SOS

Większość kobiet decyduje się na zdradę właśnie w tym dniu. Data wcale nie jest przypadkowa

Ma to związek z pewnym wyjątkowym świętem.
Większość kobiet decyduje się na zdradę właśnie w tym dniu. Data wcale nie jest przypadkowa
Fot. Unsplash
19.07.2021

Początki związku przeważnie są bardzo romantyczne. Zakochani spędzają ze sobą każdą wolną chwilę, nie szczędzą sobie komplementów, wybierają się na randki tylko we dwoje i zasypują się prezentami. Jednak z czasem relacja nieco powszednieje, a w miejsce romantycznych gestów pojawiają się przyziemne obowiązki i rutyna. 

Zobacz również: Kobiety w tym wieku mają największy problem z wiernością. Eksperci podali konkretną liczbę

Dla wielu par sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy na horyzoncie pojawiają się dzieci. Opieka nad maluchami to praca przez 24 godziny na dobę, a to nie pozostawia praktycznie żadnego czasu na chwile tylko we dwoje i pielęgnowanie związku. 

To z kolei może mieć bardzo negatywny wpływ na relację, zwłaszcza jeśli w natłoku codziennych obowiązków zapominamy o czułości oraz o tym, aby powiedzieć drugiej połówce, jak bardzo doceniamy jej poświęcenie. Potwierdzają to badania, z których dowiadujemy się w jakim dniu kobiety najczęściej decydują się na zdradę. Data wcale nie jest przypadkowa i wypada dokładnie dzień po pewnym wyjątkowym święcie. 

Data, w której kobiety najczęściej decydują się na zdradęFot. Unsplash

Data, w której kobiety najczęściej decydują się na zdradę 

Badanie zostało przeprowadzone przez portal Ashley Madison, dedykowany osobom w związkach, które są otwarte na romans. Okazuje się, że najwięcej kobiet szuka okazji do zdrady tuż po Dniu Matki. 

Jak podaje Ashley Madison, liczba nowych rejestracji dzień po święcie wszystkich mam wzrasta minimum o 442 proc. Czasami strona notuje skok nawet o 500 proc. jeśli chodzi o nowe użytkowniczki. 

Jaki związek ma skłonność do zdrady i Dzień Matki? Wszystko sprowadza się do poczucia niedocenionymi partnerkami, żonami i matkami w swoje święto. Portal Ashley Madison przeprowadził też inną ankietę, w której ponad 10 tys. mam odpowiadało na pytanie jak chciałyby świętować swój dzień. 58 proc. badanych marzy o romantycznym wieczorze z partnerem, 33 proc. fantazjuje o popołudniu spędzonym w spa, a 9 proc. chce po prostu mieć trochę czasu tylko dla siebie, aby móc odpocząć i się zrelaksować. 

Niestety rzeczywistość okazuje się zupełnie inna, a kobiety nie mogą liczyć na przerwę od obowiązków. Z ankiety wynika, że dla 66 proc. kobiet Dzień Matki to data jak każda inna i nie daje im przerwy od zajmowania się domem i dziećmi. 21 proc. ankietowanych może liczyć na kwiaty i kartkę z życzeniami, a 13 proc. zaczyna dzień od śniadania w łóżku przygotowanego przez dzieci. Niestety potem muszą same po nim posprzątać. 

Zobacz również: Dla 20 proc. mężczyzn „pocałunek to nie zdrada”. Jak więc definiują niewierność?

Polecane wideo

Jest tak piękna, że mężczyźni boją się do niej podejść. Ale nie zawsze tak wyglądała
Jest tak piękna, że mężczyźni boją się do niej podejść. Ale nie zawsze tak wyglądała - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.11.2021 14:43
Kobiety czym byłby świat gdyby nie było was, zawsze kochane rodzinie oddane, chociaż życie pod górkę, zawsze jesteście wierną miłością i cenną rodzinną serdecznością. autor ; main...
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 20.07.2021 23:55
Zgadzam się w 100 %. Dlatego nie mam dzieci.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 19.07.2021 07:20
Tylko pamietajcie kobiety, ze wasz los jest w waszych rekach. To ze macie takiego meza, kto byl wasz wybor. Zawsze moglyscie powiedziec NIE. Jak nie czujecie, ze bedziecie dobrymi matkami, nie chcecie sie poswiecac dla innych, bo takie jestescie po prostu, cenicie spokoj, to rozmnazanie sie, jest absolutnym stralem w kolano i nieodpowiedzialnoscia, bo wtedy nie cierpicie tylko wy, ale przede wszystkim dzieci. Myslcie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie