SOS

Rzeczy, których absolutnie NIGDY nie powinnaś dzielić z chłopakiem

W ten sposób pielęgnujesz swoją niezależność!
Rzeczy, których absolutnie NIGDY nie powinnaś dzielić z chłopakiem
fot. Unsplash (Toa Heftiba)
03.08.2021
Wiktoria Sobocińska

To wspaniałe, gdy znajdujemy kogoś, z kim chcemy dzielić praktycznie całe nasze życie. Jednak nawet w najbardziej udanej relacji trzeba zadbać o własne potrzeby i najzwyczajniej w świecie stawiać granice. Jak to zrobić?

Zobacz również: Dla 20 proc. mężczyzn „pocałunek to nie zdrada”. Jak więc definiują niewierność?

Portal allwomenstalk.com wymienił kilka rzeczy, które mimo wszystko powinnaś rozdzielić ze swoim chłopakiem. Nawet, jeśli jesteście już ze sobą bardzo długo.

W ten sposób pielęgnujesz swoją niezależność! Czego lepiej mu nie mówić?

Jakich rzeczy nie powinnaś dzielić ze swoim chłopakiem?

#1 Sekrety Twojej przyjaciółki

Nawet, jeśli znacie się już bardzo dobrze i opowiadacie sobie dosłownie wszystko, sekrety dotyczące życia prywatnego Twojej BFF możesz zachować dla siebie. Przecież chcesz być lojalną koleżanką.

#2 Hasła dostępu

Być może posiadacie już wspólnego maila albo konto w banku, ale Wasze social media powinny pozostać niezależne!

Nie podawaj ich partnerowi pod wpływem impulsu, bo nigdy nie wiesz, jak to się może skończyć. Jeśli sobie ufacie, to nie musicie tego od siebie wymagać.

#3 Szczoteczka do zębów

Tego chyba nie trzeba tłumaczyć. :) Nawet w sytuacji awaryjnej i na polu campingowym. To nie to samo co pocałunek czy picie z tej samej szklanki. Umówmy się, to nie jest drogi produkt.

#4 Komentarze na temat jego matki

No cóż, nie każdy doskonale dogaduje się z teściami. Przykre komentarze na temat najważniejszej osoby w jego życiu powinnaś jednak zachować dla siebie, aby go nie zranić.

#5 Kompleksy

Mężczyźni kochają nas takimi, jakimi jesteśmy. Nie musisz co kilka godzin przypominać mu o masywnych udach (tylko Ty je tak postrzegasz), zbyt kręconych włosach czy małych piersiach. 

#6 Szczegóły dotyczące byłego związku

To fajnie, że nie macie przed sobą tajemnic, ale on nie musi znać wszystkich detali na temat Twojego eks. Szczególnie tych związanych z życiem intymnym... Partner zacznie się do niego porównywać. Chcesz tego?

Zobacz również: Czy partner Cię wykorzystuje? Sygnały, które powinny wzbudzić Twoją czujność

Polecane wideo

Jak wygląda dziś córka Nataszy Urbańskiej? Kalina już przerosła swoją mamę
Jak wygląda dziś córka Nataszy Urbańskiej? Kalina już przerosła swoją mamę - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
Plebs (Ocena: 5) 23.09.2021 08:21
Nie widzę nic w tym dziwnego jeśli w sytuacji awaryjnej moja żona używa mojej szczoteczki i nie mam żadnych tajemnic aby nie grzebała w moich kontaktach społecznościowych lub w telefonie... jeśli jest odwrotnie znaczy się że masz coś do ukrycia i kombinujesz coś na boku.I to wcale nie jest niezależność a oszukiwanie się samym siebie...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.08.2021 10:09
Zgadzam się z tym, że w związku trzeba zachować swoją tożsamość i niezależność, a nie zlewać się w jedną masę z czterema nogami, ale reszta to ustalenie granic indywidualnie. Co komu pasuje. Sekrety moich koleżanek to ich sekrety, jakby chciały powiedzieć mojemu facetowi, to by mu powiedziały. Z tego względu też nie zaglądamy sobie nawzajem do telefonów, chociaż znamy swoje wszystkie hasła na wypadek awarii. Nie mam nic dziwnego na telefonie, jak mój mąż bierze go do ręki, to nie dostaję ataku nerwów. Odwrotnie to samo. Czasem któreś złapie telefon drugiego żeby zadzwonić np. do rodziny, bo jest bliżej. Znać hasła nie równa się sprawdzać po kątach. Mam złe zdanie o teściowej bo się znęcała nad swoimi dziećmi, ale nie powtarzam go w kółko, nie ma takiej potrzeby, to tylko rozdrapywanie ran. Szczoteczka - dla mnie to obleśne się nią dzielić. Kompleksy na prawie każdy, ale zgadzam się, że rozprawianie nad nimi zamiast pracy nad nimi to głupota i strata czasu.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 04.08.2021 09:26
Śmieszą mnie ludzie na fb którzy mają wspólne konto mąż i żona na jednym, symbioza i kontrola w pełni.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 04.08.2021 08:59
Pogadanki z psiapsią- tajemnica. Chyba że ta próbuje za plecami obrabiać tyłek twojemu facetowi. Wtedy nieprzekazanie mu takiej "wiadomości" jest nie fair.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie