SOS

8 sygnałów, że działasz na mężczyzn JAK MAGNES!

Dziewczyna jest najbardziej zmysłowa, gdy…
8 sygnałów, że działasz na mężczyzn JAK MAGNES!
Fot. Unsplash (Cassie Lopez)
11.12.2020

Choć Marilyn Monroe żyła w latach 50. do dzisiaj uchodzi za symbol seksu. Pełny biust, krągłe biodra, wcięcie w talii, blond włosy i zniewalający uśmiech. W aktorce podkochiwali się mężczyźni z całego świata. Tym, co podobało im się w Marilyn najbardziej, było jednak jej zachowanie. Blond ślicznotka uchodziła za niezwykle kobiecą – jej sposób poruszania się, mówienia, nawet kokietowania uchodził za bardzo zmysłowy.

Dzisiejszy kanon piękna niestety odbiega od ideału z lat 50., jednak w cenie nadal są cechy, które sprawiają, że kobieta ma w sobie „to coś”.

Oto 8 oznak seksapilu.

Kiedy dziewczyna jest seksowna?

Dziewczyna jest najbardziej sexy, gdy…

…pięknie pachnie

Zapach damskich perfum działa na mężczyzn jak afrodyzjak. Nie może być to jednak woń dusząca i ciężka. Aromat powinien być wyczuwalny, ale jednocześnie subtelny i delikatny.

- Uwielbiam kobiety, które pęknie pachną perfumami. Mógłbym wtedy wtulać twarz w szyję takiej dziewczyny i godzinami wdychać jej zapach – mówi Rafał.

Zobacz także: „Facet, którego nie kocham, poprosił mnie o rękę. Zgodziłam się” (Historia M.)

…ma rozpuszczone włosy

Jakiś czas temu przeprowadzono sondaż, w którym mężczyźni musieli wymienić cechy wyglądu, jakie najbardziej denerwują ich u kobiet. Wielu z nich wskazało wówczas na… krótkie włosy. Być może wynika to z tradycyjnego podejścia do tej kwestii: to facet powinien być krótko obcięty, natomiast jego partnerka musi mieć długie włosy.

- Moja dziewczyna jest dla mnie najbardziej sexy, gdy ma rozpuszczone włosy. Nie lubię, gdy je związuje w kucyk lub koka. Z długimi włosami wygląda najładniej – tłumaczy Mariusz.

…bawi się włosami

Wszystko wskazuje na to, że kobiece włosy są dla mężczyzn naprawdę bardzo ważne. Większość z nich stwierdziła bowiem, że magnetyzuje ich widok dziewczyny, która nie tylko ma rozpuszczone kosmyki, ale również kusząco się nimi bawi.

- Ostatnio jak wariat wpatrywałem się w metrze w laskę, która chwytała dłońmi pasemko włosów i zawijała je na palec. Strasznie to rozbudziło moją wyobraźnię – śmieje się Hubert.

…zakłada nogę na nogę

Bycie sexy to nie tylko wygląd – to również gesty. Zdaniem facetów zakładanie nogi na nogę zgrabnym ruchem jest megaseksowne.

- My robimy to niechlujnie i po męsku, a dziewczyny potrafią założyć nogę na nogę z gracją. Skrzyżowane kobiece nogi sprawiają, że zaczynam o ich właścicielce mieć brudne myśli – zdradza Radek.

…kręci biodrami

Na pewno zwróciłaś uwagę, jak mężczyźni oglądają się za kobietą, która ma na sobie szpilki. Nie chodzi jednak o obuwie, a o specyficzny ruch bioder, które mimowolnie kołyszą się od lewej do prawej strony dzięki obcasom.

- Tak, to zdecydowanie bardzo seksowny widok! – przyznaje Jarek.

…przygryza usta

Pamiętasz, jak bardzo Christian Grey lubił, gdy Ana przygryzała usta? Wręcz nie mógł się opanować, by samemu nie zacząć ich namiętnie gryźć. Na innych facetów to również działa!

- Niewinne przygryzanie warg przez kobietę lub delikatne ich oblizywanie sprawia, że krew w moich żyłach zaczyna szybciej krążyć. To strasznie seksowny gest! – mówi Bartek.

sexy girl

…uśmiecha się

Zdziwiona? Niepotrzebnie. Mężczyźni kochają wesołe, roześmiane dziewczyny. Nic zatem dziwnego, że uśmiech tak mocno kojarzy im się z seksapilem.

- Dziewczynom wydaje się, że są seksowne, kiedy robią poważne minki i patrzą na faceta z lekceważeniem. Tymczasem najbardziej sexy są te, które uśmiechają się od ucha do ucha. Od razu mam ochotę do takiej podejść i umówić się z nią na randkę – podsumowuje Maciek.

…gotuje

Podobno to dla facetów jeden z najbardziej podniecających widoków. Ty krzątasz się po kuchni, a on podziwia, jak świetnie sobie radzisz.

- Kręci mnie, jak moja kobieta robi dla nas śniadanie, obiad lub kolację. Myśl, że gotuje dla mnie, bardzo mnie nakręca. Wygląda wtedy jakoś tak słodko. Czasem zdarzy się, że do niej podchodzę i gryzę ją w szyję. Nie mogę się opanować! – twierdzi Piotrek.

Ile z tych cech posiadasz?

Zobacz także: Najpiękniejsze imiona żeńskie na świecie. Na liście znalazły się aż 3 polskie!

Polecane wideo

Horoskop miłosny na grudzień
Horoskop miłosny na grudzień - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 25.12.2020 05:43
Wystarczy dawać każdemu du py i zobaczysz jaki masz potężny magnes
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 11.12.2020 22:59
Jeśli masz kilkoro dzieci i każde z innym, to z pewnością tak działasz. :D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie