SOS

Błyskawiczny kurs tańca na rurze

Umiejętność zmysłowego poruszania się to niewątpliwe duży atut. Od niedawna każda z nas ma możliwość nauki tańca rodem z gorącego klubu go-go. Przyjemne z pożytecznym? Sexy aerobik, taniec na rurze oraz lap dance podbijają serca kobiet na całym świecie!
Błyskawiczny kurs tańca na rurze
18.12.2009

W dobie kultu szczupłej, wysportowanej sylwetki kluby fitness przeżywają prawdziwe oblężenie. Nie narzekają też szkoły tańca, które oferują coraz to nowsze formy zajęć swoim kursantom. Wszystkie chcemy dobrze wyglądać i dobrze się ruszać. Często „dobrze” bywa synonimem słowa „seksownie”. Prawdziwa kobieta, to przecież taka, która potrafi przyciągnąć męskie spojrzenia. Nikt nie rozumie tej potrzeby lepiej niż same panie. To właśnie one są autorkami nowych programów ćwiczeń fitness, które nie tylko rzeźbią sylwetkę, ale uczą też jak odkryć drzemiące w nas pokłady seksapilau.

Wszystko zaczęło się w 2000 roku, od filmu „Zatańczyć w Błękitnej Iguanie”, w reżyserii Michaela Radforda. Tytułowa Iguana to nic innego, jak klub nocny. Film przedstawia losy tańczących w nim pięciu striptizerek. Jedna z aktorek, Sheila Kelly, zainspirowana swoją rolą, stworzyła nowy zestaw ćwiczeń fitness, oparty na seksownych ruchach tancerek erotycznych. Sexy aerobic, bo o nim właśnie mowa, pozwala nie tylko spalić nadprogramowe kalorie, ale również odkryć swoja kobiecość. Przy zmysłowej muzyce, zazwyczaj wieczorami i przy przygaszonym świetle, panie uczą się jak kusząco się poruszać. Nie ważne jest jak wyglądamy, ile mamy lat i ile ważmy. Seksapil przecież mamy we krwi!

Kolejną amerykańską  gwiazdą, która rozsławiła bardzo kobiecy wariant fitnessu, jest Carmen Electra. Jej płyty z instruktażowym „Streptease-Aerobic” zrobiły prawdziwą furorę. Dzięki nim, nawet najbardziej zapracowane kobiety, mogą w domowych warunkach, poznać tajemnice uwodzenia. Chociaż początkowo te formy ruchu wzbudzały pewne kontrowersje, to obecnie w Stanach Zjednoczonych przeżywają prawdziwy rozkwit.

Jak wygląda to w Polsce? Na razie nie są to najpopularniejsze formy fintessu i oferuje je niewiele klubów i szkół tańca, ale z roku na rok to się zmienia. Czego możemy się nauczyć? Prawdziwym hitem jest pole dance, czyli nic innego jak… taniec na rurze! Oprócz niewątpliwych wrażeń estetycznych, daje możliwość rozwoju niemalże wszystkich grup mięsni. Podczas takiego tańca ćwiczymy mięśnie ramion, brzucha, nóg oraz poprawiamy elastyczność. Chociaż większości z  nas może nie kojarzyć się pozytywnie, to jednak pole dance może być prawdziwą sztuką. Udowadniają to coroczne mistrzostwa świata w tej dziedzinie.

Sprawność najlepszych tancerek dorównuje poziomowi prawdziwych akrobatów. W klubach fitness możemy znaleźć również zajęcia lap dance. Polegają one na nauce seksownego tańca wokół mężczyzny siedzącego na krześle. Na treningu kursantki, poza krzesłami wykorzystują rekwizyty takie jak męskie koszule, kapelusze, szale boa. Oprócz korzyści dla ciała, takie zajęcia przynoszą również korzyści dla ducha. Pozwalają się zrelaksować i po prostu dobrze bawić.

Nie zapominajmy, że na korzystaniu z powyższych form fitness zyskamy nie tylko my, ale również nasi partnerzy. Który z nich nie chciałby podziwiać  ciała swojej ukochanej podczas kuszącego tańca? Bez względu na to jak wyglądamy, źródłem seksapilu jest nasze samopoczucie i akceptacja własnej cielesności. I w tym właśnie może nam pomóc sexy aerobic, steaptese aerobic, pole dance, lap dance

Anna Kruszewska

Zobacz także:

Gra wstępna – jak czerpać satysfakcję z pieszczot?

Sposoby na bardziej udany seks.

W każdym związku kryzys przychodzi po 4 latach!

Jak zadbać o prawidłowe funkcjonowanie związku.

Polecane wideo

Komentarze (96)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2012 15:56
zawsze chcialam tanczyc na rurze. i pracowac w klubie to moje marzenie ;-))) podziwiam dziewczyny ktore znaja tyle roznych figur.!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2011 14:38
Pierwsza profesjonalnasz szkoła Pole Dance (taniec na rurze) w Trójmieście. Esensai Pole Dance Studio Gdańsk. [email protected]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.03.2011 18:59
Polskie Stowarzyszenie Pole Dance zaprasza wszystkie Panie do udziału w Pierwszych Ogólnopolskich Zawodach Pole Dance, które odbędą się w dniu 16.04.2011 we Wrocławiu o godz. 18.00 w Ośrodku Działań Artystycznych Firlej (link) przy ul. Grabiszyńskiej 56. Regulamin zawodów i karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej. Prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie na adres mailowy: [email protected] lub pocztą na adres stowarzyszenia Wszelkie zapytania dotyczące zawodów prosimy kierować pod adres mailowy: [email protected]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2010 17:28
świetne ,z chęcią poszłabym na takie zajęcia a potem pokazała efekty facetowi ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2009 14:43
"steaptese aerobic"? Może by się najpierw angielskiego nauczyć, a później pisać w tym języku? o_O
odpowiedz

Polecane dla Ciebie