SOS

Faceci o tych imionach wciąż wzdychają do swoich byłych. Z nimi nie zbudujesz trwałej relacji

Nie są w stanie zapomnieć o eks i zaangażować się w nowy związek.
Faceci o tych imionach wciąż wzdychają do swoich byłych. Z nimi nie zbudujesz trwałej relacji
Fot. Unsplash
03.08.2021

Czy imię może cokolwiek powiedzieć o jego posiadaczu? Według niektórych ekspertów – tak, zwłaszcza że imionom przypisuje się określone cechy, niestety nie zawsze te dobre. Zdaniem wielu imię może, a nawet powinno być przestrogą dla innych już na samym początku znajomości.

Zobacz również: Mężczyźni o tych imionach najczęściej zdradzają. Musisz mieć ich na oku

Osoby, które wierzą w to, że imię zdradza całą prawdę o drugiej osobie przekonują, że ta informacja może uchronić m.in. przed złamanym sercem i wpakowaniem się w związek bez przyszłości.

Portal radiozet.pl wymienił imiona mężczyzn, którzy nawet długi czas po rozstaniu nie są w stanie “wyleczyć się” ze swoich byłych i wciąż się w nich kochają. Niestety to gotowy przepis na katastrofę... Którzy mężczyźni nie są w stanie zapomnieć o swoich eks, a tym samym zaangażować się w nowe związki?

Mężczyźni o tych imionach nie potrafią zapomnieć o swoich byłych

Fot. Unsplash

Mężczyźni o tych imionach nie potrafią zapomnieć o swoich byłych

Adam

Jeśli facet o tym imieniu wreszcie się zakocha – to na zabój, a złamane serce leczy do końca życia. Kolejne kobiety są dla niego tylko środkami na wypełnienie pustki po rozstaniu z jedyną prawdziwą miłością. Nigdy nie traci nadziei, że kobieta jego życia wróci do niego.

Sebastian

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że ten mężczyzna cieszy się z zakończenia poprzedniego związku. Ciągle opowiada o tym, jak nieudana była jego ostatnia relacja i narzeka na swoją eks. Jednak w ten sposób maskuje, że naprawdę za nią tęskni i nie jest w stanie przestać o niej myśleć.

Wojciech

Po rozstaniu ten facet rzuca się w wir randek, ale wcale nie po to, aby znów się zakochać. Jego jedynym celem jest wzbudzić zazdrość w byłej partnerce. Liczy na to, że gdy ta zobaczy go otoczonego wianuszkiem kobiet, postanowi go odzyskać.

Zobacz również: Imiona najlepszych mężów. Ich właścicielom warto powiedzieć „tak”

Polecane wideo

Serial z jego udziałem rozpala wyobraźnię widzów. Poznajcie Adama Demosa, gwiazdę kontrowersyjnego hitu Netflixa
Serial z jego udziałem rozpala wyobraźnię widzów. Poznajcie Adama Demosa, gwiazdę kontrowersyjnego hitu Netflixa - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
Ola (Ocena: 5) 04.08.2021 12:37
Z doświadczenia to dopiala bym jeszcze Damiana
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 04.08.2021 07:02
Co za pierdoły
odpowiedz

Polecane dla Ciebie