par.
odpowiedz
oliwia korna (Ocena: 5) 04.12.2015 14:37
super!a kiedy mozna w to zagrac ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.06.2012 12:02
Pani Aniu, podpisuję się od ostatnim akapitem w pełni. Ze swojej strony mogę jeszcze polecić grę ErotycznaGra(kropka)pl. Zwłaszcza paniom! Same wiecie, że w większości tych wszystkich gier on-linowych kobieta odgrywa raczej funkcję niż rolę. Tu jest inaczej dlatego o tym piszę. Pozdrawiam, AniaMum
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.04.2012 06:05
Tutaj wpisz treść komentarza do Rozbierane lotki, pikantne SMSy, erotyczne karty – miłosne gry dla dwojga!...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie