SOS

Odrobina wulgarności dla podgrzania atmosfery

Wasz seks stał się odrobinę nudny? A może chcesz po prostu zabawić się jeszcze lepiej niż dotychczas…
Odrobina wulgarności dla podgrzania atmosfery
12.07.2008

Seks, nawet najlepszy, wymaga raz na jakiś czas urozmaicenia. Wszystko po to, żeby wam nie spowszedniał. Dziś w nocy Papilot radzi przeistoczyć się w prawdziwe tygrysice. Wyostrzcie zęby, pazurki i… język – do dzieła!

  • Mocne słowa zamiast jęków

Pokaż facetowi, jak bardzo ci się podoba to, co robi. Zamiast typowego „taaaak” wykrzycz coś naprawdę niecenzuralnego. Nie bój się wulgarności, ona podkręci atmosferę i zbliży was oboje do fantastycznego finału. Jednak poza sypialnią uważaj na tego typu słowa. Mężczyźni wolą romantyzm i delikatność. Oczywiście do czasu, aż zrzucisz z siebie ubranie ;).

  • Ugryź go na dobry początek

Ucho to prawdziwie erogenna strefa na ciele twojego mężczyzny. Na pewno mu się spodoba subtelna pieszczota zębami. Bądź jednak delikatna i jeśli zauważysz, że nie sprawia mu to przyjemności, zajmij się jego ustami, pośladkami i wszystkimi innymi apetycznymi miejscami jego ciała, w które z chęcią wbiłabyś ząbki.

  • Krzycz do woli

Nie musisz być cichą i grzeczną dziewczynką. Jeżeli tylko masz ochotę, krzycz głośno i okaż mu tym samym swój zachwyt. Poza tym niech pikanterii doda fakt, że wszystko usłyszą sąsiedzi. Na pewno będą bardzo zazdrośni, że u nich nie jest tak płomiennie.

Polecane wideo

Komentarze (44)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2012 22:39
Uwielbiam krzyczeć podczas seksu :). Czasami wymsknie mi się jakieś przekleństwo ale mojego faceta strasznie to kręci :). A co do gryzienia w ucho - uwielbiam to robić i czasami nawet nie muszę się starać, żeby zaciągnąć go do sypialni... Wystarczy to, że mam przy sobie jego USZKO :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2011 11:27
Moze to dla Was , bedzie lekkim szokiem . Ale moj facet uwielbia kiedy szepcze mu do ucha 'zerznij mnie jak Suke '. obydwoje uwielbiamy ostry seks. Pomimo ze na codzien jestesmy dla siebie niesamowicie czuli , kulturalni i praktycznie nie uzywamy wulgaryzmow. :)).
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2010 17:03
podczas pobuty w Anglii w pracy, mieszkaliśmy u znajomych i pewnej nocy, podczas erotycznych igraszek, mieliśmy otwarte okno od pokoju. znajomy słyszał wszystko, co działo sie w sypialni. mój facet był wniebowzięty, że ten z góry słyszy, jak jest dobry w 'te' kulki ^^
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2009 19:09
Wszystko zależy od typu faceta. Mój facet nie cierpi wulgaryzmów- w żadnym wydaniu. Jest zbyt wrażliwy i chce by w naszej sypialni była wyrażana jedynie czysta miłość, a na brak urozmaicenia jeszcze nie narzekamy :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2009 22:34
Moja facet tez kocha ucho i szyje, a jeszcze jak szepne mu cos i wbije pazurki w plecy czy tors to w ogole przepadlam ;D nic go juz nie hamuje... ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie