SOS

„Na ślimaka”. Prosta pozycja, która daje maksymalną rozkosz

Brzmi raczej niepozornie, ale może bardzo urozmaicić życie intymne.
„Na ślimaka”. Prosta pozycja, która daje maksymalną rozkosz
Fot. Unsplash (Tabitha Turner)
05.06.2021

Może się wydawać, że Polacy nie są zbyt wymagającymi kochankami. W sypialni cenimy proste i sprawdzone rozwiązania, a wszelkie udziwnienia to niepotrzebne zawracanie głowy. „Kamasutra” nie jest w naszym kraju bestsellerem, bo od lat niezmiennie króluje u nas pozycja misjonarska. To jednak tylko stereotyp.

Z badań przeprowadzonych jakiś czas temu wynika, że zdecydowanie częściej robimy to „na łyżeczkę” i jesteśmy pod tym względem ewenementem na skalę europejską. Nie jest też prawdą, że boimy się eksperymentów. Potwierdzają to internetowe statystyki - coraz częściej szukamy publikacji na temat nowych pozycji seksualnych.

Ostatnio furorę robi „ślimak” - informuje portal thesun.co.uk. Brzmi raczej niepozornie, ale może bardzo urozmaicić życie erotyczne.Wszystko zaczyna się od wspomnianej już pozycji misjonarskiej. Mężczyzna kładzie się na kobiecie leżącej na plecach, a ich twarze są skierowane do siebie. I teraz czas na nowość - partnerka podciąga nogi do siebie, kierując swoje kolana do klatki piersiowej. Stopy opiera wygodnie na ramionach kochanka. Ten delikatnie się pochyla i następuje zasadnicza część aktu.

„Ślimak” ma to do siebie, że pozwala na bardzo głęboką penetrację i cieszenie się z bliskości bez większego wysiłku. Wystarczą delikatne ruchy, by rozkoszy doznały obie strony. Sprzyja także bliskości, bo dłonie kobiety mogą w tym czasie błądzić po ciele ukochanego, a to jeszcze bardziej zwiększy doznania.

Właściciel bardzo dużego przyrodzenia powinien pamiętać o zachowaniu delikatności i obserwowaniu reakcji partnerki. Wskazane jest dodatkowe nawilżenie.

Zobacz również: W tej pozycji najłatwiej o WPADKĘ. Ryzyko jest ogromne...

Pozycja „na ślimaka” według ekspertów zapewnia maksymalną przyjemność zarówno kobiecie, jak i jej partnerowi. Po wszystkim nie będziecie też wycieńczeni fizycznie, jak po igraszkach w innej konfiguracji.

W modzie są również igraszki w odwróconej pozycji 69. Nowość polega na zamianie miejsc. Tradycyjnie mężczyzna leży na łóżku, a kobieta znajduje się nad nim. Ale nie tym razem. W klasycznym ułożeniu to od partnerki zależy, w jaki sposób zajmuje się męskim przyrodzeniem. Ona ustala tempo czy głębokość oralnej penetracji. W odwróconym 69 stroną bardziej aktywną jest facet, który sam decyduje (oczywiście za zgodą drugiej strony) kiedy i w jaki sposób wprowadzi swoją męskość do ust ukochanej.

Która opcja bardziej przypadła Ci do gustu?

Zobacz również: Zapomnij o 69. Teraz w sypialni króluje jeszcze odważniejsza pozycja 68

Polecane wideo

Znane Polki, które nie znalazły miłości w kraju. Zakochały się w obcokrajowcach
Znane Polki, które nie znalazły miłości w kraju. Zakochały się w obcokrajowcach - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 3.86 / 5
gość (Ocena: 5) 05.06.2021 18:02
Mój ginekolog kiedyś mi to pokazywał jak to robić poprawnie aby dojść
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 05.06.2021 16:45
Na ślimaka
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.06.2021 14:04
Pozycja przeze mnie znana i wypróbowana ale orgazmu nie było. Chyba nie mam takich zdolności.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 05.06.2021 08:07
Uwielbiałam tą pozycję z moim byłym. Zawsze miałam wtedy orgazm.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie