SOS

Jeśli w waszej relacji zdarzają się takie sytuacje… to z pewnością nie jest facet dla Ciebie

Te sygnały jasno dają do zrozumienia, że jesteś w nieodpowiednim związku.
Jeśli w waszej relacji zdarzają się takie sytuacje… to z pewnością nie jest facet dla Ciebie
fot. iStock (max-kegfire)
08.04.2021
Wiktoria Sobocińska

Czy w Twojej głowie kiedykolwiek pojawiła się myśl, że może to nie jest właściwy dla Ciebie partner? Podobno w przypadku prawdziwej miłości, po prostu się to wie. Nie trzeba analizować i szukać alternatywnej drogi. Nie chce się go również zmieniać, a raczej akceptuje się pakiet zalet i wad.

Zobacz również: Ta subtelna zmiana zwiastuje koniec związku. Pary nawet nie zdają sobie z tego sprawy

Każdemu z nas zdarzają się kłótnie i wątpliwości, ale w relacji są takie sygnały, które jasno dają do zrozumienia, że jesteś w nieodpowiednim związku. A jeśli nic z tym nie zrobisz, z czasem może być coraz gorzej... Wspólnie z portalem allwomenstalk.com wyróżniliśmy 7 sygnałów alarmowych

Oznaki, że to nie jest związek dla Ciebie

#1 Bliscy Cię ostrzegają

Wiemy, że o partnerze możesz źle wyrażać się jedynie Ty, ale nie ignoruj troskliwej rodziny i przyjaciół. W końcu oni znają Cię najlepiej i dłużej niż Twój chłopak, więc doskonale wyczują, czy jesteś w tym związku naprawdę szczęśliwa. Jeżeli mają wątpliwości i co więcej, otwarcie Ci o tym mówią, na pewno coś jest na rzeczy. Nie odbieraj tego jak ataku na waszą miłość.

#2 Nie jesteś lepszą wersją siebie

Mówi się, że prawdziwa miłość dodaje skrzydeł, bo dzięki niej nie tylko kocha się swojego partnera, ale również bardziej kocha samego siebie. Jeśli przy tym facecie czujesz się piękna, mądra i masz ochotę nieustannie się rozwijać, to świetnie. Kiedy jednak on zazdrości Ci sukcesów i ciągle tylko spotykasz się z krytyką, to wyraźny sygnał, że on wcale nie chce Twojego dobra.

#3 Tylko on podejmuje decyzje

W związek inwestujecie po połowie, więc nic dziwnego, kiedy nie pasuje Ci, że to on wciąż wychodzi z inicjatywą i nie pozwala Ci decydować. Mężczyzna jest zawsze liderem, a Ty musisz podążać za jego pomysłami. To może być fajne, kiedy zabiera Cię na pierwszą randkę, albo organizuje urodzinową niespodziankę, ale na dłuższą metę nie tak ma wyglądać partnerstwo. To znaczy, że jest zaborczy.

#4 Musisz go ciągle zadowalać

Uważasz, że to Twoja działka, aby ciągle dbać o jego dobry nastrój. Natychmiast wyczuwasz, kiedy psuje mu się humor i starasz się to naprawić. To stało się tak oczywiste, że on nawet tego nie dostrzega. Zresztą, coraz więcej spraw zaczyna go irytować... Powoli odczuwasz już poczucie winy, że to przez Ciebie i czasami masz wrażenie, jakbyś była obok po prostu zbędna. 

#5 Tracisz kontrolę nad swoim życiem

Powoli dochodzi już do tego, że przestałaś mieć wpływ na własne życie. Tak bardzo myślisz o nim, zamiast o sobie, że wszystkie plany podporządkowujesz pod partnera. Masz wrażenie, że niedługo będziesz już musiała prosić o pozwolenie na wyjście z przyjaciółką. Lepiej szybko zadbaj o swoje filary, bo po rozstaniu nie będziesz już miała do czego wracać... 

#6 Macie inne pomysły na spędzanie czasu

Szybko można zauważyć, czy dobraliście się pod kątem spędzania razem wolnego czasu. Jeśli on w piątki wieczorem wychodzi z kolegami na miasto, zamiast oglądać z Tobą film, to raczej nie zmieni się w przyszłości. Warto od razu odpowiedzieć sobie, czy faktycznie jesteście dopasowani i macie wspólne zainteresowania, czy tylko będziecie mijać się w progu drzwi. 

#7 Nie ufasz mu

To normalne, że w związku pojawia się tęsknota i mamy ochotę sprawdzić, co porabia druga osoba. Jeżeli jednak przyłapiesz się na obsesyjnych myślach, co on robi, kiedy Ciebie nie ma w pobliżu, ponieważ jesteś zazdrosna i nie masz do niego zaufania, to może być znak ostrzegawczy.

Zobacz również: Te sygnały świadczą o tym, że jesteście sobie przeznaczeni. Mogłaś ich nie dostrzegać

Polecane wideo

Jej krągłości zachwycają i mężczyzn, i kobiety. Mówią, że to nowy ideał piękna
Jej krągłości zachwycają i mężczyzn, i kobiety. Mówią, że to nowy ideał piękna - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 05.07.2021 13:30
Jest dużo racji ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.04.2021 17:13
Za tą "wersję siebie" wymierzam autorce artykułu porządnego kopa w majtki. Taki tekst kojarzy mi się tylko i wyłącznie z dziumdzią liżącą się ze swoim jorczusiem w "apartamencie" urządzonym według najnowszej sztampy, a na ścianie obowiązkowa obrazkosraczka z oprawionymi w antyramy sentencjami równie dziumdziowatymi jak ta "wersja siebie".
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 08.04.2021 08:10
XD No chyba nie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie