SOS

Te zachowania kobiet w sypialni doprowadzają facetów do... szału

Czym denerwujemy ich najbardziej, chociaż nigdy tego nie powiedzą?
Te zachowania kobiet w sypialni doprowadzają facetów do... szału
Fot. Unsplash (Sheldon Nand)
21.04.2021
Wiktoria Sobocińska

Nie tylko kobiety mają w sypialni pewne granice i potrafią narzekać na swoich partnerów. Okazuje się, że z perspektywy panów. my również dysponujemy szeregiem nawyków, które doprowadzają ich do szału. Strasznie ich to drażni, chociaż boją się powiedzieć o tym na głos

Zobacz również: Co robią w sypialni (i poza nią) pary zadowolone z życia intymnego?

Mężczyźni przedstawili własną listę, która ich zdaniem jest w stanie wyprowadzić z równowagi nawet kogoś o stoickim spokoju. Przyznajesz się do któregoś z tych małych grzeszków?

Irytujące zachowania kobiet w sypialni

#1 Odbieranie telefonu

Kiedy zapada już intymny nastrój, nic tak nie wyprowadza z równowagi, jak nagły dzwonek telefonu albo dźwięk smsa. Co więcej, nie odkładamy uroczo komórki na bok, poświęcając uwagę partnerowi, jak przyjęło się na romantycznych filmach, ale odbieramy połączenie i rozmawiamy w najlepsze.

Albo po prostu przeglądamy skrzynkę i wcale nie jesteśmy zaangażowanie w to, co dzieje się tu i teraz. Temperatura nagle spada do zera, ponieważ smartfon okazał się ważniejszy.

#2 Zwierzaki w łóżku

Niby nic takiego, mały pupil jest niezwykle uroczy, ale ciężko wyluzować się, kiedy on wciąż obserwuje wasze poczynania. Jego nagłe wtargnięcie do łóżka może przerwać kulminacyjną chwilę.

#3 Za dużo gadania

Chociaż dirty talk może być interesujący dla niektórych par, to jednak zasada, że w łóżku więcej działamy, niż rozmawiamy, pozwala otoczyć tę chwilę aurą tajemniczości i ekscytacji. Rozmawiajcie ze sobą bardziej językiem ciała, a wkrótce będziecie rozumieli się bez zbędnych słów. 

#4 ... i narzekania

Kobiece narzekanie może naprawdę zniechęcić do fizycznego zbliżenia. Niewygodna poduszka, złe światło, krytyka partnera (bo znowu nie domyślił się naszych potrzeb)... Czasami warto postawić na spontan i zobaczyć, co się wydarzy. Może ten dyskomfort jest tylko w Twojej głowie? Wyluzuj!

#5 Balsamy i kremy

To wiadome, że do łóżka chcemy wskoczyć gładkie i pachnące, ale kiedy on zabiera się za pocałunki i napotyka tłusty filtr... nagle staje się zmieszany. Zapach jest ładny, ale za to konsystencja mało praktyczna.

Może kiedy planujesz romantyczny wieczór, nie aplikuj na siebie wszystkich kosmetyków na raz. Z pewnością podobasz mu się taka, jaka jesteś, a on poczuje prawdziwy zapach Twojej skóry i miłosne feromony. Co innego, jeśli weźmiesz do ręki olejek i zaproponujesz relaksujący masaż...

Zobacz również: Destrukcyjne nawyki, które rujnują Twoje życie intymne. Nawet nie zdajesz sobie z nich sprawy

Polecane wideo

Celebrytki wyginają się do zdjęć w tej odważnej pozie. To jeszcze seksowne czy już wulgarne?
Celebrytki wyginają się do zdjęć w tej odważnej pozie. To jeszcze seksowne czy już wulgarne? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
Olka (Ocena: 5) 21.04.2021 23:59
Mój facet na szczęście nie narzeka. A jakby tylko spróbował, to ostatnio w sklepie intymnym kupiłam sobie fajną zabaweczkę - Deep Fantasy, z ruchomą główką. :D więc dam sobie radę;)
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.04.2021 06:45
No tak, najlepiej nie rozmawiać w ogóle o potrzebach, postawić tylko na spontan i wmawiać sobie, że, dyskomfort jest tylko w naszej głowie, a potem się dziwić, że jest się rozczarowanym albo związek się rozpadł.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie